USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашата Motorola XT2115 Multi Use Converting Додај функции како што се тастатура, погони за палецот, глувци, итн.

USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашата Motorola XT2115 Multi Use Converting Додај функции како што

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

USB On-The-Go⭐ : Plug in and Compatible with your Motorola XT2115 turns USB ports into USB C ports connect USB C peripherals to devices with USB A ports built in. This enables you to connect phones, tablets, flash drives, mouse, центри и други USB пристаништа. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време. Овој адаптер не може да пренесе видео сигнали. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. ? ⚡ Професионален USB 3.0 Тип А до USB Type C или PD/Адаптер за испорака на електрична енергија што е компатибилен со вашиот Motorola XT2115 Direct на комплетот за контролен кабел за врски GO ви овозможува да ги користите вашите USB-C или PD кабли со кој било USB полнач или лаптоп/порта Нормално! (2 пакет) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ги целосните USB податоци и полнење со електрична енергија (без HDMI, VGA видео поддршка) на вашиот телефон со тоа што му даваат пристап до истите USB периферни уреди што ги олеснуваат вашите уреди полесно! , скоро секој USB-уред што е поставен за USB-C или PD ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантирани најдобри резултати додека го олеснувате пристапот. ● Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску брзо Полнење. ● Обезбедете напојување со вашиот приклучок/тула за напојување за USB периферни уреди, така што батеријата на вашиот паметен телефон или таблет со Android нема да се исцеди толку брзо како и другите обичен OTG кабел. Белешка : Овој уред не може да го напојува вашиот паметен телефон со Android или самата таблета. ✅enhancements : ● Нашата женска USB-C-моќ USB-C до USB-A 3.0 адаптерот им дава можност на вашите уреди домаќини да додадат на кој било кабел за полнење, податоци, USB периферни уреди како што се како тастатури, глувци, USB центар, флеш дискови, надворешни хард дискови, читатели на USB картички, контролори на игри или што и да е. ● Компатибилен со Android, Windows и други системи, без ограничувања на системот. ● Ова може да обезбеди OTG способност за вашите многу други медиуми за стриминг Играч и други артикли кои имаат USB-порта за тип-C со можности за OTG, исто така.

Избор на клиенти

Lufoever USB C до USB адаптер Свеж
Lufoever USB C до USB адаптер

Универзална компатибилност : Ова е USBтип C до USB 2.0 адаптер, кој го претвора целиот ваш уред USBA Ports (лаптопи,

DEN 1.33
USB C адаптер, USB C Hub Докинг станица, мултифункционален адаптер 100W 20Gbps Конектор за продолжување за USB C уреди Kumprohu Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Motorola Moto XT1900-1 за полнач, синхронизација, OTG уреди како Свеж
PiiHusw Право агол USB C до USB адаптер, 90 степени USB A до C адаптер USB 3.0 машки до USB Cенски конектор компатибилен кабел Свеж
PiiHusw Право агол USB C до USB адаптер, 90 степени USB A до C адаптер USB 3.0 машки до USB Cенски конектор компатибилен кабел

УСБ C од 90 степени до USB конекторот е погодно, што може да ја намали штетата на вашиот кабел, а идеално за т

DEN 115.68
Работи OTG USB-C 3.0 адаптер за Motorola Edge X30 за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура, палецот, Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот LG Q9 Thinq за полнач, синхронизација, OTG уреди како тастатура, Свеж
USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Xiaomi M2003J6B2G Мулти употреба Конвертирајќи ги функциите за Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот VW 2020 Golf 8 за полнач, Sync, OTG уреди како тастатура, глушец, Свеж
Areme 140W магнетски 90 степени USB C адаптер, лев и десен агол USB-C машки до женски конектор за 40Gbps за MacBook Pro/Air, Свеж
Areme 140W магнетски 90 степени USB C адаптер, лев и десен агол USB-C машки до женски конектор за 40Gbps за MacBook Pro/Air,

【Надградба на 140 W】 USB C магнетниот адаптер може да реализира 5 V / 3 A28 V / 5 A, 140 W максимална испорака на напо�

DEN 0.33
Big-E OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20/Fe/Ultra/S20+/5G/Fan Edition/Plus за функции со повеќе Свеж
Big-E OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20/Fe/Ultra/S20+/5G/Fan Edition/Plus за функции со повеќе

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S20 / Fe / Ultra / S20+ / 5 G / Fan Edition / Plсо компјутерски перифер

DEN 1.00
Duttek USB C 180 степени адаптер, U обликувајте USB C до USB C продолжување на адаптерот, USB C машки до женски адаптер поддршка Свеж
Aucon Magnetic USB C адаптер, 24pins Type C конектор, PD 100W Брзо полнење со 10GBS трансфер на податоци, сребро Свеж
Aucon Magnetic USB C адаптер, 24pins Type C конектор, PD 100W Брзо полнење со 10GBS трансфер на податоци, сребро

100 W Брзо полнење, трансмисија на податоци од 10 GBS и 4 K HD видео и аудио : Адаптерот за магнетски полнач Макс

DEN 142.40
Adapter OTG USB-C 3.0 компатибилен со вашиот TCL 30 V 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура, Свеж
Adapter OTG USB-C 3.0 компатибилен со вашиот TCL 30 V 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура,

Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12месечна гаранција и 24 / 7 услуга за клиенти, доколк�

DEN 510.40
AMD ATI Firepro MDA -W5000 - графичка картичка - Firepro W5000 - 2 GB GDDR5 - PCI Express 3.0 X16 - DVI, 2 X DisplayPort - за Свеж Попустот
AMD ATI Firepro MDA -W5000 - графичка картичка - Firepro W5000 - 2 GB GDDR5 - PCI Express 3.0 X16 - DVI, 2 X DisplayPort - за

Компоненти на компјутер Видео картички и адаптери Компоненти на компјутер Видео картички и адаптери AMD

DEN 2816.64
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Google Pixel C таблет за полнач, синхронизација, OTG уреди како Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашата Samsung Galaxy Book Pro 360 за полнач, синхронизација, OTG уреди Свеж
USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашата Samsung Galaxy Book Pro 360 за полнач, синхронизација, OTG уреди

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашата Samsung Galaxy Book Pro 360 (13.3инчен) USB T

DEN 1.67
USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Xiaomi Mi 8 Lite Multi Use Converting Додај функции како што Свеж
USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Xiaomi Mi 8 Lite Multi Use Converting Додај функции како што

Белешка : Овој уред не може да го напојува вашиот паметен телефон со Android или самата таблета ? USBнаGo⭐ : Вкл

DEN 2.33
Адаптер за кабел за микро USB OTG за Xiaomi Redmi Note 5 Micro USB конектор за Samsung S6 Tablet Android USB 2.0 OTG адаптер, Свеж
Адаптер за кабел за микро USB OTG за Xiaomi Redmi Note 5 Micro USB конектор за Samsung S6 Tablet Android USB 2.0 OTG адаптер,

Micro USB 'B' машки конектор; 1 USB 'A' Aенски конектор порта Во согласност со стандардот USB2.0 и во согласност со ст

DEN 209.76
Converterенски конвертор на магнетски USB C, дел од Ougic & Sysyphy 20 Pins Magnetic USB C конвертор, не може да се користи Свеж