Карцент Филтер За Фонтана За Вода За Мачки Компатибилен Со PetSafe Drinkwell Avalon, Pagoda, Seascape, Фонтана За Вода За Миленичиња Седона, Филтер За Пакување 4 И Заштитно Куќиште За Ф

Карцент Филтер За Фонтана За Вода За Мачки Компатибилен Со PetSafe Drinkwell Avalon, Pagoda, Seascape, Фонтана За Вода За Миленичиња

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

€Совршен Компатибилен Q : Компатибилен Со Pet Safe Drinkwell 1/2 Галон, 1 Галон, 2 Галон, Пеперутка, Авалон, Пагода, Морски Пејзаж, Седона, Крајбрежје и Creekside Миленичиња Фонтани. ●Тројно Ефикасно Прочистување● : замената на филтерот за фонтана за миленичиња се состои од слој од памук, активиран јаглерод, смола за размена на јони со МРЕЖИ за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Може ефикасно да ги отстрани нечистотиите,да ја филтрира косата, тешките метали, мирисите, да ја омекне водата и да добие подобар вкус на вода. Оставете го вашето домашно милениче да пие чиста вода. ●Чувајте Го Вашето Домашно Милениче Здраво : филтерот За Јаглен за фонтана за вода за мачки може ефикасно да ја филтрира косата, да ги отстрани тешките метали и да го подобри вкусот на водата. Поттикнување на мачките да пијат вода повеќе додека обезбедуваат чиста вода.Помага на миленичето да ја зголеми потрошувачката на вода и да го намали ризикот од инфекции на уринарниот тракт. ●Фреквенција На Филтри За Фонтани● : Заменете ги филтрите за фонтана за вода за мачки на секои 2 до 4 недели за да ја одржите водата чиста . Ако повеќе миленичиња ја користат фонтаната, ќе биде потребен почест филтер за фонтана за миленичиња за фонтана за миленичиња. ●Премиум Филтри За Фонтани За Мачки● : ќе добиете 4 пакувања премиум филтри за замена на фонтани за мачки и заштитно куќиште за филтер за филтри за 1 пакување ,индивидуално спакувани и запечатени за одржување на висок квалитет.

Избор на клиенти

Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана Свеж
Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана

* Голем капацитет : 1,8 L Голем капацитет на вода Автоматско циркулирачки фонтана за миленичиња во вода мо�

DEN 841.60
SDFGH Ретро фонтана Внатрешна декорација Водопад таблета Фонтана ПЕТ ПЕМ ПУМПА НА ПЕМОТ НА ПИДАЦИЈА Свеж
SDFGH Ретро фонтана Внатрешна декорација Водопад таблета Фонтана ПЕТ ПЕМ ПУМПА НА ПЕМОТ НА ПИДАЦИЈА

Вода за гушкање, свеж воздух, донесете виталност во внатрешноста Топката лебди и се врти со водата за уш�

DEN 1.67
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung Свеж
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung

【Чиста, квалитетна вода за вашето домашно милениче】 Intpro Фонтана за миленичиња Фонтана користи автенти

DEN 271.84
Фонтана За Вода За Мачки Цији 2,5 Л Сиво + 5,6 Л Автоматски Фидер За Миленичиња Црно Свеж
Фонтана За Вода За Мачки Цији 2,5 Л Сиво + 5,6 Л Автоматски Фидер За Миленичиња Црно

Здраво Закажано ХранењеПрилагодете ги оброците и порциите на вашето домашно милениче со автоматски фи�

DEN 3.00
Пејте F LTD 6PCS компатибилен за касети за филтрирање за замена на мачки Свеж
Пејте F LTD 6PCS компатибилен за касети за филтрирање за замена на мачки

Филтрите се направени со активен јаглерод, отстрануваат лоши вкусови и мириси, одржувајќи ја водата све

DEN 227.04