Bhvxw Целосна 480p Веб Камера Веб Камера Со Микрофон Автоматски За Компјутер Компјутер Лаптоп За Видео Конференции Во Живо Емитување

Bhvxw Целосна 480p Веб Камера Веб Камера Со Микрофон Автоматски За Компјутер Компјутер Лаптоп За Видео Конференции Во Живо Емитување

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Производ фиксиран со дизајн на пролетен клип дизајн на изглед на производот околу ротирајте 360 °, главата од 30 ° може да се прилагоди нагоре и надолу. вграден дигитален микрофон, директен говорен разговор во рамките на 10 метри. Прилагодена специјална оптичка леќа со висока прецизност и јасен ефект. 480п резолуција, стандарден прозорец 640*480. должината на линијата е 1,45 метри, што е погодно за фиксирање.

Избор на клиенти

SOLUSTRE Влогирање Камера КАМЕРА ЗА Влогирање USB Камера 1080P Веб Камера Со Висока Дефиниција Камера Во Живо Веб Камера Веб Свеж
Заштитен Капак На Капакот На Капакот На Блендата за приватност За Logitech HD Pro Веб Камера C920 C922 C930e Свеж
Заштитен Капак На Капакот На Капакот На Блендата за приватност За Logitech HD Pro Веб Камера C920 C922 C930e

Погоден За : Logitech HD Pro Webcam C920 C922 C930e тоа не работи На Logitech HD Pro Webcam C910 и B910 Ја спречува вебкамерата од нечист�

DEN 111.84
ARTIBETTER Компјутери лаптопи 10pcs Компјутерски Телефон Веб Камера Опфаќа Веб Камера Опфаќа Свеж
ARTIBETTER Компјутери лаптопи 10pcs Компјутерски Телефон Веб Камера Опфаќа Веб Камера Опфаќа

Може да се користи како мал украс за украсување на вашите телефони или компјутери, многу нежен Тоа ќе се

DEN 1344.00
1080p Full Hd Веб Камера Компјутер Лаптоп Компјутер Mac Десктоп Камера За Конференција И Видео Повик Pro Stream Веб Камера Со Свеж