Компанија за клучеви на Олитек Компатибилен со AirTag 2021, Синтетички држач за кожа на кожа со клучен прстен за ранец, автомобил, миленичиња, јаки од кучиња

Компанија за клучеви на Олитек Компатибилен со AirTag 2021, Синтетички држач за кожа на кожа со клучен прстен за ранец, автомобил,

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Компатибилен со Airtag 2021. Висококвалитетната синтетичка кожа обезбедува стилски изглед и врвно чувство. Лесен за употреба клип за карабинер, брзо и безбедно на вашите копчиња, торба и многу повеќе. Шупниот дизајн, го одржува сигналот на вашата ознака силен и стабилен. Идеално за клучеви за куќи и тастатура за автомобил, но можете да ги прикачите и на други предмети, како што се ранец, чанта или јака на милениче. Компатибилен со Airtag 2021. Висококвалитетната синтетичка кожа обезбедува стилски изглед и врвно чувство. Лесен за употреба клип за карабинер, брзо и безбедно на вашите копчиња, торба и многу повеќе. Шупниот дизајн, го одржува сигналот на вашата ознака силен и стабилен. Идеално за клучеви за куќи и тастатура за автомобил, но можете да ги прикачите и на други предмети, како што се ранец, чанта или јака на милениче. Ослободете ги изгубените предмети полесно со овој безбеден држач со прстенот за клучеви за карабинер за Airtag од Олитек. Носителот е направен за да се заштити и задржи единечен Apple Airtag (не е вклучен), а интегрираниот прстен за клучеви може да се користи за најразлични апликации. Очигледно, клучот прстен е идеален за клучеви за куќи и тастатура за автомобил, но исто така можете да го прикачите и други предмети, како што се ранец, чанта или јака на домашно милениче.

Избор на клиенти

Њутенсина Куче Јака Најлон Ремени Ткаени Блинг Јака Кожа Кученце Јака Со Дијамант-Сина-XL Свеж
Њутенсина Куче Јака Најлон Ремени Ткаени Блинг Јака Кожа Кученце Јака Со Дијамант-Сина-XL

Модна Јака За Кучиња Со Најлонски Ремени Ткаен Дизајн, мода и симпатична, чувајте ги вашите миленичиња о

DEN 255.36
Тока Надолу Мачка Јака Отцепен Тапан Цел 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк Свеж
Тока Надолу Мачка Јака Отцепен Тапан Цел 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 3.00
Поводник За Миленичиња - Форд Овал в / Текст-Долг 4 Стапки-Широк 1 Свеж
Поводник За Миленичиња - Форд Овал в / Текст-Долг 4 Стапки-Широк 1

Овој поводник е долг 4 стапки и широк 1" Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боит�

DEN 2.33
Генерички 1 Поставете Божиќна Јака Со машна Снешко Божиќна Јака За Кучиња За Големо Средно Мало Куче Свеж
Генерички 1 Поставете Божиќна Јака Со машна Снешко Божиќна Јака За Кучиња За Големо Средно Мало Куче

Дпрстените се заварени за цврстина и издржливост прилагодлив за совршено вклопување Секоја машна е рач

DEN 3729.60
Тока Надолу КОМПЈУТЕР-W30104 - WM Животински Кожи Виножито/Црна Пластична Клип Јака, Широк Медиум/16-23 Свеж
Тока Надолу КОМПЈУТЕР-W30104 - WM Животински Кожи Виножито/Црна Пластична Клип Јака, Широк Медиум/16-23

Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 1142.40