Capezio Professional FishNet Беспрекорно цврсто - 3000

Capezio Professional FishNet Беспрекорно цврсто - 3000

DEN 521.44

Свеж

Достапно.

86% Tactel® најлон, 14% спандекс. Увезени. Само миење на рацете. Риба и подножје за подножје. 80% најлон, 20% спандекс. 1 "еластична лента за половината. Затегнато не може да се обои. Мекиот најлон чорап. Влошките за стапала за да ги одржуваат чевлите безбедно во место за време на најинтензивните броеви за танцување. Плишана еластична лента за половината обезбедува целосна поддршка без никаква непријатност. Фишките се загарантирани да додадат благ предност на вашиот стил. Танцот е за секого, а секој танчер има различна форма . Имајќи го ова предвид, ние сме воодушевени да воведеме нови тесни вклопувања за големини 1x-3x. Нашата цел не беше само да ги зголемиме мерењата, туку и да ги редизајнираме нашите хулахопки на плус големина танчери за да обезбедиме удобност, перформанси и совршено вклопување За секој тип на тело.

Избор на клиенти

Женски Грди Божиќ Џемпер Пуловер Плус Големина Ноќта На Вештерките Костими Блузи Маици Дуксер Свеж
Женски Грди Божиќ Џемпер Пуловер Плус Големина Ноќта На Вештерките Костими Блузи Маици Дуксер

кардигани џемпери џемпери од кашмир џемпер жени женски џемпер од екипажот розов среќен божиќен џемпер �

DEN 143.84
Iius Valentines Day Healsенски женски loveубов печати високи половини што трчаат по јога хеланки меки четки затегнати панталони Свеж
Мечка Мајка Бебе Девојки' Беспрекорни Органски Памучни Хулахопки Свеж
Мечка Мајка Бебе Девојки' Беспрекорни Органски Памучни Хулахопки

Памук, Спандекс, Најлон Падне Сува Ниска 82% Памук / 15% Најлон / 3% Спандекс Ова е многу дебели и супер удобни

DEN 159.84
Девојки девојки жени Стируп танцуваат хулахопки за балет, гимнастика, училиште 80d 2 пара Свеж
Девојки девојки жени Стируп танцуваат хулахопки за балет, гимнастика, училиште 80d 2 пара

85% најлон, 15% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Избран квалитетен микрофибер мат

DEN 252.80
Gdjgta gothers gothic-hupsie вештерки панк-кардиган-јакни-очите месечина на половината на јажето со јаже на јажето врвот долга Свеж