Држач за тркачки Тркала марада, Прилагодување На Двојна Брзина, вклопи Логитех Г25 Г27 Г29 Г920 Г923 Тркала и Нафрлувач Т300РС Т500РС ЗА Компјутер ПС4 Xbox, Држачот На Воланот Н

Држач за тркачки Тркала марада, Прилагодување На Двојна Брзина, вклопи Логитех Г25 Г27 Г29 Г920 Г923 Тркала и Нафрлувач Т300РС

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

● Сите Натпревари ● држачот За тркачки волан може да монтира поголем дел од педалите на воланот На пазарот Логитех Г25 Г27 Г29 Г920 Г923, Трустмастер Т300РС, ТЕКС Ф458, Т500РС итн. Компатибилен СО КОМПЈУТЕР XBOX PS4 Xbox Еден Playstation и други игри платформи. ●Цврст Материјал ● држач За тркачки тркала изработен од цврст јаглероден челик, двојна црна боја за прскање, отпорна на нечистотија, цврста и издржлива за да ја осигурате вашата безбедност.Секоја точка за поддршка се додава со нелизгачки стапала. €Уникатен дизајн q racing sim штанд се две платформи за менување на рачката, кои можат да се менуваат лево и десно, поддржувајќи ја истовремената инсталација на менувачот и рачната сопирачка и може да се преклопат за складирање. ●Сите Прилагодливи●висината и аголот на држачот На тркачкиот волан На марада може да се прилагодат така што ќе можете да ги инсталирате педалите, менувачот и воланот во positionономска и вистинска тркачка позиција додека играте. ●Добра Услуга Ако имате какви било проблеми со употребата и инсталацијата, можете да не контактирате и ние ќе ви дадеме задоволително решение. Ние ќе сториме се што можеме за да ви дадеме добро шопинг искуство. ①Забелешка дека држачот на Воланот не вклучува волан, педали и менувач.Ги вклучува сите додатоци за инсталација,упатствата за Инсталација се вклучени во пакетот, доколку ви треба видео упатство, можете да не контактирате.

Избор на клиенти

Трустмастер Отворено Тркало Додај На Свеж Попустот
Трустмастер Отворено Тркало Додај На

Компактна големина (11 инчи 28 см во дијаметар) и лесен дизајн за зголемено чувство на Повратна Информациј

DEN 2879.84
Xbox 360 Mc2 Микрокон Тркачки Тркала Свеж
Xbox 360 Mc2 Микрокон Тркачки Тркала

Вклучете ја и исклучете ја конзолата или пристапете до контролната табла Xbox 360 користејќи Го Копчето Xbox

DEN 1200.00
Hztyyer 7 во 1 Тркачки Волан, 270 Степени Ротација Универзална USB Автомобил Sim Игра Волан Со Педали за Свеж
Hztyyer 7 во 1 Тркачки Волан, 270 Степени Ротација Универзална USB Автомобил Sim Игра Волан Со Педали за

Мултифункционален : ТРКАЧКО тркало ЗА ИГРИ СО УСБ со двоен режим, 2 режими слободно се префрлаат, со лине�

DEN 0.67
Wii Семејство Тркачки Тркала 3 Пакет-Сина/Зелена/Црвена Свеж
Wii Семејство Тркачки Тркала 3 Пакет-Сина/Зелена/Црвена

Компатибилност со Motion PlusСкриениот оддел го поврзува Сензорот Motion Plсо Далечинскиот Управувач wii Гумени �

DEN 1.67
Супердрајв-GS850-X тркачки волан со рачен менувач, 3 педали, менувачи на лопатки За Xbox Serie X/S, PS4, Xbox One, Свеж
Супердрајв-GS850-X тркачки волан со рачен менувач, 3 педали, менувачи на лопатки За Xbox Serie X/S, PS4, Xbox One,

Компатибилен Со Xbox Serie X / S, PS4, Xbox One Рачна рачка на менувачот (6 брзини + рикверц) + / лопатки за промена на �

DEN 2399.84
Официјален 7 во1 270 степен Тркачки Волан Со Одговорни Педали ЗА PS4 ЗА XBOX-ONE/360 за Switch Android Симулациски Погон Свеж
Официјален 7 во1 270 степен Тркачки Волан Со Одговорни Педали ЗА PS4 ЗА XBOX-ONE/360 за Switch Android Симулациски Погон

# Најновите 7во1 поддршка на воланот ЗА PS4 ЗА PS3 / КОМПЈУТЕР / ЗА XBOX ONE / ЗА XBOX 360 / За Прекинувач / Андроид #250 мм

DEN 238.40
Следно Ниво Трки Елита Слободна Стои Троен Монитор Додаток-На-Црно Издание Свеж
Следно Ниво Трки Елита Слободна Стои Троен Монитор Додаток-На-Црно Издание

Постелоксирана алуминиумска истиснување со висока јачина лесно поддржува три екрани 21" 43" Вклучени 3мм �

DEN 3999.84
Иннато ГТ3 Тркачки Волан За Компјутер-Гејмерски Волан За Трки Свеж
Иннато ГТ3 Тркачки Волан За Компјутер-Гејмерски Волан За Трки

Подобро Ergономски Долг Живот Костец Мала Тежина Полиуретански зафати 300мм дијаметар за возење ГТ Автомо

DEN 3.33
Контролер за безжични трки со тркалото Hyperkin S за Xbox One/Xbox Series X - Официјално лиценциран од Xbox - Xbox One Свеж
Контролер за безжични трки со тркалото Hyperkin S за Xbox One/Xbox Series X - Официјално лиценциран од Xbox - Xbox One

Потопување каде и да сакате преку безжична врска Класичен X, B, A, Y копче поставено со L и R предизвикувачи..

DEN 4719.84
Етботу Трки Волан, За Нинтендо Wii Свеж
Етботу Трки Волан, За Нинтендо Wii

Еколошки абс материјал, нетоксичен, мазен, без мирис и отпорен на корозија Издржлив и тежок дизајн, може

DEN 1196.80
GH Mario Kart 8 волан компатибилен со Nintendo Wii, тркала за тркачки игри за далечински контролер на Wii Свеж
GH Mario Kart 8 волан компатибилен со Nintendo Wii, тркала за тркачки игри за далечински контролер на Wii

100% висококвалитетно Wii U Wii Wheel / Mario Kart Racing тркала за Wii Remote Riment Games, врвен производител, брза и стабилна исп�

DEN 1.00
Trustmaster Rgt Сила Повратни Информации Спојката Тркало За КОМПЈУТЕР Свеж
Trustmaster Rgt Сила Повратни Информации Спојката Тркало За КОМПЈУТЕР

Ексклузивен режим "5 ОСКИ" Комплет педали" 3" : широк и прилагодлив Многу функции достапни директно на трк�

DEN 635.20
Wii Волан &засилувач; Далечински Рампа Свеж
Wii Волан &засилувач; Далечински Рампа

Вклучува волан и далечински рампа Повеќе реални игра Тркачкото тркало прави да се чувствувате како да в

DEN 1120.00
RASTP 13.6 /345mm Тркачки Волан Со Sim Тркачки Игри Адаптер За Волан Погоден За Trustmaster T500 / T300 / TS-PC,TS-XW Свеж
RASTP 13.6 /345mm Тркачки Волан Со Sim Тркачки Игри Адаптер За Волан Погоден За Trustmaster T500 / T300 / TS-PC,TS-XW

€FITMENT fit За trustmaster t500 / T300 / TS / TX системи На Воланот €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q адаптерот за гејмерски волан и

DEN 0.67