Зојируши1-ДЦЦ10 Гурмански Сизлер Електрична Решетка, Нерѓосувачки Кафеава Екстра Голема

Зојируши1-ДЦЦ10 Гурмански Сизлер Електрична Решетка, Нерѓосувачки Кафеава Екстра Голема

DEN 2556.48

Свеж

Достапно.

Електрична решетка со голема површина за готвење (19" х 12.5"). Променлива топлина поставувања Од Задржи Топло (176) до 425. Лесен за употреба приклучок за контрола на температурата кликнува кога е правилно вметнат. Издржлива и лесна за чистење керамичка површина за готвење со титаниум подобрена нелеплива обвивка. Целосно потопен штитник за тело и чинија за готвење. Удобен капак за брзо готвење. Гурманската Електрична Решетка Сизлер има екстра голема површина за готвење од 19х12, 5 инчи. Погодно за појадок ручек или вечера. Променливите поставки за топлина го прават идеален за подготовка на зеленчук, стекови, палачинки и многу повеќе. Единицата расклопува и има целосно непопустлив штитник за тело и чинија за готвење за лесно чистење. Екстра големата површина за готвење од 19 инчи х 12-1/2 инчи е погодна за појадок, ручек или вечера. Издржливата керамичка површина за готвење со нелеплив слој подобрен со титаниум и целосно потоплив штитник за тело и чинија за готвење го олеснуваат чистењето.

Избор на клиенти

Проток на општество Менс лабав Стикс атлетски шорцеви со џебови Свеж
Проток на општество Менс лабав Стикс атлетски шорцеви со џебови

Општеството Flow е родено во Лакрос, спорт кој дефинира екстремен атлетизам, метеж и стил Ова е општество �

DEN 3.33
Девојки памучна блуза лето есен 2023 облека мода моден краток ракав екипаж графички салон блуза за дама tl tl tl tl tl tl Свеж
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY Свеж
M30 IPE KV100 PRO v2.0 MAD компоненти со дрон без четка мотор за тешки мултироторни квадкоптер Hexrcopter RC DIY

Поефикасно и цртање поголема моќност отколку еквивалентни мотори на пазарот Прецизна изработка на про�

DEN 0.67
Fehauk 18mm Силиконски ленти за ленти Брзо вклопување нараквица за набудување за Garmin VivoActive 4s/Move 3s/Active S/Venu Свеж
Fehauk 18mm Силиконски ленти за ленти Брзо вклопување нараквица за набудување за Garmin VivoActive 4s/Move 3s/Active S/Venu

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 224.64
Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L Свеж
Сензор за мониторинг на притисок на гумите А-Премиум компатибилен со Honda CR-V 2007-2011 Accord 2008-2012 Fit 2008 L4 1.5L

Договор 20082012 L4 2.4 L со алуминиумски тркала Договор 20082012 V6 3.5 L со алуминиумски тркала CRV 20072011 L4 2.4 L со алуми�

DEN 212.64