XUnion #4VF535 Вратата Вшмукување Удар Слободен Врата Затворач Анти Судир Силиконски Бања Задна Вшмукување Врата Домаќинство Неми Вратата Подот Вшмукување

XUnion 4VF535 Вратата Вшмукување Удар Слободен Врата Затворач Анти Судир Силиконски Бања Задна Вшмукување Врата Домаќинство

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Магнетна Вшмукување На Вратата Со Висока Јачина Без Невидлив Уред За Вшмукувањеопис На Производот Имате Проблем Да Ја Отворите Вратата? Сакате Да Ја Оставите Вратата Отворена Цело Време,. Но, Ќе Дува Ветре, А Потоа Ќе Ја Затвори Вратата, А Детето Грубо Ќе Ја Тресне Вратата, Што Ќе Ги Оштети Вратата И Ѕидовите. Сега, Овој Праг Е Одличен. Начин За Одржување На Редовните Внатрешни/Надворешни Врати Отворени. Одлично За Ветровити Области, Така Што Куќата Може Да Го Одржува Воздухот Да Тече Без Да Избегнува Треснување На Вратата. Спречи Оштетување-Оваа Врата. Стоп Има Мека Гумена Амортизација За Да Застане И Да Ја Држи Секоја Врата Нежно И Тивко. Намалете Ја Бучавата. Не Е Потребно Дупчење, Два Методи За Инсталација - Може Да Се Инсталираат На Ѕидот Или На. Земјата, Двојна Намена, Може Да Се Инсталира По Желба.Широк Спектар На Апликации-Спречување На Оштетување На Ѕидовите На Вратите, Повеќенаменски, Како Што Се Станбени, Студентски Дом, Канцеларија, Хотел, Рекреативни. Возило, Кабинет, Двор, Кампер, Итн.Користење На Не-Обележување Лепак, Силна Лепливост, Не Се Плаши Од Вода, Усогласување На Позицијата, Паста И Употреба.Материјал : Abs+Tprproducts Вклучуваат 1 Стоп На Вратата.

Избор на клиенти

Вратата на илланд Запира 50мм х 50мм Кујнски Кабинет Мебел Софа Прилагодлива Столбна нога 2 парчиња Свеж
Вратата на илланд Запира 50мм х 50мм Кујнски Кабинет Мебел Софа Прилагодлива Столбна нога 2 парчиња

Содржина на пакетот : 2 х Прилагодлива Нога На Кабинетот; Тежина : 185гр Материјал : Нерѓосувачки Челик, Пла

DEN 1094.40
Господар Производство Кафеава Голема Нога Врата Запира, Тешки Гумени Клин Дизајн, 4 Пакет од 2 Свеж
Господар Производство Кафеава Голема Нога Врата Запира, Тешки Гумени Клин Дизајн, 4 Пакет од 2

Браун Голема Нога Врата Запира Голема големина : 43 / 4" долг х 21 / 4" Широк х 11 / 4" висок ЕкстраШирок " Отпечат�

DEN 78.24
Аексит 51мм Долг Домашен Декор Ормар Од Нерѓосувачки Челик Шкаф Вратата Магнетна Брава Фати Врата Сребрен Тон Свеж