Preeyawadee 10 парчиња прекрасна мини дрвена порака табла со табла со столбови црна црна известувачка табла свадба домашна канцеларија декор

Preeyawadee 10 парчиња прекрасна мини дрвена порака табла со табла со столбови црна црна известувачка табла свадба домашна канцеларија

DEN 835.20

Свеж

Достапно.

1. Совршен за украсување на свадбените маси и да го покаже бројот на табелата. 2. Можете да ги запишете важните работи на тоа за да се потсетите или да оставите порака на другите. 3. Оваа мини табла во моментов е многу популарен стил на украси, кој е одличен за забави, приеми, тушеви за бебиња. Спецификација : 1.Материјал : Дрвена 2. Големина на таблата : 10x7.5cm 3. ТОАТНОСТ : 2мм 5.Сстата на Heigth : 5cm 4. Боја : како слики прикажани пакети вклучени : 10x табла со штанд.

1.Material: Wooden 2.Board Size

Избор на клиенти

VOGTP правоаголник креда изглед со ефект на фонт стил на креда 8 широк магнет за употреба на која било челична површина Свеж
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања Свеж
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

Сет од 10 етикети со лепило Правоаголник во форма 2 "x3.5" Работи најдобро со маркери за влажно бришење на ма

DEN 1.33
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
Стартерите за имагинација Реверзибилни пласмати на таблата со креда 12 x17 4/pkg-црно-пена Свеж
Стартерите за имагинација Реверзибилни пласмати на таблата со креда 12 x17 4/pkg-црно-пена

Реверзибилни пласмати на таблата со креда 12 "x17" 4 / pkg црна празно Висина на пакетот на производот : 0.01 "...

DEN 3.00
Американски металкрафт TBabla7 табела на табелата со табела, 4-1/8 ч Свеж
Американски металкрафт TBabla7 табела на табелата со табела, 4-1/8 ч

Производите се најатрактивни и издржливи наоколу Кина дизајниран производ Лесен за користење Димензии

DEN 466.56
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова Свеж
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова

Слободен знак на табла со пурпурна рамка од дрво Се одликува со избришана табла со креда од секоја стран

DEN 271.84
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени. Свеж
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени.

Површината на креда е изработена од магнетски порцелански челик, 100% непорозен Излез чиста за секунди со

DEN 319.84
Фрижидер за креда на креда од црна тетратка со солистри. Свеж
Фрижидер за креда на креда од црна тетратка со солистри.

Магнетна табла за фрижидер Може да биде како планер или табла за меморандуми, како што е планер за оброк,

DEN 1.33