Малку Џиновски Теле Нега Шише Брадавица Завртка На Брадавица Прилог, Компатибилен Со

Малку Џиновски Теле Нега Шише Брадавица Завртка На Брадавица Прилог, Компатибилен Со

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ГУМЕНА БРАДАВИЦА-брадавицата од шишето е специјална гумена формула која ја одржува гумата податлива и го намалува пукањето/сушењето со текот на времето. СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - овој додаток за брадавица одговара на повеќето шишиња со сода со стандардна големина. ПРИРОДНА ФОРМА на БРАДАВИЦА - овој додаток на брадавицата ја имитира природната форма на брадавицата за да поттикне лесно хранење. 3 ПАКУВАЊЕ - овој производ вклучува 3 одделни додатоци за брадавиците. ДИМЕНЗИИ НА БРАДАВИЦИТЕ-дијаметар од 0,55 инчи за 2,5 инчи долг, со јазиче од 1,38 инчи. МИЛЕР Ко Завртка На Теле брадавица.

Избор на клиенти

Томи Типи Поблиску До Природата Замена На Брадавицата За Шише За Бебиња, Ниво 1-Бавен Проток, 0+ Месеци Свеж
Томи Типи Поблиску До Природата Замена На Брадавицата За Шише За Бебиња, Ниво 1-Бавен Проток, 0+ Месеци

Бавен Проток (големина 1) брадавица од шише, погодна за новороденчиња 0 месеци и нагоре Компатибилен ЗА у�

DEN 95.84
Eecoo HL-MP69 Пластични Повеќе Брадавици 8L Кофа Со Јагнешко Млеко Со Висок Капацитет За Добиток Овци Добиток Свеж
Eecoo HL-MP69 Пластични Повеќе Брадавици 8L Кофа Со Јагнешко Млеко Со Висок Капацитет За Добиток Овци Добиток

Внатрешна кофа со вага, проверете ја фиксната брадавица на вентилот, контролирајте го истекувањето на м

DEN 3.33
Чико Дуо Хибридно Шише За Бебиња Брадавица Фаза 2 Среден Проток 2пк Свеж
Чико Дуо Хибридно Шише За Бебиња Брадавица Фаза 2 Среден Проток 2пк

ИНТУИБРАДАВИЦА За БРАВА Прифатена од 9 од 10 бебиња (тест за потрошувачи во 2018 година во Италија на 446 беб�

DEN 95.84
Медиум за лесна брадавица - за животни од доилки Свеж
Медиум за лесна брадавица - за животни од доилки

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 351.20
Првите Години 2 Пакет Доење Фаза 1 Бавен Проток Брадавица Свеж
Првите Години 2 Пакет Доење Фаза 1 Бавен Проток Брадавица

Совршено За Мајчино Млеко и Формула 88% од анкетираните мајки во независна студија за хранење шишиња дом�

DEN 144.00
Природниот Проток На Д-Р Браун Ниво 1 Стандардна Брадавица-8 Брои Свеж
Природниот Проток На Д-Р Браун Ниво 1 Стандардна Брадавица-8 Брои

8 замена силиконски брадавици Нивото 1 е идеално за хранење новороденчиња Ексклузивно За Др Браунс Прир�

DEN 2.33
Нук Едноставно Природен Бавен Проток Бебе Шише Брадавици, 2 Пакет Свеж
Нук Едноставно Природен Бавен Проток Бебе Шише Брадавици, 2 Пакет

Повеќе дупки за брадавици и иновативни, екстрамеки брадавици обезбедуваат природна хранасе чувствува �

DEN 2.00
Брадавици за шишиња за бебиња Избор На Родител Силиконски Брадавици Со Широк Врат, 6 + Месеци, 3 Пакувања, 1 Брои Свеж
Бун НУРШ Еднократно Силиконски Бебе Шишиња &засилувач; НУРШ Еднократно Силиконски Замена Торбичка &засилувач; Нурш Брадавици Свеж Попустот
УБМОМ Замена Слама брадавица &засилувач; Слама Во Собата Свеж
УБМОМ Замена Слама брадавица &засилувач; Слама Во Собата

2 Замена Сламки & 2 Слама Брадавици ЗА УБМОМ Слама чаши и шишиња Сламата е изработена од ист материјал со �

DEN 200.00
Силиконски Почетник Редовни Брадавици За Замена На Вратот-3 Свеж
Силиконски Почетник Редовни Брадавици За Замена На Вратот-3

Силиконски Почетник Редовни Брадавици За Замена На Вратот 3 Брадавици Нашите Силиконски брадавици се н�

DEN 947.20