Симпатија Подароци За Губење На Мајката Сочувство Ќебе Спомен Ќебе Губење На Мама Сочувство Подароци Во Спомен На Саканата Личност Подароци Тага Подароци Жалост П

Симпатија Подароци За Губење На Мајката Сочувство Ќебе Спомен Ќебе Губење На Мама Сочувство Подароци Во Спомен На Саканата Личност

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

?Подароци за сочувство : подарокот во спомен на саканата личност е совршен во дизајнот, погоден да служи како подарок за вашите пријатели, роднини, колеги или семејство кои ги изгубиле своите најблиски за да им помогнат да ја ублажат својата тага, внимателен и сладок подарок за нив. ?Идеи За Подароци за сочувство : ова ќебе е подарок за паметење на мама. Можете да го дадете како подарок на некој што ја изгубил мајката за да му донесе утеха, топлина и охрабрување. ?Подароци за жалост : Губењето на некој што го сакате е како губење светлина и допир на топлина во вашиот живот. Потребен ви е предмет за да се потсетите дека вашиот љубовник е сеуште со вас. Покријте го со ќебе и почувствувајте ја топлината од тоа, како некој што го сакате да ви го донесе. Оној што го сакаш не е далеку. ?Големина и Материјал : Изработен од 100% висококвалитетен фланелен, што е првокласна стока. Мека и пријателска за кожата, а не алергична.Ова ќебе е долго 60 инчи и широко 50 инчи, што е погодно за кревети, софи, столови итн. Лесно се преклопува и е доволно лесен за носење. ?Квалитетна Услуга : доколку не сте задоволни со нашите ќебиња, ве молиме контактирајте не. Или ќе ви испратиме нов или ќе ви ги вратиме сите пари. Ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Тоа е Повеќе Меко, Пријатно, Топло и Лесно. Големината е 60х50 инчи. Ќебето е многу меко и издржливо за да се чувствува како топла прегратка, има карактеристики на анти-пилинг, против брчки и не-пролевање. Давателот да ја изрази љубовта, да го натера да се чувствува топло и љубов. Замислете го моментот кога вашето семејство/пријател ќе го отвори пакетот и ќе сфати дека ова е совршен подарок за него! Исто така, може да се користи како ќебе на отворено кога кампувате бидејќи е лесен и пренослив. Идеален за авион, кампување, софа, кревет, кауч, парк, канцелариски дремки, патување, на отворено и автомобил. Ова љубовно ќебе е совршен подарок, ќебињата што дишат го прават погоден за цела сезона.

Избор на клиенти

Подароци За Мама Ќебе Роденденски Подароци За Мајка Фрли Ќебе Меки Топли Ќебиња Подарок За Мајка Од Ќерка Син 60Х50 Свеж
Наутика - Фрли Ќебе, Супер Мека &засилувач; Пријатна Руно Постелнина, Стилски Домашен Декор, Студентски Соба Најважен Свеж Попустот
Спиење Дакел Ќебе Вајнер Куче Ќебе Божиќ Фрли За Деца Девојки Момчиња Мека Колбас Руно Ќебе Зелена Дакел Кафеава Шерпа Кадифен Свеж Попустот
Pawque Луксузни Вештачко Крзно Фрли Ќебе Супер Мека Преголеми Фрли Ќебиња, 90x108 инчи, Декоративни Ќебиња За Софа Кауч Кревет Свеж Попустот
Боси Соништа Контраст Трим Фрли Ќебе 45 х 60 Свеж
Боси Соништа Контраст Трим Фрли Ќебе 45 х 60

Мерки 45 "Л х 60" В.Изработени од 100% полимикрофибер Машинско перење нега и чистење Увезени...

DEN 2096.00