Боја-Менување НА LED Ноќно Светло-RGB Ноќно Светло Приклучок во, Месечината &засилувач; ЅВЕЗДА LED Светло Приклучок Во Ѕид Декор, Самрак До Зори Авто Сензор Светла За Соб

Боја-Менување НА LED Ноќно Светло-RGB Ноќно Светло Приклучок во, Месечината &засилувач; ЅВЕЗДА LED Светло Приклучок Во Ѕид Декор,

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

€Rgb Ноќно Светло И Топло LED Ноќни Светла Q : ноќната светилка што ја менува бојата може да емитува 7 бои. Лед ноќната светилка може да создаде сцени што им се допаѓаат на децата. Ноќните светла во боја ја бркаат темнината и ја водат насоката без да ги иритираат очите на децата. Ноќното светло за деца со 2700к топло светло создава убава атмосфера за дома. ●Приклучок За Ноќно Светло со Сензор - Симпатична Светлина На Месечината И Ѕвездата● : прилагодливото ноќно светло може автоматски да се постави за "вклучено во самрак". Кога шетате низ ходникот, скалите, ноќните светла на месечината и ѕвездата се доволно светли за да го водат патот без да го нарушат сонот на вашите семејства. Симпатична спална соба ноќни светла и прекрасна бања водечка светлина е!. €Прилагодлива Осветленост Ноќна Светлина и Заштеда на Енергија светла за бања q : Притиснете го копчето за да ја изберете тоалетната светлина рачно или автоматски. Лесно да се добие 50% или 100% осветленост во рачен режим. Затемнето ноќно светло погодно за дневна соба или спална соба. Светлото во собата за бебиња троши само 0,5 w. ● Компактен Дизајн, Не Покријте Го Вториот Штекер Q : големината на приклучокот за led светла не е премногу голема за да го блокира вториот штекер и да заштеди простор. Нашите светла што ја менуваат бојата нема да паднат од ѕидот и да траат долго. Ноќните светла на месечината и ѕвездата се направени од проѕирен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. ноќна светлина за детска соба е кристално ноќно светло домашен декор. ●Ноќно Светло за Декор На домот И Сигурен Квалитет●Уникатно ноќно светло ПРЕДВОДЕНО од месечината и ѕвездата, МОЖЕ да постави црвено ноќно светло или зелено ноќно светло за да го направи домот убав и фантастичен. Идеални подароци за деца, пријатели или родители. Лед ноќните светла за дома се издржливи со животен век од 30.000 часа. Осветленоста на ноќното светло е 100% или слаба до 50%. Можете да го прилагодите. Ноќната светлина за детска соба е доволно светла, но нема да ги повреди очите. Притиснете го копчето на дното за да ја набудувате автоматската промена на бојата. Приклучокот за ноќно светло ќе циклуси постојано во различни бои : црвена, сина, портокалова, виолетова, жолта, розова и зелена светлина. Дали имате лошо искуство кога вториот штекер не може да се користи и треба да отстраните некој светлосен приклучок?. Овој приклучок за дизајн за заштеда на простор во ноќното светло воопшто нема таков проблем.

Избор на клиенти

Ambayz Jadssox LED dog wallид ламба Детска соба wallид sconce цртан филм деца спална соба декор ноќ, симпатична тема за осветлување Свеж
TKHP 13,8 ИНЧНИ LED Коцки Светилки Со Далечински Водоотпорен Сјај Столици 16 БОЈА Менување НА ПОЛНЕЊЕ LED Светне Мебел Стол Свеж
Декорација на Puckator LED19, бело Свеж
Декорација на Puckator LED19, бело

Совршен за украсување настани, забави, детски спални соби и која било друга домашна околина Препорачано

DEN 2.00
Oopsy Daisy PE3156 желка пар ноќно светло, 5 x 4, зелена Свеж
Oopsy Daisy PE3156 желка пар ноќно светло, 5 x 4, зелена

Платно завиткано истегната уметничка ноќна светлина Сијалица од три вати (вклучена) со исклучен прекин�

DEN 2.67