STIGA 105617 CJP табела Тенис ракета Азалеа низ целиот круг

STIGA 105617 CJP табела Тенис ракета Азалеа низ целиот круг

DEN 1068.16

Свеж

Достапно.

Состав : 5 Дрво иверица. Тежина : приближно. 2,9 ± 0,2 мл (83. Контрола : 79. Брзина : 72. J.T.A (Асоцијација за тенис на табели во Јапонија) Сертифициран. Состав : 5 дрвена иверица. Тежина : приближно 2,9 ± 0,2 мл (83. Контрола : 79. Брзина : 72. Ј (Јапонска асоцијација за тенис на табели) Сертифицирано. Лесен сечило со 5-сечила за супериорно чувство помека табла се користи на втората табла за подобрување на мекиот допир потребен за избалансирана игра. Ракетата е дизајнирана да ја балансира брзината, тежината и контролата со меко удирачко чувство .

Избор на клиенти

Баболат Ево Возење 115 Нанижани Тениски Рекет Свеж
Баболат Ево Возење 115 Нанижани Тениски Рекет

ГОЛЕМИНА НА ГЛАВАТА 742 см2 / 115 квадратни метри во ТЕЖИНА 240 г / 8,5 мл БИЛАНС 340 мм ФЛЕКСИБИЛНОСТ 68 РА...

DEN 3.33
Апакс Пердув Тежина XS Црно Злато Бадминтон Рекет Светови Најлесниот Бадминтон Рекет Свеж
Апакс Пердув Тежина XS Црно Злато Бадминтон Рекет Светови Најлесниот Бадминтон Рекет

Овој рекет го носи истиот дизајн и спецификации како И Апакс Пердув Тежина 55 бадминтон рекет...

DEN 0.33
Тенис рекет на ниво на стига на еволуција на ниво на перформанси, направен со одобрена гума за игра на турнири Свеж
Комплети за обука на тениски рекети за тениски рекети за тениски ладил Свеж
Комплети за обука на тениски рекети за тениски рекети за тениски ладил

пластика Рекет со шест starвездиПоставете рекет за тенис на табели, тешка глава, тип на рачка, одговара за

DEN 1.67
61 секунда 3004 дрвена маса тенис сечило Шакеанд ФЛ со Палио АК47 црвена и АК47 сини гуми Свеж
61 секунда 3004 дрвена маса тенис сечило Шакеанд ФЛ со Палио АК47 црвена и АК47 сини гуми

Сечило : 61секунда 3004 дрвена табела Тенис сечило Шакеанд ФЛ гуми : Палио АК47 Црвен Мет ПипсИн тенис Пингпо

DEN 0.67
Стига флексија со 5-starвездички тениски лилјак, црна/црвена боја Свеж
Стига флексија со 5-starвездички тениски лилјак, црна/црвена боја

5starвезда со 5starвезди со високо квалитетен тениски лилјак е идеален рекет за високо квалификуваниот офан

DEN 976.00
Стига 106575 ПАЦ табела тенис ракета, карбонада Свеж
Стига 106575 ПАЦ табела тенис ракета, карбонада

Состав : 5 парчиња дрво + 2 парчиња (јаглерод) Тежина : приближно 3.2 ± 0.2 oz (90 Board thickness : 5.8mm± Control : 44...

DEN 2163.04
Брзина НА ГЛАВАТА Тениски Рекет-Графен КОРИСТИ Технологија, Нанижани, Средна Тежина, Средно Ниво Свеж
Брзина НА ГЛАВАТА Тениски Рекет-Графен КОРИСТИ Технологија, Нанижани, Средна Тежина, Средно Ниво

ИЗВЕДБА НА ГЛАВАТА : Роден од револуција во тоа како скијаме и играме тенис, ХЕД постојано ја туркаше атл

DEN 2.67
Стига проток на отворено со 2-плеери за тенис на маса вклучува две рекети на отворено и две топки на отворено Свеж Попустот
Стига проток на отворено со 2-плеери за тенис на маса вклучува две рекети на отворено и две топки на отворено

Вклучува 2 рекети на отворено (црвена и сина) и 2 топки на отворено (бели) Времето и рекетите отпорни на шо�

DEN 724.16
1 парчиња црно јаглеродно влакно 9,8 Про тренинг или игра за тениски рекети за пинг -лопатка Пинг Понг -лопатка+1 пар Свеж
Bmisegm големи и високи дуксери за мажи за машка маичка во боја, што одговара Свеж
Bmisegm големи и високи дуксери за мажи за машка маичка во боја, што одговара

100% полиестер Увезени бели панталони жени со висока половината исправена нога Црните панталони за жени �

DEN 2.33
Стига 卓球 ラケット ラウンド エボリューション エボリューション 1051-xx Свеж
Стига 卓球 ラケット ラウンド エボリューション エボリューション 1051-xx

Материјал : 5 Дрво иверица Дебелина на плочата : 0,2 во (6,0 мм) ± Тежина : приближно 2,8 мл (80 g) Спецификации : Ти

DEN 3.33
Палио Стелт-2 ФЛ сечило со DHS NEO HURRACANE 3 и Skyline 3-60 гуми Свеж
Палио Стелт-2 ФЛ сечило со DHS NEO HURRACANE 3 и Skyline 3-60 гуми

Собрани! Двете гумини веќе се залепени на ова сечило! Едната страна е црвена, другата страна е црна...

DEN 1.67
Супер лопатка TBC 201 FL табела за тенис рекет со случај Свеж
Супер лопатка TBC 201 FL табела за тенис рекет со случај

Ова е фабрички рекет, подготвен за игра Двата гумени чаршафи веќе беа залепени на сечилото по фабрика Со

DEN 1.33
Баболат Чист Штрајк 26 Тениски Рекет Свеж
Баболат Чист Штрајк 26 Тениски Рекет

Клиентот Е Одобрен Новиот опсег На Чист Удар Баболат прикажува 2 главни врвни технологии : C2 ЧИСТО ЧУВСТ�

DEN 1.00
Мизуно Женска Аеро Вентилација Поместена Софтбол Лизгање Кратко Свеж
Мизуно Женска Аеро Вентилација Поместена Софтбол Лизгање Кратко

Увезени Повлечете го затворањето ДРИЛИТ : Користење конструкција од предиво со двојно влакно за трансп�

DEN 0.67
61 Секунда 3004 Блејд со LM ST и DHS NEO HURRACANE 3 гуми за рекет долг Shakehand FL со бесплатен мал случај Свеж
61 Секунда 3004 Блејд со LM ST и DHS NEO HURRACANE 3 гуми за рекет долг Shakehand FL со бесплатен мал случај

Собрани! Двете гумини веќе се залепени на ова сечило! Едната страна е црвена, другата страна е црна Тоа е

DEN 3.33
Тениски рекет за напади на Нитаку Санарион за напади, тресење рака, 5 чаршафи иверица Свеж
Тениски рекет за напади на Нитаку Санарион за напади, тресење рака, 5 чаршафи иверица

Материјал : Дрво / 5 компјутери Дрво иверица Тежина : 2,9 мл (78 (+) g), Дебелина на плочата : 0,2 инчи (6,4 мм) Тресет

DEN 1.00