Мрежа Шминка Козметичка Торба Молив Случај Торбичка Голем Капацитет Тоалетна Торба Организатор За Жени Девојки Црни

Мрежа Шминка Козметичка Торба Молив Случај Торбичка Голем Капацитет Тоалетна Торба Организатор За Жени Девојки Црни

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Материјал : Изработен од ткаенина ткаенина. Големина : 9, 5х17х7, 5см. Шарена шема за проверка, со патент на врвот, може да обезбеди лесно паѓање на вашите предмети. Лесно за чување ситници, четка за шминка итн., за да ја организирате вашата дневна шминка, крем, кармин, парфем и други работи за убавина. Не само што е торба за шминка, туку е и функционална кутија за моливи, козметичка кеса, торба за организатор на патувања.

Избор на клиенти

Пвц Тоалет Со Патент Носи Торбичка Пренослива Козметичка Торба За Шминка За Одмор, Бања И Организирање Црн Череп Свеж
WCGXKO венди И Кривоглед Засекогаш Песок Инспириран Патент Торбичка Козметика Торба За Навивачите Свеж
WCGXKO венди И Кривоглед Засекогаш Песок Инспириран Патент Торбичка Козметика Торба За Навивачите

2" H, големина погодна за шминка и канцелариски материјал Нашите чанти за шминка се попривлечни од фотогр

DEN 1.67
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Тропска Џунгла Слон Манго Цвет Мода Свеж
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Тропска Џунгла Слон Манго Цвет Мода

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 168.00