Далечински управувач автомобил, 60+ kmH 1:14 скала wltoys 144001 Брз RC автомобили за возрасни деца, 4WD надвор од патот за тркачки тркачки автомобили со 2 подароци за батерии за ?

Далечински управувач автомобил, 60+ kmH 1:14 скала wltoys 144001 Брз RC автомобили за возрасни деца, 4WD надвор од патот за

DEN 2399.84

Свеж

Достапно.

Главното тело на ABS отпорно на влијанието што обезбедува дека има силен отпор на судир што нема да се скрши ако падне од голема надморска височина. Тркање со вашето семејство или пријатели и придружете се во забавата!. RC автомобилот за момчиња и возрасни ќе трае до 25 минути (две батерии) зависи од вашето поставување од режимот на брзина. Подарок за креативна роденденска забава за девојчиња за момчиња, совршено враќање на училишните подароци за деца, подарок за Ноќта на вештерките/Божиќ/Детска игра или играчка за олеснување на стресот за вас. Со моќен моторен систем и стабилна структура на телото му помагаат на автомобилот да се искачи и да може да ги премине пречките. Овој RC автомобил ќе го најдете прекрасна форма и убав дизајн на боја, што е одличен подарок за сите возрасти на деца и возрасни. Ве молиме, секогаш слободно контактирајте со нас ако имате проблем кога ќе го добиете производот, имаме тим за последователни активности за да ве поддржи за 7x24 часа. 【Метално масло хидраулични шок-изолирани надвор од патот】 Секое тркало е инсталирано метални спирални амортизери на шок, што може да спречи оштетување предизвикани од вибрациите ефикасно и да ги заштити електронските компоненти во телото на автомобилот. Тркање со вашето семејство или пријатели и придружете се во забавата!. 【Сите теренски и подароци играчки RC автомобил】 Овој автомобил со голема брзина RC со моќен мотор може да понуди прекрасно искуство со трки, ова е совршени подароци за деца и возрасни.4 V/1500m Ah Батерија (вклучена) Батерија за далечински управувач : батерија од 4 x 1,5 V АА (не е вклучена), ќе го најдете овој RC автомобил прекрасна форма и убав дизајн на боја, што е Одличен подарок за сите возрасти на деца и возрасни. Овој RC автомобил ќе го најдете прекрасна форма и убав дизајн на боја, што е одличен подарок за сите возрасти на деца и возрасни.4 V 1500 m Ah батерии за полнење Li-PO. 【2 батерии со висок капацитет со висок капацитет 1500m Ah】 Оф-патниот автомобил се опремени со 2*7. System 2,4 GHz Систем за далечински управувач】 Далечинскиот управувач опремен со систем со целосен далечински управувач од 2,4 GHz, кој има и трим и трим на гаснење, контролирајте ја брзината од ниско до високо, што може да се прилагоди на вашиот стил. RC автомобилот обезбедува голема брзина и стабилна изведба на трчање ќе ве натера да уживате во прекрасно искуство со трки. Дајте ви бескрајна возбудлива забава од надвор од патот и на патот. Опремени со анти-расење на тркала од теренски тркала се вклопуваат во затворено или на отворено. 1 : 14 Скала 4 × 4 4 Сите терени хоби возила Најдобра играчка за подароци за роденден за момчиња и девојчиња Брзина : До 60 км на час Фреквенција : 2,4 GHz Време на полнење : 2,0 ч. Тркање со вашето семејство или пријатели и придружете се во забавата!.

Избор на клиенти

UJIKHSD бензин RC CAR 1/5 скала заден погон Далечински управувач надвор од патниот пат 30,5cc напорен метален кафез на кафез Свеж
Prendre RC Car за возрасни 1:10 Scale RC Car, 4WD голема брзина 60 км на час сите терени надвор од камионот за далечински управувач Свеж
1/10 XB серија бр.41 XB Hornettion насликана готови производи 57741 Свеж
1/10 XB серија бр.41 XB Hornettion насликана готови производи 57741

¦ (4 АА батерии) за напојување на предавателот се продава одделно Комплетен електричен автомобил за ради

DEN 9208.16
UJIKHSD 1:10 SPALE SUPER LAGRE далечински управувач автомобил, RTR Off-Road Climbing Chrushless RC Car 60+km/h сите терени, Свеж
UJIKHSD 1:10 SPALE SUPER LAGRE далечински управувач автомобил, RTR Off-Road Climbing Chrushless RC Car 60+km/h сите терени,

? Предните светла и горната светлосна лента се секогаш вклучени; Yellowолтата светлина во средината на опа�

DEN 367.84
Orbic Fun + Case RC609LSM RC609LP Компатибилен со Orbic Q10 4G LTE Телефонски случај RC609LTM капакот [со заштитен стаклен екран Свеж
Dagijird 2PCS Оскар за надградба на RC CAR DELT за WPL B1 B14 B16 B24 C14 C24 за Mn RC автомобил Свеж
Dagijird 2PCS Оскар за надградба на RC CAR DELT за WPL B1 B14 B16 B24 C14 C24 за Mn RC автомобил

Лесен за инсталирање и издржлив Надградете го резервниот дел совршено одговара на вашиот RC автомобил...

DEN 156.96
Брз и бесен 7,5 Ликан хиперспортен далечински управувач RC со 2,4GHz, играчки за деца и возрасни Свеж
Брз и бесен 7,5 Ликан хиперспортен далечински управувач RC со 2,4GHz, играчки за деца и возрасни

Автентично лиценциран производ од брзата и бесна сага Целосно функционирање со иновативна технологија

DEN 0.67
Skidz RC гест Чензирање на далечински управувач трик автомобил за деца, надвор од патниот трик хоби RC Crawler, двострана 360 Свеж Попустот
Палрам - Канопија Олимпија Двор Покритие-10 'х 18' - Сива/Бронза Свеж
Палрам - Канопија Олимпија Двор Покритие-10 'х 18' - Сива/Бронза

Армираната алуминиумска рамка на палрам е специјално дизајнирана да издржи тешки временски услови и ек

DEN 3.33
Tamiya 1/10 RC Mitsubishi Lancer Evolution v TT-02 KIT TAM58713A CARS ELEC KIT 1/10 ON-ROAD Свеж
Tamiya 1/10 RC Mitsubishi Lancer Evolution v TT-02 KIT TAM58713A CARS ELEC KIT 1/10 ON-ROAD

Лесен, трајно тело дебело поликарбонат дебело 1,0мм Одделни пластични делови на ABS Ја користи шасијата 4 WD

DEN 255.20
Carmspal Далечински управувачки автомобил играчка - полнење 4WD голема брзина RC Drift Car Truck For Car за деца, момчиња, возрасни Свеж Попустот
Вантеријам 10'x20' Карпорт Замена Крошна Покритие За Шатор Врвот Гаража Засолниште Покритие Со Топката Банџи Бела Свеж
UJIKHSD RC CAR CAROWLER PICKUP Truck 1/12 SCALE RC CARTE CHACE OUT ROAD RC возило искачување на автомобил за деца возрасни, Свеж
UJIKHSD RC CAR CAROWLER PICKUP Truck 1/12 SCALE RC CARTE CHACE OUT ROAD RC возило искачување на автомобил за деца возрасни,

? Вистинската резервна гума може да се замени со оригиналниот автомобил, а резервната гума на покривот е

DEN 2323.04
Билка Метален Кровен Комплет За Шупи/Летниковци/Пристаништа/Гаражи/Мали Домови ) Свеж
Билка Метален Кровен Комплет За Шупи/Летниковци/Пристаништа/Гаражи/Мали Домови )

НАПРАВЕТЕ ГО ТОА САМИ БИЛКА МЕТАЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОКРИВИ ЗА ШУПИ / ЛЕТНИКОВЦИ / ПРИСТАНИШТА / ГАРАЖИ / МАЛИ �

DEN 3.00