Дд-лајф 4 Парчиња Ротирачки Држач За Блендер За Убавина Монтиран На Ѕид,Држач За Блендер За Сунѓер За Шминка Држач За Сушење На Издуван Дисплеј(2 Сини,2 Бели)

Дд-лајф 4 Парчиња Ротирачки Држач За Блендер За Убавина Монтиран На Ѕид,Држач За Блендер За Сунѓер За Шминка Држач За Сушење

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Големина на производот : 58 х 58 х 58 мм/2.3 "х2. 3 "х 2.3". Материјали : изработени од квалитетен пластичен материјал. Оваа кутија за патување со блендер за убавина прифаќа ротирачки дизајн, кој може да се ротира на 90 степени. Дојдете Со Двострана лента, може да се користи и вертикално и монтиран на ѕид. Може да се стави на облекување маса, и може да се врши на патување. Држач за сунѓер за козметички Полици Погоден За складирање на разни сунѓери за шминка без зафаќање простор. Мала тежина, мала големина и лесна за носење. Може да се користат стакло, керамичка плочка, мермер, нерѓосувачки челик и други ѕидови. Пакетот вклучува : 4 Парчиња(2 Сини,2 Бели). Оваа кутија за патување со блендер за убавина прифаќа ротирачки дизајн, кој може да се ротира на 90 степени. Дојдете Со Двострана лента, може да се користи и вертикално и монтиран на ѕид. Може да се стави на облекување маса, и може да се врши на патување.

Избор на клиенти

Дитудо огледало во Европски стил Мал огледало поставена ретро преносна рачка за шминка/бронза Свеж
Дитудо огледало во Европски стил Мал огледало поставена ретро преносна рачка за шминка/бронза

Ова огледало за шминка има многу материјал : пластика+стакло Големина : круг : Големина на огледало 14,514,5 �

DEN 947.20
РУФВЕАР, Ремен За Кучиња Со Знаменце, Лесен Ремен За Подигнување И Помош со Поместена Рачка, Црвена Карпа, Х-Мала Свеж Попустот
Неенонекс Промовиран Во Вујко 2 2023 Најава За Бременост Чичко Да Биде Подарок Нови Чичковци Виски Стакло Свеж
Неенонекс Промовиран Во Вујко 2 2023 Најава За Бременост Чичко Да Биде Подарок Нови Чичковци Виски Стакло

11 мл Кристално Јасно Виски Стакло Дизајнот е трајно врежан Раб отпорен на чипови што го прави издржлив з

DEN 255.20
Топка за портата топка Свеж
Топка за портата топка

Овие се топки за портата топка (за отворено) Материјал : ABS, големина : φ7.5cm, тежина : 230g Ова е напис за овлас

DEN 287.84
Истражување на надворешни жени Zendo Capris Свеж
Истражување на надворешни жени Zendo Capris

100% најлон Увезени Повлечете го затворањето Bluesign одобри 95% рециклиран најлон, 5% ткаенина од половината н�

DEN 3.33