ЛУТЕР Рефлектирачка Јака За Мачки Со Ѕвонче, 0,4 Инчи/ 1 см Широка Јака За Мачки За Прилагодлив Airtag Анти Изгубена Јака За Мачки Со Отцепена Тока За Куче Маче Кученце

ЛУТЕР Рефлектирачка Јака За Мачки Со Ѕвонче, 0,4 Инчи/ 1 см Широка Јака За Мачки За Прилагодлив Airtag Анти Изгубена Јака За

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Содржина на пакетот : ќе добиете јака за мачки за airtag, со димензии околу 35 x 1cm/ 13,8 x 0,4 инчи. Има прилагодлива должина од 8,66 - 13,78 инчи/ 22-35см, така што секогаш можете да најдете соодветна големина за мачки. Премиум Материјал : нашата јака за мачки е изработена од рефлектирачки најлон, наместо од силикон. Овој материјал има удобно чувство на допир, што значи не триење или повредување на миленичиња крзно и кожа, со што се штити вратот на мачките од иритирачки.Јаката за мачиња е опремена со издржлив и цврст ремен, така што нема потреба да се грижите дали мачките ќе ја џвакаат или гребеат. Внимателен Дизајн : држачот за јака за мачки е дизајниран со отстранливо ѕвонче. Може да се отстрани, ако тоа не им се допаѓа на вашите миленици. Позначајно, има посебен белег, тоа е неговата рефлектирачка лента. Рефлектирачката лента може да свети во темнина или ноќе за да ги направи вашите мачки да бркаат и да играат надвор побезбедно. Отцепена Тока : јаката против изгубената мачка што ја прифаќа цврстата отцепена тока може лесно да се ослободи и да се облече со едната рака. Но, не треба да се грижите дали вашите миленици ќе избегаат од тоа. Лесен за Употреба : држачот за јака за мачки е лесен за употреба, само со тракер што става во држачот на јаката за мачки за да создаде лесна и безбедна јака за следење за мачки. Нејзиниот специјално дизајниран ЗА APPLE Airtag GPS tracker, погоден за мачки, кучиња, кученца и други миленичиња. Спецификација : Боја : како Што е прикажано На Сликата Материјал : Најлон Големина На Производот : 35 x 1cm/ 13,8 x 0,4 инчи Прилагодлива должина : 8,66 - 13,78 инчи/ 22-35cm детали за Пакетот : 1 x мачка Јака За airtag Забелешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да постои мала разлика во бојата.

Избор на клиенти

Регалија Ложа Витези Темплари - Масонски Синџир Јака-Злато/Сребро На Црвено + Слободен Случај Свеж
Регалија Ложа Витези Темплари - Масонски Синџир Јака-Злато/Сребро На Црвено + Слободен Случај

Масонски Витези Темплари Синџир Јака Злато / Сребро На Црвено + Слободен Случај Сребрена Или Позлатена.

DEN 2191.84
Куче Главата Јака Халтер Црна Свеж
Куче Главата Јака Халтер Црна

ОБЕМОТ НА МУЦКАТА ТРЕБА ДА СЕ ИЗМЕРИ 1" ОД ВРВОТ НА НОСОТ Достапно во 6 големини Ве молиме користете Табел

DEN 271.84
Дл1961 Женски Карли Дечко Шорцеви, Хауард, Вајт, 27 Свеж
Дл1961 Женски Карли Дечко Шорцеви, Хауард, Вајт, 27

100% памук Увезени Затворање на копчето Ткаенина : Тексас Излитена полите Пораст : 9,5 во / 24см...

DEN 2.00
Рубило водоотпорен јака на кучиња и сет на поводник | Мала јака и 6ft поводник | водоотпорен, доказ за смрдеа, доказ за Свеж
Темари Лак Вратоврска Мачка Јака Свеж
Темари Лак Вратоврска Мачка Јака

Направено со памучна ткаенина од кимоно одделение која е мека и издржлива за да може да издржи на секојд

DEN 1387.20
Бестија Носталгија Роза Дизајнер Мачка Јака. Кожа. Рачно Изработени Удобни Свеж
Бестија Носталгија Роза Дизајнер Мачка Јака. Кожа. Рачно Изработени Удобни

100% Кожа Флексибилен, издржлив и стилски Врвен Квалитет Рачно изработени Уникатен дизајн БЕСТИЈА МАЧКИ �

DEN 1.33
КЛИСПИД 4 Парчиња 3 Прстен Брава Пружини Мрена Чокер Гира Заклучување Стеги Пролет Стегач За Кревање Тегови бар Свеж
УКЦОКО 2 парчиња Зајаче Ремен Зајаче Ремен Мал Ремен За Поводник Хрчак Син Појас Свеж
УКЦОКО 2 парчиња Зајаче Ремен Зајаче Ремен Мал Ремен За Поводник Хрчак Син Појас

Ремен за зајаци И Поводник : Прилагодлив : дополнителен најлонски ремен со брава, прилагодлив на градит�

DEN 832.00
Ivanko C-3 тешки стандард 1-1/16 ”Компресивни јаки за компресија за 1 & 1-1/16 решетки-не за олимписки шипки! Свеж
Ivanko C-3 тешки стандард 1-1/16 ”Компресивни јаки за компресија за 1 & 1-1/16 решетки-не за олимписки шипки!

Се вклопува 1 "или 11 / 16" Глупави се ракува и барови Списокот е за пар (2 секој) Убава надградба за вашиот ст�

DEN 3.00
PowerFit 2 Директно Рачка Пролет Јака Свеж
PowerFit 2 Директно Рачка Пролет Јака

Одговара на сите стандардни решетки од 2 инчи Хромирана завршница за спречување на ' рѓа...

DEN 571.20
ЦРВЕНИ Отцепени Јаки За Мачки, Пакување од 2 Свеж
ЦРВЕНИ Отцепени Јаки За Мачки, Пакување од 2

Црвени Отцепени Јаки За Мачки, Пакет од 2 Од Вас Вградениот слајд на секоја јака лесно се прилагодува за �

DEN 2.67