ЧЕТКА ЗА Чистење Тастатура ПАТИКИЛ, Четка За Чистење На Жлебови Од Телескопски Тип 3, За Прозорец На Тастатурата На Лаптопот Црна

ЧЕТКА ЗА Чистење Тастатура ПАТИКИЛ, Четка За Чистење На Жлебови Од Телескопски Тип 3, За Прозорец На Тастатурата На Лаптопот

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Боја : Црна; Материјал : Пластика, Волна; Должина На Четка : 35мм/ 1,38 инчи; Должина На Телото : 90мм / 3,54 инчи;Вкупна должина : 125мм / 4,92 инчи. Телескопски дизајн, лесен за употреба, лесен за носење. Меките влакна спречуваат гребење на површините. Истурете ги меките влакна, потоа направете прашина, кога ќе завршите, исчистете ја четката и турнете ја четката назад во пластичното куќиште. Четката за тастатура се користи за чистење прашина, погодна за чистење на компјутерски екрани, тастатури, печатачи, машини за шиење и жлебови на прозорци. Широко се користи во домот и канцеларијата. Целата големина погоре се мери со рачно, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка. Четката за тастатура се користи за чистење прашина, погодна за чистење на компјутерски екрани, тастатури, печатачи, машини за шиење и жлебови на прозорци. Широко се користи во домот и канцелариитеспецификација : Блекматеријал : Пластика, Должина На Волнена Четка : 35мм/ 1,38 инчи Должина на телото : 90мм / 3,54 инчи вкупна должина : 125мм / 4,92 Инчи Список За пакување : 3 Пакет х четка за тастатура предностелескопски дизајн, лесен за употреба, лесен за носење. Меките влакна спречуваат гребење на површините инструкции истурете ги меките влакна, а потоа направете прашина, кога ќе завршите, исчистете ја четката и турнете ја четката назад во пластичната кутија : целата големина погоре се мери со рачна, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка.

Избор на клиенти

Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна...

DEN 1.00
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84