Razer Trhresher-Безжична Врска Без Заостанување-Дигитален Микрофон Што Може Да Се Повлече-Слушалките За Игри Работат со КОМПЈУТЕР &засилувач; PS4

Razer Trhresher-Безжична Врска Без Заостанување-Дигитален Микрофон Што Може Да Се Повлече-Слушалките За Игри Работат со КОМПЈУТЕР

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Жичен или безжичен. Изборот Е Ваш. - Кога се одмотувате со неколку круга дома, уживајте во целосна слобода преку безжична врска од 2,4 GHz. Инстант Пристап до Контроли - Удобните контроли на слушалките овозможуваат следење на микрофонот и веднаш ја совладуваат контролата на јачината на звукот без да ја нарушат вашата игра. Удобност Што Трае - лесните перничиња за уши се направени од мемориска пена и кожа, така што тие без напор се во согласност со уникатната форма на вашата глава. Слушајте Гласно и Јасно - Секогаш држете ги нивоата на јачина на звук под контрола со функцијата за следење на микрофонот, одржувајќи ја комуникацијата помеѓу соиграчите јасна и вистинита за живот, дури и во бучни средини. Жилетот За циркумаурален дизајн PS4s со моќни возачки единици од 50 mm испорачува кристално чисто аудио што е неверојатно слично на животот-затворајќи го јазот помеѓу играта и реалноста. Воведување на крајната безжична гејмерска слушалка сертифицирана СО THX со технологијата За Слушалки Dolby, Razer Trhresher 7.1 За Play Station 4. Покрај испораката на аудио потопување без заостанување, оваа премиум слушалка се фокусира и на неоспорна удобност. Обложени со кожа, лесните перничиња за уши од мемориска пена совршено се потпираат на вашата глава, давајќи ви природно чувство што не е ништо друго.

Избор на клиенти

Nokio Silicone Cover Eye Pad Pad for Oculus Quest 2 Покријте со перниче за лице, поткрефно влошено VR додатоци Спречете го истекувањето Свеж
Бесплатен опсег VR Oculus Quest en Cours D'Sulitization, Decal Laptop, одлична идеја подарок, налепница за винил, смешна налепница, Свеж
Бесплатен опсег VR Oculus Quest en Cours D'Sulitization, Decal Laptop, одлична идеја подарок, налепница за винил, смешна налепница,

Максимална големина 3 5 / 8 инчи x 2 5 / 8 инчи со 1 / 8 ICH граница околу уметнички дела Налепницата се совршени з

DEN 1307.20
Plantronics SAVI W745 систем за слушалки за безжични канцеларии со резервна батерија Свеж
Plantronics SAVI W745 систем за слушалки за безжични канцеларии со резервна батерија

Прочитајте пред набавка : Од која било причина, вашата слушалка не работи, има статичко, ехо, а не полнење

DEN 1585.76
Calidaka 1Pair Controller Controller Grip-Cover for Oculus Quest 2, мека силиконска рачка за анти-фрлање заштитен ракав, додатоци Свеж
Calidaka 1Pair Controller Controller Grip-Cover for Oculus Quest 2, мека силиконска рачка за анти-фрлање заштитен ракав, додатоци

Материјал : Направено од мек силиконски материјал, пријателски за кожата и удобен за употреба при игри...

DEN 1.33
баптички Тактики X16-Хаптички Елек со 16 Вибрациони Мотори ЗА VR-Со Аудио Додатоци и Замена На Поставата Свеж
баптички Тактики X16-Хаптички Елек со 16 Вибрациони Мотори ЗА VR-Со Аудио Додатоци и Замена На Поставата

16 Повратни Информации ПоениДише, лесентежина хаптички елек со 16 индивидуално контролирани повратни ин�

DEN 5264.00
Сакате Мали Еднострани Слушалки За Игри На Радиодифузер За PlayStation 4 Свеж
Сакате Мали Еднострани Слушалки За Игри На Радиодифузер За PlayStation 4

Слушалките на Радиодифузерот вклучуваат 4 стапки кабел и има контроли за јачина на звук и исклучување н�

DEN 968.00
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно Свеж
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 2.33
MOINYSKINS SKING компатибилна со HTC U11 - Eagle Nebula | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка Свеж
KLKCMS P4-890 Гејмерски Слушалки За 4 Ps ЛАПТОП ПРЕКУ Уво Свеж
KLKCMS P4-890 Гејмерски Слушалки За 4 Ps ЛАПТОП ПРЕКУ Уво

* Усвојување едноставни и издржливи Оваа Слушалка За Игри P4890 ви обезбедува живописен, висококвалитетен

DEN 1324.80
2-Пакет Замена 3.5 мм Игра Микрофон МИКРОФОН бум За Желка Плажа Уво Сила XO ЧЕТИРИ &засилувач; Реконструкција 150 50x 50P 60P Свеж
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава Свеж
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава

【Кабел за десен агол и сигурно напојување со електрична енергија】 Дизајн на кабел за десен агол го зао�

DEN 260.96
Fuleadture Игри Слушалки Над-Уво Слушалки 7.1 ВИРТУЕЛЕН Опкружувачки Звук USB Жичен Со Микрофон ЗА КОМПЈУТЕР PS4 ИГРА Skype Свеж
JRSHOME 1.2 m Црна Аудио Кабел Кабел Замена За SteelSeries Arctis 3, Arctis 5 Arctis 7 Арктис Про Игри СЛУШАЛКИ PS4 Xbox Еден Свеж
JRSHOME 1.2 m Црна Аудио Кабел Кабел Замена За SteelSeries Arctis 3, Arctis 5 Arctis 7 Арктис Про Игри СЛУШАЛКИ PS4 Xbox Еден

✪Аудио Кабел : Работа За Челици Арктис 3, Арктис 5, Арктис 7, Арктис Про Игри Слушалки, PS4, Xbox One, Mac, КОМПЈУТЕ�

DEN 1467.20
Прилагоди 461t epos i sennheiser Свеж
Прилагоди 461t epos i sennheiser

Слушалките за Bluetooth® во уво со USBC Dongle Продолжете да се движите, останете фокусирани и бидете продуктивни

DEN 3226.08
QWEE Слушалки Со Микрофон Hi-Fi Lde Сјај Игри Слушалки ЗА КОМПЈУТЕР PS4 X-Кутија ЕДЕН ЈАНГ1MN Свеж
QWEE Слушалки Со Микрофон Hi-Fi Lde Сјај Игри Слушалки ЗА КОМПЈУТЕР PS4 X-Кутија ЕДЕН ЈАНГ1MN

100% Сосема нов и висок квалитет Шарени светла за дишење 50ММ звучник единица Чувствителен микрофон...

DEN 564.80
【Амазон.ко.јп 限定】 ЕП ゲーミングヘッドセット 有線 密閉型 ノイズキャンセリング マイク付き GSP 302 ブラック 【国内正規品】 Свеж
【Амазон.ко.јп 限定】 ЕП ゲーミングヘッドセット 有線 密閉型 ノイズキャンセリング マイク付き GSP 302 ブラック 【国内正規品】

Сенхајзер Традиционален Дизајн Со Висок Квалитет На Звукот Ново дизајнирана поделена лента за глава за

DEN 1336.64
Издигнувајте NFL унисекс Вистински безжични уши Свеж
Издигнувајте NFL унисекс Вистински безжични уши

Колегиумска компанија за лиценцирање (CLC) Национално атлетско здружение на колегиум (NCAA) Национална фуд�

DEN 2.00
Lenink VR Wallид монтирање, слушалки и контролор на држачот на wallидот Компатибилен со Oculus/Meta Quest 2, потрага и елитна Свеж
Lenink VR Wallид монтирање, слушалки и контролор на држачот на wallидот Компатибилен со Oculus/Meta Quest 2, потрага и елитна

Единствена форма : Оваа mountидна монтажа на OculQuest 2 се користи за да висат VR слушалки и контролори, што е ед�

DEN 2.00
Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2 за полнење станица за слушалки за VR и контролори Свеж
Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2 за полнење станица за слушалки за VR и контролори

Полнење на пристаништето за станица за полнење на OculQuest 2 за VR слушалки и контролори Брзо полнење на ваша

DEN 640.00