6 ПАРЧИЊА Работно Капаче Со Копчиња И Лента Вратоврска За Жени, Долга Коса, Симпатичнаed

6 ПАРЧИЊА Работно Капаче Со Копчиња И Лента Вратоврска За Жени, Долга Коса, Симпатичнаed

DEN 463.84

Свеж

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Премиум Памучен Материјал : Хируршкото капаче е изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, погоден за кожата, удобен за долго носење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Копче вградената лента за пот има добра способност за отстранување на влага, избегнувајте пот да ви паѓа на очите и ве тера да се концентрирате на вашата работа. Прилагодлива големина : еластичната лента на задната страна ги прави нашите медицински капи лесни за носење и одговараат на секоја форма на глава, работната капа нема да направи да чувствувате непријатност дури и да е затегната. Нема повеќе прекин на косата за време на долги часови работа. Содржи Коса : оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице.Има многу малку лизгање, без влакна што ви се лизгаат во лицето.Вие не ќе треба да се прилагоди копчиња шапка на целиот ден. Широко Примена во Нашиот Секојдневен Живот : овие печатени капачиња за чистење може да се применат во канцеларија, дома, училиште и повеќе прилики; погоден за медицинска работа или убавина, здравствена заштита, домашна работа, сликање, дограма, нега на лице, теретана, готвач, готвење итн; задолжителни турбански капачиња за спречување на нечистотија, непријатен мирис прикачен на косата и одржување на вашиот најдобар статус на работа. Нашите унисекс работни печатени капи се дизајнирани да бидат трендовски и удобни; и овие унисекс хируршки капи може да се користат како различни капи во нашиот секојдневен живот, како што се шапка за медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвач, капа за убавина, капа за теретана, санитарна капа итн.; се користи на различни места, како што се болници, канцеларии, домови, училишта, спортски сали, салони за убавина итн. Спецификации Пол : Жени Соодветна Сезона : Сите сезони; Материјал : лесен и дише полиестер, памучна лента за пот, пластично копче; Големина : една големина најмногу одговара, тинејџери, жени и мажи; боја : достапни се различни стилски обрасци; Пакет : 6 копчиња за пакување капи. Карактеристики : 1. Уникатен Дизајн Секое работно капаче е отпечатено СО САМОСТОЈНИ персонализирани обрасци, многу модерно и смешно; со овие слатки печатени капачиња за чистење за да внесете повеќе забава во работното време и да ја покриете целата коса додека правите и нежен додаток. 2. Дизајн на копчиња И Ленти за Пот копчињата можат ефикасно да ги заштитат ушите, а лентата за потење на челото може брзо да ја апсорбира потта и да го одржува челото суво и свежо. 4. Една големина одговара на повеќето унисекс работни капачиња, затворањето на вратоврската и еластичниот завој се прилагодливи и се вклопуваат за дами кои имаат долга густа коса или кратка коса. 5. Лесно За Нега машина за перење на ниска температура, сушење, не белење и нема да се намали или избледи по неколку пати перење.

Избор на клиенти

Црвен Мајмун АК ' 23 Ново Ограничено Издание Моден Камионџија Капа РМ1431 | 3 Бои Свеж Попустот
Црвен Мајмун АК ' 23 Ново Ограничено Издание Моден Камионџија Капа РМ1431 | 3 Бои

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Предвремено затворање Само Суво Чисто Серијата Црвен Мајмун Класико прод�

DEN 928.00
МОНТРЕАЛ ЕКСПОС КУПЕРСТАУН ' 47 ИСЧИСТИ ОСФ / сина Свеж
МОНТРЕАЛ ЕКСПОС КУПЕРСТАУН ' 47 ИСЧИСТИ ОСФ / сина

100% памук Произведено во САД или Увезено Затворање на ременот Миење Раце Само Опуштено Вклопување, Облек

DEN 639.84
Трендовски Облека Продавница Вино Среда Везени Мека Памук Тато Шапка Свеж
Трендовски Облека Продавница Вино Среда Везени Мека Памук Тато Шапка

100% памук Затворање на бравата Самоткаенина Прилагодливо Затворање На Слајдот со Тока Висококвалитетно

DEN 0.33
Тропски Капи Возрасни Везени МАГА Трамп 6 Панел Балкап Со / Затворање На Ремени Свеж
Тропски Капи Возрасни Везени МАГА Трамп 6 Панел Балкап Со / Затворање На Ремени

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Везени И Дизајнирани Токму Овде Во САД Неструктурирана, Н�

DEN 239.84
Кадетска Армиска Капа Основна Секојдневна Капа Во Воен Стил Свеж
Кадетска Армиска Капа Основна Секојдневна Капа Во Воен Стил

Добредојдовте ВО кбетос, компанија за облека за глава која има за цел да одговара на секоја глава Основа

DEN 239.84
Играта Бар Шапка Со Прилагодливи Опуштено Одговара За Мажи И Жени - Везени Логото Свеж
Играта Бар Шапка Со Прилагодливи Опуштено Одговара За Мажи И Жени - Везени Логото

Памучна Мешавина Произведено во САД и Увезено Поддржете Го Вашиот ТимПокажете го вашиот тимски дух со о

DEN 447.20
Кампусот Лабораторија Официјален Колегиум Тато Капа-У18 Прилагодлива Опуштена Капа Со Лого На Тимот Свеж
Кампусот Лабораторија Официјален Колегиум Тато Капа-У18 Прилагодлива Опуштена Капа Со Лого На Тимот

Памучна твила Затворање на бравата Шапката U18 Од ЛАБОРАТОРИЈАТА НА КАМПУСОТ : собири на Колеџ, универзит

DEN 0.67
БОСТОН СЕЛТИКС БЕЗ ШУТ ДВОБОЕН ' 47 КАПЕТАН ОСФ / КЕЛИ / А Свеж
БОСТОН СЕЛТИКС БЕЗ ШУТ ДВОБОЕН ' 47 КАПЕТАН ОСФ / КЕЛИ / А

100% Акрилик Предвремено затворање Миење Раце Само 85% Акрилик, 15% Волна Официјално Лиценциран Од Брендот н

DEN 2.33
Класичен Капа Капа Капа Хип Хоп Стил Рамна Сметка Празна Еднобојна Прилагодлива Големина Свеж
Класичен Капа Капа Капа Хип Хоп Стил Рамна Сметка Празна Еднобојна Прилагодлива Големина

65% Акрилик / 35% Терилен Увезени Вклучи затворање Миење Раце Само Еднобојна Или Двобојна 65% Акрилик, 35% Тер�

DEN 175.84
Официјален Претставник НА Нба Мажи 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа Свеж
Официјален Претставник НА Нба Мажи 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа

100% Полиестер Опремено затворање Миење Раце Само Нова 5 НБА 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа Официјално Лиценцира

DEN 2.33
Трендовски Облека Продавница Тексас Тексас Мапа Везени Бејзбол Капа Свеж
Трендовски Облека Продавница Тексас Тексас Мапа Везени Бејзбол Капа

65% Полиестер, 35% Памук Предвремено затворање Миење Раце Само Висококвалитетно Капаче, ИЗВЕЗЕНО во САД Ст

DEN 231.68
Wodxcor Класичен Бејзбол Капа Њујорк Вез Памук Прилагодливи Тато Шапка Мажи И Жени Свеж
Wodxcor Класичен Бејзбол Капа Њујорк Вез Памук Прилагодливи Тато Шапка Мажи И Жени

100% памук Увезени Затворање на бравата Миење Раце Само ДИЗАЈН : њујорк бејзбол капа едноставен, но елеган

DEN 0.67
Чикаго Вајт Сокс Исчисти Прилагодлива Шапка, Возрасни Свеж
Чикаго Вајт Сокс Исчисти Прилагодлива Шапка, Возрасни

100% памук Миење Раце Само Официјално Лиценциран Производ Една Големина Одговара На Сите / Прилагодливи.

DEN 3.00
Трендовски Облека Продавница Флорида Држава Стариот Англиски 5 Панел Рамен Бил Камионџија Мрежа Капа Свеж
Трендовски Облека Продавница Флорида Држава Стариот Англиски 5 Панел Рамен Бил Камионџија Мрежа Капа

47% Памук, 28% Најлон, 25% Полиестер Предвремено затворање Миење Раце Само Висококвалитетен Обичај Извезен �

DEN 1.33
Флексфит Машки 360 Омнимеш Капа Свеж
Флексфит Машки 360 Омнимеш Капа

99% Полиестер, 1% Спандекс Опремено затворање Миење Раце Само Рашири Опремени Затворање Разновидната Сео�

DEN 128.16
Трендовски Облека Продавница Благословен Крст Извезени Мека Памук Тато Шапка Свеж
Трендовски Облека Продавница Благословен Крст Извезени Мека Памук Тато Шапка

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Самоткаенина Прилагодливо Затворање На Слајдот со Тока В�

DEN 3.33