Cntuyen 30pcs/lot 125mm/5 инчи грит 1000/1500/2000/3000/5000/7000 дискови за пескање кука јамка шкурка со песок од песок од песок од песок

Cntuyen 30pcs/lot 125mm/5 инчи грит 1000/1500/2000/3000/5000/7000 дискови за пескање кука јамка шкурка со песок од песок од

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Дијаметар : 5 инчи (125мм). Материјал : Ставајќи шкурка. Grits : 1000/1500/2000/3000/5000/7000. Секоја грит 5 парчиња, вкупно 30 парчиња. Мешан комплет за решетки. Дијаметар : 5 инчи (125мм). Материјал : Ставајќи шкурка. Grits : 1000/1500/2000/3000/5000/7000. Секоја грит 5 парчиња, вкупно 30 парчиња. Мешан комплет за решетки. Главно применливо за монистра, полирање на дрвена мушка. Burnish Walls, мебел, автомобили, чамци и друга индустрија на метални и неметални материјали на разни сложени површински 'рѓа, со исклучок на боја, покрај мелење на закопчиња, спој на лемење.Спецификации : Материјал : Focking Shandpaper Diameter : 125mm (5 ") Grits : 1000/1500/2000/3000/5000/7000 PACKAGE Вклучен : 5pcs 1000 Grit Дискови за пескарење5pcs 1500 Grit Дискови за пескарење5 PCS 2000 GRIT SASHING DISCS5 PCS 3000 GRIT SARCHING DISCS5 PCS 5000 GRIT Дискови за пескање на пескање 5 PCS 7000 GRIT дискови.

Избор на клиенти

Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161 Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161

Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во

DEN 586.08
PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform

Потекло : CN (потекло) Тип на ставка : Механички комплет / хардверски делови Број на модел : Фотон С Состојб�

DEN 2.00
Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета, Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355 Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355

100% полиестер Увезени Машинско миење Контрастна боја самоткаенина јака Vвратот Триаголен преден панел �

DEN 306.08
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен со Империјална Опрема За Готвење 90 Ден Производители Гаранција...

DEN 271.20
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки Свеж
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки

Може да се користи како кука за таванот, кука за палто, кука за сончање, кука за фидер за птици, кука за кл�

DEN 460.80
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња Свеж
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња

Измерете ја големината 6 "x 6" Количини : Сетот за срца од пена има 6 бои, 35 парчиња пена срце во вкупно во ед�

DEN 175.84
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер Свеж
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер

Машинско миење Издржлива ткаенина : Оваа џука на худи худи е лесна за одржување и издржлива, така што ваш

DEN 2.33