EVOX RIFA 4.7UF 250V KEMET Метализиран филмски кондензатор - PHE426HF7470JR06L2

EVOX RIFA 4.7UF 250V KEMET Метализиран филмски кондензатор - PHE426HF7470JR06L2

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Кондензатор со единечен метализиран филмски пулс. Полипропилен диелектрик. Според IEC 60384-16, одделение 1.1. Кондензаторите на филмот за пулс на Kemet Phe426 се единечни метализирани кондензатори со полипропилен диелектрик. Покрај тоа, кондензаторите PHE426 од Кемет се во согласност со IEC 60384-16, одделение 1,1.

Избор на клиенти

AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет Свеж
AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет

Име на производот : Кондензатор на шпорет на индукција; материјал за куќиште : пластичен; диелектричен м�

DEN 1.67
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ Свеж
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ

Име на производот : Кондензатор на мотор; Материјал за куќиште : пластика; Диелектричен материјал : Полип

DEN 2.67
Packard PRCD5075 - 50 + 7,5 UF MFD X 370 VAC Genteq замена со двојна кондензатор круг C35075R / 97F9971 Свеж
Packard PRCD5075 - 50 + 7,5 UF MFD X 370 VAC Genteq замена со двојна кондензатор круг C35075R / 97F9971

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 50 + 7,5 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 2.67
Носач/Брајант/Пејн P291-4574RS - 45 + 7,5 UF MFD 440 Volt VAC GENTEQ Замена на тркалезно коло со двојна патека Свеж
Носач/Брајант/Пејн P291-4574RS - 45 + 7,5 UF MFD 440 Volt VAC GENTEQ Замена на тркалезно коло со двојна патека

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 45 + 7,5 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 0.33
Замена на 40 + 3 UF/MFD Двојна Универзална кондензатор АМРАД USA2274 Замена - Се користи за 370 или 440 VAC, направено во САД. Свеж
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња Свеж
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња

Производите се користат во многу полиња, како што се нова енергија, производство на автомобили, медицин�

DEN 171.20
Weideer 59-71 UF/MFD Motor Start Consector 250 VAC Volts 50/60 Hz компатибилен за Pump Franklin Control CRC 2824085015, 2801074915 Свеж Попустот
Weideer 59-71 UF/MFD Motor Start Consector 250 VAC Volts 50/60 Hz компатибилен за Pump Franklin Control CRC 2824085015, 2801074915

Име на производство : добро кондензатор за започнување на пумпата Обем на кондензатор : 5971 UF / MFD, модел : CD

DEN 95.84
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm Свеж
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm

Име на производот : електролитски кондензатор; Тип : радијално олово; Температура : 40 до+105 C...

DEN 1.67
6 компјутери Nichicon FG Кондензатори 50V 0,1UF аудио одделение Свеж
6 компјутери Nichicon FG Кондензатори 50V 0,1UF аудио одделение

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение, повисока оценка од сериите FW Богат звук во рег

DEN 2.00
MidZoodiy 6PCS 3KV 3000V392J 3,9NF 0.0039UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор 22,5мм Свеж
MidZoodiy 6PCS 3KV 3000V392J 3,9NF 0.0039UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор 22,5мм

6 PCS 3 KV 3000 V392 J 3.9 NF 0.0039 UF P22.5mm Полипропилен филмски кондензатор на филмот 22,5мм 6 PCS 3 KV 3000 V392 J 3.9 NF 0.0039 UF P22.5mm По

DEN 207.52
NTE Electronics NEH3300M6.3EE серија NEH алуминиум електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитивност, аксијално олово, Свеж
Eeehb1v220a - фиксиран 2 SMD 1V220 Свеж
Eeehb1v220a - фиксиран 2 SMD 1V220

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на елект

DEN 3.00
NHOSS 2pcs CD60 Стартување Кондензатор 450V 50 75 100 150 200 250 300 350 400uf Мотор Стартување Кондензатор Мотор Работи Свеж
NHOSS 2pcs CD60 Стартување Кондензатор 450V 50 75 100 150 200 250 300 350 400uf Мотор Стартување Кондензатор Мотор Работи

Кондензатори Кондензатори 2 парчиња Цд60 Стартен Кондензатор 450В 50 75 100 150 200 250 300 350 400уф Мотор За Стартувањ

DEN 1159.36
КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR Свеж
КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR

Овој список е за 500 компјутери; КЕМЕТ Број на дел : T495 D337 K006 ATE100 Tantalum SMD низок кондензатор на ESR Контактирај

DEN 12435.84
Електролитски кондензатор на алуминиум - радијален - 50V 1.0UF Свеж
Електролитски кондензатор на алуминиум - радијален - 50V 1.0UF

Електролитски кондензатор на алуминиум радијален 50 V 1.0 UF (бродови од нас) Капацитет : 1.0 UF, максимален на

DEN 622.40