Машина За Спиење Со Бел Шум, Пренослив Усб-Уред За Звук На Моден Сон На Полнење 9 Песни За Работа

Машина За Спиење Со Бел Шум, Пренослив Усб-Уред За Звук На Моден Сон На Полнење 9 Песни За Работа

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

USB Полнење : звучниот уред За Спиење прифаќа Удобен МЕТОД ЗА полнење USB, бидејќи имате USB приклучок, можете да го полните насекаде и во секое време. Сцени со апликации : звучниот уред За Спиење е погоден за употреба дома, канцеларија, студентски дом, работа, патување, расадник за бебиња, градинка или каде сакате. 9 Парчиња Помош За Спиење Музика : Бел шум, звук на бранови, крикет, дожд, птици, вода, приспивна песна 1, приспивна песна 2 и приспивна песна 3, белиот шум не е бучава, може да ве опушти. Мала Големина : Машината За Спиење Со Бел Шум е помала од дланката. Повеќе не треба да се грижите за несоница и бебето да се разбуди во текот на полноќ. Подобрување На Квалитетот На Спиењето : звучниот уред за Спиење може да ја прикрие бучавата и да го подобри квалитетот на спиењето, да ја врати ефикасноста на работата, да ја намали веројатноста за миокарден инфаркт. 1. 9 Парчиња Помош За Спиење Музика : Бел шум, звук на бранови, крикет, дожд, птици, вода, приспивна песна 1, приспивна песна 2 и приспивна песна 3, белиот шум не е бучава, може да ве опушти.2. Подобрување На Квалитетот На Спиењето : звучниот уред за Спиење може да ја прикрие бучавата и да го подобри квалитетот на спиењето, да ја врати ефикасноста на работата, да ја намали веројатноста за миокарден инфаркт.3. Мала Големина : Машината За Спиење Со Бел Шум е помала од дланката. Повеќе не треба да се грижите за несоница и бебето да се разбуди во текот на полноќ.4. Сцени со апликации : звучниот уред За Спиење е погоден за употреба дома, канцеларија, студентски дом, работа, патување, расадник за бебиња, градинка или каде сакате.5. USB Полнење : звучниот уред За Спиење прифаќа Удобен МЕТОД ЗА полнење USB, бидејќи имате USB приклучок, можете да го полните насекаде и во секое време.Спецификација : Тип На Ставка : Машина За Бел Шум Материјал : Режим На Напојување Со Апстракција : USB интерфејс на ПОЛНЕЊЕ БАТЕРИЈА : Вграден капацитет на литиумска батерија од 800 mahhhow За Употреба : 1. притиснете го копчето за вклучување 0,5 секунди и кратко притиснете го за да ја паузирате репродукцијата.2. Копче за јачина на звук : Притиснете ги копчињата нагоре и надолу за да се префрлите и притиснете за да ја зголемите или намалите јачината на звукот. 3. Копчето за светло може да работи самостојно и може да работи без вклучување на машината (lightамот на дишење на светлината за дишење може да го води спиењето).4. Временско копче : Времето е поделено на 15 минути( светло црвена ЛЕР), 30 минути (светло зелена ЛЕР) и 60 минути (светло сина ЛЕР). Притиснете кратко за да се префрлите и исклучете го времето во четвртиот пат. Означено со LED светла соодветно список за пакување : 1 x White Машина За Бучава 1 x USB Кабел ЗА Полнење1 x Прирачник.

Item Type: White Noise Machine
Material: ABS
Training Power Supply Mode: Rechargeable USB interface
Battery: Built in lithium battery capacity of 800mah
How to Use:
1. press the power button for 0.5 seconds, and short press it to pause playback. :
2. Volume button: Press the up and down buttons to switch, and press to increase or decrease the volume.
3. The light button can work independently and can work without turning on the machine (breathing light's breathing rhythm can guide sleep). :
4. Time button: Timing is divided into 15 minutes (bright red LED), 30 minutes (bright green LED) and 60 minutes (bright blue LED). Press short to switch, and turn off the timing at the fourth time. Indicated by LED lights respectively
packing list:
1 xWhite Noise Machine :
1 x USB Charging Cable :
1 x Manual :

Избор на клиенти

Hydtgz Latch Hook Комби за килими за возрасни деца DIY килим со капчиња од предиво за предиво, комплети за теписи со печатено Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Белешка : Големината што ја нарачувате е с

DEN 223.84
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 1.00
Резервоар за предни сопирачки Qiilu за Suzuki SV650 03-09 SV1000S 03-07 GSX-R1000 2001-2008 Моторцикл сопирачки господар цилиндричен Свеж Попустот
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце Свеж
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце

Прекрасна капа на облогата на оревот од дрво од орев можете да ја замените сликата со лична фотографија

DEN 1.67
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење Свеж
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 0.33
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Подјака : Со овој поштенски, стендап, супер пози

DEN 3.00
Model Model Model, Human Anatomy Science Model Свеж
Model Model Model, Human Anatomy Science Model

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

DEN 2.00
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели Свеж
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1563.20
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00