Богатствата НА КАРОЛИНА 7228ш4 Граничен Териер Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Палто, Куки За Палто, Ку

Богатствата НА КАРОЛИНА 7228ш4 Граничен Териер Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За

DEN 1278.40

Свеж

Достапно.

Компактен и Практичен - со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Клуч е совршено голем за управување со вашите клучеви или каишки додека додавате минимален рефус на вашиот ѕид. Робустен Дизајн - со плочка од тврда плочка поставена на цврст метален правоаголник, нашиот поводник или држач за клучеви нуди трајна сигурност за закачување скоро за што било. Лесна Инсталација-Со закачалка долга 1,5 инчи прикачена на металната плоча, овој држач може лесно да се инсталира со помош на завртка или шајка за облоги, што го прави погоден за разни типови ѕидови. Разноврсна Функционалност-Без разлика дали е за вашиот дом или канцеларија, овој клуч или држач за поводник е совршен за одржување на вашите основни предмети организирани и лесно достапни, докажувајќи ја неговата корисност во која било поставка. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Граничен териер подароци, граничен териер колекционерски предмети, Граница Териер Клуч Кука. Компактен и Практичен - со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Клуч е совршено голем за управување со вашите клучеви или каишки додека додавате минимален рефус на вашиот ѕид. Робустен Дизајн - со плочка од тврда плочка поставена на цврст метален правоаголник, нашиот поводник или држач за клучеви нуди трајна сигурност за закачување скоро за што било. Лесна Инсталација-Со закачалка долга 1,5 инчи прикачена на металната плоча, овој држач може лесно да се инсталира со помош на завртка или шајка за облоги, што го прави погоден за разни типови ѕидови. Разноврсна Функционалност-Без разлика дали е за вашиот дом или канцеларија, овој клуч или држач за поводник е совршен за одржување на вашите основни предмети организирани и лесно достапни, докажувајќи ја неговата корисност во која било поставка. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Граничен териер подароци, граничен териер колекционерски предмети, Граница Териер Клуч Кука. Плочката е направена од Табла и е монтиран на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. Од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. Долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Карактеристики. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. тежина на предметот-0,25 килограми.

Избор на клиенти

Метал Педлер Коњ 4 Клуч Решетката Закачалка-Мали 6 Инчен Широк-Направени ВО САД Свеж
Метал Педлер Коњ 4 Клуч Решетката Закачалка-Мали 6 Инчен Широк-Направени ВО САД

Сите наши клучни и лавици за поводник се со врвен квалитет! Кога се монтира на висина на главата, тоа е ва

DEN 239.68
ГАЛПАДА 2 парчиња Дедо Мраз Божиќен Подарок Божиќен Клуч Држач Торба Приврзоци Приврзок За Клучеви Елка Свеж
ГАЛПАДА 2 парчиња Дедо Мраз Божиќен Подарок Божиќен Клуч Држач Торба Приврзоци Приврзок За Клучеви Елка

легура Повлечете го затворањето Синџири За Клучеви Од снегулки Фина изработка со атрактивен изглед...

DEN 1.67
Богатствата НА каролина CJ1046-Hsh4 Писмо H Шеврон Портокалова И Бела Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки Свеж Попустот
Полица За Прикажување Монтирана на Ѕид од хивори Со Држач За Клучеви ~ 4 Куки За Клучеви Организатор На Ѕид ~ Декоративна Полица Свеж Попустот
Растоги Ракотворби Дрвени Скапоцени Камења Сликарство 6 Кука Клуч Држач Ѕид Виси Свеж
Растоги Ракотворби Дрвени Скапоцени Камења Сликарство 6 Кука Клуч Држач Ѕид Виси

Материјал користи борово дрво и полускапоцени скапоцени камења во Прав сликарство На Стаклен лист...

DEN 3.00