Рамка за невестински вентилатори бели рамки јапонски обожаватели на хартија за украси рачни DIY тркалезни вентилатори рачни рачни вентилатори тркалезни рачни рамн

Рамка за невестински вентилатори бели рамки јапонски обожаватели на хартија за украси рачни DIY тркалезни вентилатори рачни

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Пластика. Кинески тркалезен вентилатор DIY- можете да ја украсите рамката за дрво со некои цвеќиња, фаќачи на соништа или жици ,. Рачно држено вентилатор- мазна површина и добро чувство на допир, и не е лесно да се деформира и да се скрши. Тркалезен материјал за вентилатор- DIY-рамка за вентилатор за тркалезна рака и сет на рачки за дрво е прекрасен додаток за правење тркалезен вентилатор. Дрвена тркалезна рамка на вентилаторот- Исклучително изработка, природен материјал што го подобрува декоративниот ефект. DIY рамка за навивачи на рацете- убав подарок за вашите пријатели и семејства кои сакаат DIY, тие би биле среќни. Пластика. Кинески тркалезен вентилатор DIY- можете да ја украсите рамката за дрво со некои цвеќиња, фаќачи на соништа или жици ,. Рачно држено вентилатор- мазна површина и добро чувство на допир, и не е лесно да се деформира и да се скрши. Тркалезен материјал за вентилатор- DIY-рамка за вентилатор за тркалезна рака и сет на рачки за дрво е прекрасен додаток за правење тркалезен вентилатор. Дрвена тркалезна рамка на вентилаторот- Исклучително изработка, природен материјал што го подобрува декоративниот ефект. DIY рамка за навивачи на рацете- убав подарок за вашите пријатели и семејства кои сакаат DIY, тие би биле среќни. Список на пакети 1 x сет на карактеристики за создавање на вентилатори за рака -боја : црвена DIY тркалезна рамка за дрво. -ИЗИЗА : Околу 60.00x20.00x1.00cm/23.58x7.86x0.39inch Јапонски вентилатор за хартија. -Материјал : Рамка на вентилаторот на дрвото од дрво. - Виси вашите украсни предмети во градината, на тремот, внатрешен двор или влез со DIY занаети Кинески вентилатор на лопатка. - Мазна површина и добро чувство на допир, и не е лесно да се деформира и да се скрши гроздобер вентилатор. - Совпаѓајќи се со други празнични тематски украси, ефектот ќе биде подобар обрач за навивачи на DIY. - Осветлете ја вашата забава, може да се направи тркалезен вентилатор, Catcher со соништа, венец, итн рамка за рачни вентилатори. - изработен од врвен материјал, со фино изработка и нежни детали дрвена рамка за вентилатор. , не е лесно да се пробие. Рамка за рамка за вентилаторот на раката DIY, изработена од врвен материјал од дрво.

Избор на клиенти

Isabey жолта рачка четка за влакната, друга Свеж
Isabey жолта рачка четка за влакната, друга

Сосема едноставно, достапна четка со највисок квалитет на влакната Цврсти и груби, Изаби, жолта рачка, ч�

DEN 231.68
Рафаел Каерел со долга рачка масло и акрилна четка, вентилатор, 2, природно Свеж
Рафаел Каерел со долга рачка масло и акрилна четка, вентилатор, 2, природно

Издржлив Лесно за чистење Идеално за масла, акрилици и акварели Вентилатор Издржлив Лесно за чистење Ид

DEN 3.33
Ytyzc тркалезна фан палас вентилатор вентилатор фан двострана вез за завршна група за танцување на навивачи Свеж
Ytyzc тркалезна фан палас вентилатор вентилатор фан двострана вез за завршна група за танцување на навивачи

Површински материјал на вентилаторот : Симулациска свила двострана вез Материјал за рачката на вентила

DEN 5009.76
KOH I NOOR 9936 FAN четка, влакната, среброто, големината 2 Свеж
KOH I NOOR 9936 FAN четка, влакната, среброто, големината 2

испреплетена влакнеж Погодно за нафта и акрилно сликарство Беспрекорен сребрен месинг ферул, полирана

DEN 2.33