Диви Мечка Чизми Деца Каубојски Чизми Девојка И Момче Јавање Чизми

Диви Мечка Чизми Деца Каубојски Чизми Девојка И Момче Јавање Чизми

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

вештачки ѓон. АВАНТУРАТА ЗАПОЧНУВА : Вашето малечко може да биде ѕвезда со неверојатни каубојски чизми од дива Мечка, забавни додатоци кои ќе го одведат вашето дете во нови авантури. Овие западни чизми ќе изгледаат прекрасно на вашето дете кое сигурно ќе стане центар на внимание. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : овие каубојски чизми за мали деца се направени од вештачка кожа и имаат синтетички ѓон. Тие се издржливи и цврсти, така што не треба да се грижите дали вашето дете ќе ги скрши или обои. Западната пета е доволно мала за да не му пречи на вашето дете при одење. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Нашите каубојски чизми за деца имаат уникатен западен вез што секој ќе го сака. Чизмите за каубојка за мали деца доаѓаат во 6 комбинации на бои од кои можете да изберете и да одговараат со облеката на вашето дете. УДОБНИ и ШИК : не само што западните чизми од вештачка кожа се стилски и слатки, туку се и многу удобни за носење поради средниот кружен прст. Чизмите на детето немаат врвки или патенти, така што вашето дете може да ги облече брзо и лесно. НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Овој пар чизми за јавање прави прекрасен подарок за мали деца. Чизмите од вештачка кожа се удобни, супер шик и лесни за носење. Тие се одлични и за девојчиња и за момчиња кои можат да ги усогласат со нивните омилени облеки или костими. На Чизмите За Диви Мечки, постојано дизајнираме уникатни додатоци кои се удобни за носење на децата, но и супер шик. Нашата колекција каубојски чизми е задоволство за возрасните кои ќе сакаат да ги гледаат најмалите во овие традиционални западни емисии. Направени со вештачка кожа и традиционален западен вез, овие каубојски чизми се крајната галантерија за мали деца. Зошто овој производ е за вас? Прекрасните каубојски чизми се задолжителни во гардеробата на вашето дете. Симпатични, забавни и удобни, овие чизми можат да бидат ѕвезда на секоја облека. Малата западна пета и средниот кружен прст создаваат удобност за секој што ги носи овие чизми од вештачка кожа. Можете да изберете од 6 различни комбинации на бои и убави западни везови. Некои од неверојатните карактеристики на овој производ : детските каубојски чизми од Дива Мечка се забавни И весели Удобни И лесни За носење тие немаат врвки или патенти така што децата можат полесно да ги облечат Достапни во 6 комбинации На бои Прекрасен западен Вез Среден тркалезен прст Изработен Со Вештачка кожа Синтетички ѓон достапни повеќе големини мала западна пета За момчиња И девојчиња направете одличен подарок За мали деца Оставете го вашето дете да се забавува и откријте го неговиот стил со прекрасните каубојски чизми од дива мечка!.

Избор на клиенти

Meinl Cymbals HCS 18 ”Big Bell Ride Cymbal For Drum Set-направен во Германија-традиционален финиш месинг, 2-годишна гаранција Свеж
Meinl Cymbals HCS 18 ”Big Bell Ride Cymbal For Drum Set-направен во Германија-традиционален финиш месинг, 2-годишна гаранција

Она што е во кутијата : вклучува еден 18 "Биг Bellвоно возење Цимбал; ова возење има преголемо bellвонче кое ис

DEN 1.00
Brinley Co Women'sенски маслиново возење по багажник Свеж
Brinley Co Women'sенски маслиново возење по багажник

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиуретанска кожена кожа Увез�

DEN 520.16