Moonetto 20 Парчиња 100ml Дипломирани Тркалезни Медиуми/Стаклено Шише За Складирање СО Гл45 Сина Полипропиленска Завртка Капа

Moonetto 20 Парчиња 100ml Дипломирани Тркалезни Медиуми/Стаклено Шише За Складирање СО Гл45 Сина Полипропиленска Завртка Капа

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Капацитет На Секое Шише : 100 мл, постојани јасни бели емајлирани дипломи од 20 мл до 80 мл, точни скали. Боросиликатно Стакло : густо, цврсто, квалитетно, ниски коефициенти на термичка експанзија, отпорно на термички шок, висока хемиска отпорност во корозивни средини. ГЛ45 Завртка Капа : Сина ГЛ45 завртка капа, тесни печат, капе-бесплатно. Автоклавибилно : Шишиња до 120 € и капачиња до 140€, еднократно, еколошки, транспарентно, лесно обележување. Стаклени шишиња погодни за складирање на медиуми, биолошки и други течни раствори за лабораторија, експеримент, хемија, научни студии и складирање дома. · Капацитет На Секое Шише : 100 мл, постојани јасни бели емајлирани дипломи од 20 мл до 80 мл, точни ваги · Боросиликатно Стакло : дебело, цврсто, висококвалитетно, ниски коефициенти на термичка експанзија, отпорно на термички шок, висока хемиска отпорност во корозивни средини · ГЛ45 Капаче За Завртки : Сино КАПАЧЕ ЗА завртки ГЛ45, цврсто заптивка, без капе · Автоклавибилно : шишиња До 120 € и капачиња до 140€, еднократно, еколошки, транспарентно, лесно обележување · стаклени шишиња погодни за Складирање На Медиуми, биолошки и други течни раствори за лабораторија, експеримент, хемија, научни студии и складирање дома.

Избор на клиенти

Кимбл 5610433с-24 стакло француски Плоштад шише со Капа, Бела Гумена Лагер, Јасно, 125мл Капацитет Свеж
Кимбл 5610433с-24 стакло француски Плоштад шише со Капа, Бела Гумена Лагер, Јасно, 125мл Капацитет

Дизајн со широка уста за ефикасно собирање и отстранување на содржината Шишињата со квадратна форма го

DEN 3275.52
Пирекс-3451421 1395-50 Бренд 1395 Шише За Складирање Медиуми со капаче за Завртки, 50 мл, Бело Свеж Попустот
Пирекс-3451421 1395-50 Бренд 1395 Шише За Складирање Медиуми со капаче за Завртки, 50 мл, Бело

Тип на производ : медиумски шишиња Опсег на дипломирање : 20 до 50 мл Капа материјал : полипропилен...

DEN 1943.68