USB Центар, 4 Порта USB3. 0 КОМПЈУТЕРСКИ USB центар, USB Мулти, USB Сплитер, USB експандер центар ЗА Лаптоп, Ps4 Тастатура И Адаптер За Глувче За Xbox, Macbook Air, Површина Про, Флеш Диск,

USB Центар, 4 Порта USB3. 0 КОМПЈУТЕРСКИ USB центар, USB Мулти, USB Сплитер, USB експандер центар ЗА Лаптоп, Ps4 Тастатура И

DEN 505.60

Свеж

Достапно.

USB-центарот лесно може да прошири ЕДНА ОД USB-портите на вашиот компјутер во четири порти,нема потреба од драјвер и Поддржува 4 порти за работа истовремено,Приклучување и играње. 4-ПОРТ USB експандер СЕ однесува на различни уреди : лаптоп,Компјутер Компјутер, Mac, Xbox, PS4, флеш диск, тастатура, глушец, читач на картички, HDD, адаптер ЗА МОБИЛНИ телефони OTG, печатач, камера,USB вентилатор и USB кабли, Имаат Голема Компатибилност. Usb дополнителен 4-порт Сплитер обезбедува 5 Gbps стабилен пренос на податоци и е компатибилен со 2.0/1.0,10 x побрзо од USB 2.0, Нашиот центар не е нарушување за 2.4 G или Wi Fi сигнал кога гледате видео на линија и додека пренос на податоци,HD филмови и песни на вашите уреди за неколку секунди. Вградениот паметен чип избегнува прекумерна струја, пренапон,краток спој и висока температура, Ултра тенок каросерија, мал,удобен и убав, лесен за употреба, лед индикаторот е препознатлив совршен за патување. Нашиот 4-ВО-1 USB 3.0 центар, Обезбедете гаранција од 365 дена, слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања за време на употребата. 4 Порта Ултра-Тенок USB 3.0 Центар Пренослив Адаптер Со Голема брзина Експанзија Мулти USB Центар Сплитер Олово Адаптер Кабел За КОМПЈУТЕР Лаптоп, Десктоп, PS3 PS4, Xbox, Wii, MAC, Лаптоп, macbook десктоп вентилатор и други уреди со USB интерфејс.

Избор на клиенти

GONEO 8 ВО 1 USB C Hub Multiport Адаптер, USB C Докинг Станица СО 4k HDMI Порта, 3 USB Порти, Sd/TF Читач На Картички, USB C Свеж
GONEO 8 ВО 1 USB C Hub Multiport Адаптер, USB C Докинг Станица СО 4k HDMI Порта, 3 USB Порти, Sd/TF Читач На Картички, USB C

Ултра HD 4k Излез, HDMI порта директно поток 4 K UHD или Целосна HD 1080p видео НА HDTV, монитори, или проектори ви дад�

DEN 0.33
SGIN USB C Hub, USB C Splitter, 5V/3A USB C ДО USB Адаптер, 4 Порти USB C Адаптер, USB C ДО USB Адаптер ЗА ЛАПТОП, Chromebook, Свеж
SGIN USB C Hub, USB C Splitter, 5V/3A USB C ДО USB Адаптер, 4 Порти USB C Адаптер, USB C ДО USB Адаптер ЗА ЛАПТОП, Chromebook,

Компактна Големина И Лесна : оваа големина на usb c до usb c е 6*2.5*0.5 инч, помалку од 50 гр лесен и дизајн на стап

DEN 239.84
Анкер 4 - ПОРТ УСБ 3.0 Ултра Тенок Центар За Податоци За Macbook, Mac Pro/mini, iMac, Surface Pro, XPS, ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, USB Свеж Попустот
Анкер 4 - ПОРТ УСБ 3.0 Ултра Тенок Центар За Податоци За Macbook, Mac Pro/mini, iMac, Surface Pro, XPS, ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, USB

Центарот ќе синхронизира, но нема да полни таблети и други уреди за кои е потребен поголем влез на енерг�

DEN 319.84
n/USB HUB C Адаптер 6 во 1 USB C ДО USB 3.0 HDMI-Компатибилен ПРИСТАНИШТЕ USB-C Тип C 3.0 Сплитер Свеж
n/USB HUB C Адаптер 6 во 1 USB C ДО USB 3.0 HDMI-Компатибилен ПРИСТАНИШТЕ USB-C Тип C 3.0 Сплитер

Повеќекратна употреба на нештата за поврзување на повеќе уреди за решавање на непријатностите предизв�

DEN 1561.60
USB Hub 3.0[5gbps Стабилен Трансфер], IDSONIX 7 Порти USB Центар 1.6 ft Тип А&засилувач;C 2 Конектори, USB Сплитер Екстра USB Свеж
USB Hub 3.0[5gbps Стабилен Трансфер], IDSONIX 7 Порти USB Центар 1.6 ft Тип А&засилувач;C 2 Конектори, USB Сплитер Екстра USB

[Ефикасна Работа] Додадете 7 usb порти на вашата површина / таблет компјутер / Mackbook / i Mac и други уреди, за да

DEN 479.84
YONZEE Glove Кутија USB Центар И USB Кабел за Tesla Модел 3, 4-во-1 USB Центар ABS Собирање Мулти Порта Ракавица Кутија Центар Свеж
YONZEE Glove Кутија USB Центар И USB Кабел за Tesla Модел 3, 4-во-1 USB Центар ABS Собирање Мулти Порта Ракавица Кутија Центар

УСБцентар за кутија ЗА ракавици 4во1, побрз пренос на податоци, адаптација оригиналниот USB 3 Дефинитивно �

DEN 3.33
Деларси jTKCl5 Тип-C USB 3 0 ДО 4K Hdmi USB 3 0 Sd Tf Картичка Читач 5 Во1 Центар Адаптер Свеж
Деларси jTKCl5 Тип-C USB 3 0 ДО 4K Hdmi USB 3 0 Sd Tf Картичка Читач 5 Во1 Центар Адаптер

апс Увезени Предвремено затворање Материјал : Алуминиумска Обвивка Боја : Silver2 X Usb 3.0 Порт1 X Hdmi Излез Порт

DEN 367.84
Преден Панел Центар, Приклучок и Репродукција USB 3.2 4-Порта Оптички Диск Продолжување Панел ЗА КОМПЈУТЕР Свеж
Преден Панел Центар, Приклучок и Репродукција USB 3.2 4-Порта Оптички Диск Продолжување Панел ЗА КОМПЈУТЕР

Лесна Инсталација : овој центар на предниот панел од 5,25 инчи може лесно да се инсталира И потребен е инте

DEN 363.20
USB C Центар 9 во 1, MAVINEX 4K HDMI USB C Докинг Станица, 100w Испорака На Енергија, 5GBPS USB-C Порта За Податоци, 3 USB 3.0 Свеж
USB C Центар 9 во 1, MAVINEX 4K HDMI USB C Докинг Станица, 100w Испорака На Енергија, 5GBPS USB-C Порта За Податоци, 3 USB 3.0

●Масивна Експанзија 9во1 Е Опремена Со USBC влез За Испорака На Енергија, USBC порта за податоци, 3 USB 3.0 порти

DEN 1.67
4 - ПОРТ USB 3.0 Hub 5gbps Пренослив Компактен За Компјутер Mac Лаптоп Лаптоп Десктоп Свеж
4 - ПОРТ USB 3.0 Hub 5gbps Пренослив Компактен За Компјутер Mac Лаптоп Лаптоп Десктоп

€USB 3.0 стапки на трансфер до 5 Gbps €Наназад компатибилен СО USB 2.0 Приклучете и играјте (не се потребни драј�

DEN 166.40
Пакет-2 Предмети: 7-во-1 USB C Центар 4K 60Hz Пакет СО USB 3.1 USB C Женски НА USB Машки Адаптер Свеж Попустот
Пакет-2 Предмети: 7-во-1 USB C Центар 4K 60Hz Пакет СО USB 3.1 USB C Женски НА USB Машки Адаптер

USB C Мултипорт Експанзија : 7во1 USB C Центар Проширува ВАШИОТ уред USBC Thunderbolt 3 порта на 1* 4 K@60 HZ HDMI излез порта,

DEN 922.24
5 ВО 1 USB C Dongle, USB C Hub Multiport Адаптер НА HDMI 4K 30Hz, USB 3.0, Tf/SD Читач На Картички За Macbook Air/Pro, iPad Свеж Попустот
5 ВО 1 USB C Dongle, USB C Hub Multiport Адаптер НА HDMI 4K 30Hz, USB 3.0, Tf/SD Читач На Картички За Macbook Air/Pro, iPad

€USB C Dongle 5 во 1) € usb c hub multiport адаптер, 2 стандардни USB 3.0 порти, брзина на пренос НА 5g bps, обезбедете брза син�

DEN 159.84
LHLLL 6 ВО 1 USB C Hubtype C Центар ДО 4K USB 3.0 PD Порта 3.5 mm Џек USB-C USB Хаб Адаптер Свеж
LHLLL 6 ВО 1 USB C Hubtype C Центар ДО 4K USB 3.0 PD Порта 3.5 mm Џек USB-C USB Хаб Адаптер

Самообезбедена 2 USB порта, која може да поврзе повеќе уреди истовремено за да го реши проблемот со нечитл

DEN 4642.24
Сатечи Алуминиум Мулти-Порт Адаптер 4K HDMI, USB-C Помине Низ, Gigabit Ethernet, Sd/Микро Картичка Читачи, USB 3.0-ЗА M2/ M1 Свеж
Сатечи Алуминиум Мулти-Порт Адаптер 4K HDMI, USB-C Помине Низ, Gigabit Ethernet, Sd/Микро Картичка Читачи, USB 3.0-ЗА M2/ M1

ПРОШИРЕТЕ ЈА ВАШАТА ПОРТА ТИПЦкарактеристики типЦ поминепреку полнење, 4k HDMI (30 Hz) видео излез, Gigabit Ethernet,

DEN 0.33
BYEASY USB Центар, USB 3.1 C ДО USB 3.0 Центар со 4 Порти и 2ft Продолжен Кабел, Ултра Тенок Пренослив USB Сплитер За MacBook, Свеж
BYEASY USB Центар, USB 3.1 C ДО USB 3.0 Центар со 4 Порти и 2ft Продолжен Кабел, Ултра Тенок Пренослив USB Сплитер За MacBook,

Центар за Податоци 4во1 со Голема брзина : Секоја порта е опремена СО USB 3.0 технологија, способна да пренес

DEN 239.84
MBBJM USB C центар На МУЛТИ 4KHD USB 3.0 RJ45 TF Sd Carder Читач PD 60W Адаптер Тип C ЦЕНТАР USB Сплитер Свеж
MBBJM USB C центар На МУЛТИ 4KHD USB 3.0 RJ45 TF Sd Carder Читач PD 60W Адаптер Тип C ЦЕНТАР USB Сплитер

Двавоцентар, помалку значи повеќе.Повеќе функционалност за да можете да завршите повеќе Поддржува pd3 0 п

DEN 6032.00
USB C Центар, USB C Адаптер, EUASOO 10 Во 1 Тип c Центар СО 1000m RJ45 Ethernet, 4K HDMI, VGA, USB 3.0 Порти, PD 3.0 Порта За Свеж Попустот
USB C Центар, USB C Адаптер, EUASOO 10 Во 1 Тип c Центар СО 1000m RJ45 Ethernet, 4K HDMI, VGA, USB 3.0 Порти, PD 3.0 Порта За

Брз пренос на податоци до 5 Gbps овозможувајќи брз пристап и уредувања на фотографии или видео (Пример : macbo

DEN 735.84