Прилагодено железо за брендирање на електрично дрво, персонализиран печат за топлина/печат за дизајн/прилагодена печат 200W 110V

Прилагодено железо за брендирање на електрично дрво, персонализиран печат за топлина/печат за дизајн/прилагодена печат 200W

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

@Simple : Топлина од електрична енергија, нема потреба да се загрева со пожар, заштеда на време и лесен за употреба. @Personalized : Ве молиме, наведете црно -бело JPG на потпис, лого или слика по купувањето. Ако ви треба ист дизајн како и сликата како што е прикажано, ве молиме контактирајте не. @Quality Assurance : Трајно и уникатно брендирање железо, високо квалитетен дебел месинг. Совршена работа за брендирање на дрво, кожа, пластика, хартија и многу повеќе. @Fabuloulous подарок : Уникатен подарок за пекари, човек од дрво, свадбени парови, секој што ви се допаѓа. @Focus : Biajiya, регистрирана трговска марка заштитена од. Нашата прилагодена услуга е хостирана. Тие ни обезбедуваат онлајн платформа за е-трговија што ни овозможува да ви ги продадеме нашите производи и услуги. Прилагодените нарачки за брендирање на дрво обично се потребни 20 работни дена, време за производство 2-4 дена, време на испорака 10-20 дена. Како да ја обработите нарачката 1. Испратете ми го дизајнот што го имате (чиста црно -бела jpg е во ред), ако имате векторска датотека, ве молиме испратете ја на мојата е -пошта) 2. Ако сакате јас да дизајнирам за вас, ве молиме, извлечете се и изрази колку што можете детали, и можам да ги дизајнирам за вас 3. Важно е да ми ја кажам големината што сакате да ја направите. На пример, ако ви треба 1'x 2 ', ве молиме изберете 2'x2', што значи Големината е помала од 2'x2 '.

Избор на клиенти

Гумено ќебе за бронзирање на алисам, топла фолија, гумена подлога 500x500x3mm Свеж
Гумено ќебе за бронзирање на алисам, топла фолија, гумена подлога 500x500x3mm

♥ дизајниран за печат на тенка и мека кожа Кога го вметнувате вашето лого на мека и тенка кожа, ќе биде ♥

DEN 3.33
Брендирање на железо рачка со дрвена рачка за печат на топлина Свеж Попустот
Брендирање на железо рачка со дрвена рачка за печат на топлина

★ Лесен за употреба : Топлина по електрична енергија, нема потреба да се загрева со пожар, заштеда на вре

DEN 271.84