Долги Бисерни Ѓердани За Жени Крем Бел Вештачки Бисер Влакно Слоевит Ѓердан Накит За Костими

Долги Бисерни Ѓердани За Жени Крем Бел Вештачки Бисер Влакно Слоевит Ѓердан Накит За Костими

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

Класичен ѓердан од вештачки бисер-Убав изглед, создаден убав и нежен ѓердан од вештачки бисер за елегантна дама,девојки. Направено со висококвалитетни 8мм тркалезни имитациони бисери, тоа е единечни долги нишки со должина 69", и има тежина од 163,0 грама, удобна за секојдневно носење, без никел и антиалергиска. Совршени додатоци За Одлична забава со Тема гетсби,свадбена забава,матурска забава за шминка,забава за враќање дома,Ден на Мајките,Ден на Годишнината,Денот на Вљубените,Божиќ или роденден, кој е обдарен со посебно значење. Како убав бисер, тој е идеален подарок за вашите најблиски, На Пр.Љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, двојка итн., им ја изразува вашата љубов. ●Купете Без Ризик : Незадоволни од купувањето? Дали нешто е скршено? - Ве молиме, не двоумете се да не контактирате по пошта, за да ви обезбедиме замена или враќање на средствата. AISANSTY е компанија која е специјализирана За Западен моден накит со професионален развој и дизајнерски тим, и има 16 години искуство во производството. Нашиот накит е рачно изработен од професионални занаетчии, дизајните се безвременски и го надополнуваат секој стил.

Избор на клиенти

Кендра Скот Слоун Ѕвезда Влакно Ѓердан, Моден Накит За Жени Свеж Попустот
Кендра Скот Слоун Ѕвезда Влакно Ѓердан, Моден Накит За Жени

Модерна примена на гроздобер тренд, Ѓердан Од Слоун Златна Ѕвезда Во Повеќе Мешавини има прилагодени ак

DEN 815.52