4 Комплети Тегли Безвоздушна Пумпа, 0,5 мл /1оз Шишиња Безвоздушна Пумпа Пренослив Диспензер За Пумпа За Навлажнувачки Крем, Сад За Козметичка Пумпа Без Воздух Што Мо?

4 Комплети Тегли Безвоздушна Пумпа, 0,5 мл /1оз Шишиња Безвоздушна Пумпа Пренослив Диспензер За Пумпа За Навлажнувачки Крем,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

①Вакуумската Преса За Безвоздушна пумпа усвојува вакуумски дизајн и може нежно да се притисне со два прста за ефикасно да се контролира побарувачката и да се избегне отпадот предизвикан од преполнување. Тоа може ефикасно да го намали контактот помеѓу козметиката во шишиња и воздух,не грижете се за контаминација на производот. ●Отстранлив Дизајн● Откако ќе се потроши козметиката, шишињата со безвоздушна пумпа може целосно да се расклопат за чистење, чисти и санитарни и може да се рециклираат. (Метод на расклопување : можете да ги користите прстите за да го држите слојот отпорен на светлина и силно да го извлечете, или можете да користите чепкалка за заби за да ја вметнете на долната дупка и да го притиснете внатрешниот приклучок нагоре.). ●Зголемете Го Дијаметарот● внатрешното шише е со дијаметар од околу 5 см, што е погодно за чистење и полнење. Лесно може да се подели на неколку креми, лосион, крем за лице, креми за очи, течна подлога, лосион и други подебели производи за нега на кожата. ●Шише за Патување отпорно На истекување ● шишето со вакуум прифаќа пренослив дизајн со мини големина, кој е лесен за носење. Транспарентниот капак и дизајнот отпорен на истекување можат добро да го спречат истекувањето на козметиката за време на патувањето и да го олеснат секојдневното патување. ●Двослоен Светлосен Отпорен ● бела пп постава+тело од шише со акрилен материјал, двослоен дизајн, може ефикасно да ја заштити козметиката од директна светлина и да избегне влијание на козметиката. Потсетник : пополнетите производи треба да бидат покриени со вакуумски приклучоци, но не треба да бидат премногу полни (инаку лесно се прелева). Откако ќе го наполните резервоарот, исцедете го вишокот течност неколку пати.

Избор на клиенти

Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем Свеж
Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем

Бело 5 1 / 4во х 23 5 / 8ин х 6 1 / 2во Претходно дупчени дупки за лесно монтирање Големина на бин : 3 3 / 4ин.Д х 4 1 / 4и

DEN 98.88
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија Свеж
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија

стапчиња за јадење милениче Отпорен на високи температури, не е склон кон мувла, совети за стапчиња за ј�

DEN 0.33
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback Свеж
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете 2пакет на предводникот Ричар�

DEN 2.67
Fafeicy 3S 12V 25A Li-Ion 18650 табла за заштита на батерии BMS PCB заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, електрични Свеж
Навитех 8-Во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен со Палецот! 1.3 ПРАТЕНИК ХД Акција Камера Свеж
Навитех 8-Во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен со Палецот! 1.3 ПРАТЕНИК ХД Акција Камера

Вклучени додатоци : Ремен За Глава, Ремен За Градите, Брава За ЈКука, Лебдечка Рачка Зафат, Ремен, вшмукув

DEN 0.33
Жични Слушалки Слушалки Без Раце Микрофон 3,5 мм Слушалки Слушалки Слушалки Микрофон Компатибилен СО СЕЧИЛОТО ЗТЕ 10 Свеж
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или Свеж
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или

Производ 1 : Оптимизирано корисничко искуство : Scans Nap IX1600 има интуитивен екран на допир со 4,3 инчи за цело�

DEN 3.00