Новина 19.5 V 2.31 A 45w AC Адаптер Полнач За HP Поток 11 13 14; Сплит 13 X2; Елитебук Фолио 1040 G1; Павилјон X2 11 13 15, Компатибилен 719309-003 721092-001 741727-001 740015-001 SK90195231

Новина 19.5 V 2.31 A 45w AC Адаптер Полнач За HP Поток 11 13 14; Сплит 13 X2; Елитебук Фолио 1040 G1; Павилјон X2 11 13 15,

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Влез : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В 1.5 а 50-60хз. Излез : 19.5 В 2.31 А 45В. врв На Конекторот : 4.5*3.0 мм (син врв) Два приклучоци. Замена За Кс-Поток 11 13 14; Кс-Спектар X360 360 13 13t; Елитебук Фолио 1040 G1; Сплит 13 Павилјон X2; Touchsmart 15 250 G3 355 G2 SK90195231. Замена За Hp-Stream 11 13 14; Hp-Спектар X360 360 13 13t; Елитебук Фолио 1040 G1; Сплит 13 Павилјон X2; Touchsmart 15 250 G3 355 G2. Гаранција : ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 12 Месеци - Бесплатна Размена (Новина плаќа за испорака) / ве Молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме!. Опис на производот : Влез : 100-240 V 50 Hz, Излез : 19.5 V 2.31 A, 100% Oem Компатибилни Модели За Вклопување : HP Stream 11 K2 L95 UA#ABA 11-d020nr 11-d010nr 11-D010 WM 11-D011 WM, HP Stream 13 K2 L96 UA#ABA 13-c010nr, Hp Stream 14 j9v55ua#ABA 14-z010nr 14-Z040wm 741727-001 Hp elitebook Folio 1040 G1 F2 R68 UT, f2r70ut, f2r72ut hp сплит 13 X2 13-G100, 13-G110 DX, 13-G118 CA, 13-m000, 13-M010dx, 13-m100, 13-m110ca, 13-M110dx, 13 T-G100, 13t-M000, 13t-M1000 HP spectre ultrabook x2 pc 13-3000, 13t-3000, 13 T-H200, 13-3010dx, 13-3018 CA, 13-h210dx, 13-h211nr hp павилјон X2 11-H, 13-P Серија 11-H000, 11-H110nr, 11t-H100, 11-h010ca, 11-h010nr, 11-h013dx, 11 T-H000, 13-P110nr, 13-P120 NR, 13-h210nr p111nr, 13-p113cl, 13-p117cl, 13-P120ca, 13 Z-P100 Кс ПАВИЛЈОН Touchsmart 15-N СЕРИЈА 15-n210us, 15-n220us, 15-n230us, 15-N240 US, 15-N280 US, 15 Z-n200; ск90195231.

Избор на клиенти

DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање...

DEN 1019.20
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Јамаки Икаи Каку ладен сад Свеж
Јамаки Икаи Каку ладен сад

Јапонска шема Јапонска шема Совршен чилер на аголот и студ за слободно време Достапно во 5 различни бои �

DEN 424.96
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот