Снопови За Бранови На телото Снопови За Човечка Коса Природна Боја 8 10 12 Инчи Необработено Бразилско Продолжување На Човечка Коса За Црни Жени Двоен Плетен Бран На ?

Снопови За Бранови На телото Снопови За Човечка Коса Природна Боја 8 10 12 Инчи Необработено Бразилско Продолжување На Човечка

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

●Предност На Косата Niegmeag® : Машина Двојно Силно Плетење Направете Ја Цврста и Уредна, А не Слоевита . Речиси Пролевање Слободен И Заплеткување Слободен, Без Мирис. Нигмеаг Бразилската Девствена Коса Е Вашиот Прв Избор. ●Човечки Пакет За Коса Материјал : Бразилски Човечки Снопови За Ткаење На Телесни Бранови, Исечени од Еден Донатор.95гр-100гр/сноп, Вкупно 300гр. ● Боја На Пакетот Човечки Влакна Q : Пакетот Е Природна Црна Боја,Убава и Полна Коса. Може Да Се Редизајнира : Може Да Се Исправи и Редизајнира Со Ниска Температура како Што Сакате; Погоден За Секојдневниот Живот, Секоја Забава и Социјални Настани. €Време На испорака : Премиер Брза испорака во 1-2 Дена или Стандарден Бесплатен превозот во 3-5 Работни Дена во Целата Земја НА САД. Текстура На Косата : Снопови Човечка Коса Со Бранови На Телото.Материјал : 100% Необработена Бразилска Човечка Коса.Тип На Човечка Коса : Бразилска Реми Човечка Коса. Ткаат Коса Човечки Снопови.Боја : Природна Црна Боја Тежина : 3 Снопови ,95-100гр/парче.Плетенка За Коса : Машински Двојни Плетенки.Може Да Се Пермира : Да, Но Внимавајте Да Не Надминете 125°F ! Во спротивно Ќе Ја Оштети Косата !Мирис на коса : Можеби Има Локален Мирис На Шампон, но Брзо Ќе Исчезне По Заедничкото Миење, не Грижете се.Како Да Се Грижи За Косата?1. Редовно Мијте Ја Косата.2. Нежно Расплеткајте Ја Косата Пред Миење. Не Го Тријте или Извртувајте.3. Додадете Благ Шампон Во Ладна Вода и Замавнете Ја Косата Додека Не Се Исчисти. Исплакнете Темелно.4. Избришете Го Вишокот Вода со Крпа и Оставете Ја Косата Да се Исуши Природно. Не изложувајте Се На Сонце.5. Нежно чешлајте Ја Косата Со Чешел Со Широки Заби или Со Прстите . 6. Четкајте Ја Исправената Коса Со Движење Надолу Директно со Краевите. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : П1 : Дали Ќе Пролева?А1 : За Нова Коса, Неколку Прамени Коса Почетното Опаѓање Е Нормално како Нашата Сопствена Коса. Косата Е Двојна Машинска Ткаенина За Да Се Избегне Пролевање.Опаѓањето на косата Може Да Биде Предизвикано од Многу Работи. Оштетувањето од топлина од Фен, Пегли за Виткање и Флатирони, како и Боење ќе Резултира со Кршење.П2 : Политика За Враќање/Враќање?А2 : Можете Да се Вратите кај нас ако вие или Вашето Семејство не Ја Сакате Нашата Коса .Не Го Кршете пакетот.

Избор на клиенти

Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил Свеж
Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил

Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност Повторувачките торби можат повторно да се користат...

DEN 1276.80
Cimple CO XLR машки до XLR Femaleенски кабел за продолжување на микрофон - кабел од 6мм со конектор за 3p - 3 пински - за миксери, Свеж Попустот
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ ® Десктоп Директни етикети за термички трансфер, 4 x 1 1/2, бела, 12/случај Свеж
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ ® Десктоп Директни етикети за термички трансфер, 4 x 1 1/2, бела, 12/случај

За употреба со повеќето печатачи за директна термичка етикета за десктоп Етикетите се рани 1 "јадро со д�

DEN 2.33
Пакет SmartSign Pack од 1000 темно сино празно испорака ознаки со претходно прицврстени жици, големина-5, 13pt дебели ознаки Свеж
MOINYSKINS SKING компатибилна со Apple iPad Pro 11 ″ - наредено дрво | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална Свеж
5 парчиња нови SN74HCT14N Свеж
5 парчиња нови SN74HCT14N

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 73.60
Прекинувачи 20 парчиња панел Моментно тактично копче за тактика за копче за тактики 12 x 12mm x 11mm 4 пински натопи w капаче Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување

ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на р

DEN 2.33
Jaden Hardy 2022 Panini Instant RPS -32 Прв поглед 1/2000 дебитантска картичка PGI 10 - Кошаркарски картички за дебитант Свеж
Jaden Hardy 2022 Panini Instant RPS -32 Прв поглед 1/2000 дебитантска картичка PGI 10 - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 0.33
Меморија за електроника на Пацифик слика плус филм и скенер за слајдови за камера Свеж
Меморија за електроника на Пацифик слика плус филм и скенер за слајдови за камера

Брзо скенира филмови и слајдови од 35 мм Преносно и многу лесно за употреба дигитално решение...

DEN 719.20
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large Свеж
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large

Вклучува (1) пар на натопени латекс на натопи на нараквици Големина : xlarge 55% латекс, 45% полиестер Текстурен

DEN 79.84
BOLT BASE 2,5 mm A2 Не'рѓосувачки челик Пози шалтерски завртки Пози CSK завртка DIN 965 M2.5 X 6 - 5 Свеж
BOLT BASE 2,5 mm A2 Не'рѓосувачки челик Пози шалтерски завртки Пози CSK завртка DIN 965 M2.5 X 6 - 5

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Навртки за машини Pozi Counters Unk DIN 965 Метричка нишка од 2,5 мм, тере

DEN 44.80
Makee 1PCS AC 250V/2A 120V/5A ON/ON 2 Позиција SPDT Mini Micro Toggle Switch Red LW Свеж
Makee 1PCS AC 250V/2A 120V/5A ON/ON 2 Позиција SPDT Mini Micro Toggle Switch Red LW

Име на стоки : прекинувач за машина за сечење Боја на стоки : црна+црвена Материјален состав : ABS најлон...

DEN 229.28
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm Свеж
Noctua Industrial NF -F12 120mm x 25mm вентилатор - 2000rpm

Вентилатор за ладење со тешки работи, 120x120x25 mm, 12 V, 3пински Molex, 2000 вртежи во минута, 29,7 d B (A),> 150,000 H MTTF...

DEN 602.88
Замена на куќиштето на Ханка Тешко носење за DeWalt 20V Max 3 во 1 алатка за отсекување на четки, само случај Свеж
Замена на куќиштето на Ханка Тешко носење за DeWalt 20V Max 3 во 1 алатка за отсекување на четки, само случај

Може да го ставите Dewalt XR DCS438 B во тежок случај специјално дизајниран за Dewalt 20 V DCS438 за лесна преносливост �

DEN 1.33
DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V Свеж
DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V

DCDC конвертор на напон на напон, мултиизлезен чекорнадолу конвертор на електрична енергија модул 12 V до 3.

DEN 520.00
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32, Свеж
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32,

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

DEN 2.67
uxcell 3W 4 Ohm DIY звучник 40мм за замена на звукот за замена на звукот 2 парчиња Свеж
uxcell 3W 4 Ohm DIY звучник 40мм за замена на звукот за замена на звукот 2 парчиња

40мм звучник, номинална моќност е 3 W, импеданса е 4 ом Висока чувствителност, гласен глас, добар и јасен кв�

DEN 361.60
Exeicktuter Fly Killer Commito Swatter Racket Wasp Bug zapper затворен на отворено долги над 50 см Свеж
Exeicktuter Fly Killer Commito Swatter Racket Wasp Bug zapper затворен на отворено долги над 50 см

Изградена за последно изработена со ABS пластика, а не кршлива рециклирана пластика Бара 2 батерии АА кои

DEN 463.84