Комплет за осветлување со 3 светла со 3-светлина со 3 светла со 3-светло со 3-тина лента за песни и h патеки што лебдат крошна конектор, затемнети светлосни глави на све?

Комплет за осветлување со 3 светла со 3-светлина со 3 светла со 3-светло со 3-тина лента за песни и h патеки што лебдат крошна

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

? Трите режими на бои се 3000k топло бело, 4000k неутрално бело и 5000k ладно бело. ? Bright & Dimmable®10 W Бела осветлување со бела патека со железничка пруга H Type Track и H патеката што лебди крошна конектор, агол на зрак 36 °, реален излез од 1.000 лумен за секој (еквивалент на халоген 70 W), многу посветло од другите, и може непречено да се затемни од 10 % до 100% со триак затемнување. Без трепкање, без зуи, CRI 90+➤ Комбиниран со без трепкање и прикажување на вистинската технологија за LED во боја, светлата на LED-патеката се одличен избор во повеќе станбени и комерцијални поставки, особено за дневна соба, кујна, продавници за прозорци, уметност, уметност, уметност Галерија, канцеларија .. итн. ? Лесно за инсталирање и користење на комплетот за светло за песни доаѓаат со добиточна храна во живо што е лесно за хард. Можете слободно да прилагодувате повеќе агли, горе -долу или десно и лево, за да одговара на околината. ? ? Трите режими на бои се 3000k топло бело, 4000k неутрално бело и 5000k ладно бело. ? Bright & Dimmable®10 W Бела осветлување со бела патека со железничка пруга H Type Track и H патеката што лебди крошна конектор, агол на зрак 36 °, реален излез од 1.000 лумен за секој (еквивалент на халоген 70 W), многу посветло од другите, и може непречено да се затемни од 10 % до 100% со триак затемнување. Без трепкање, без зуи, CRI 90+➤ Комбиниран со без трепкање и прикажување на вистинската технологија за LED во боја, светлата на LED-патеката се одличен избор во повеќе станбени и комерцијални поставки, особено за дневна соба, кујна, продавници за прозорци, уметност, уметност, уметност Галерија, канцеларија .. итн. ? Лесно за инсталирање и користење на комплетот за светло за песни доаѓаат со добиточна храна во живо што е лесно за хард. Можете слободно да прилагодувате повеќе агли, горе -долу или десно и лево, за да одговара на околината. ? Комплет за осветлување со 3 светла со 3-светлина со 3 светли со 3-светлина со 3-тина лента за песни и H патеката што лебдеше крошна конектор, затемнети светлосни глави светли, без треперење CRI90+ 10 W 1000lm бело.

Избор на клиенти

Јуно Осветлување T850SL Trac-Господар Аспект Низок Напон Mr16 Lampholder, Сребро Свеж
Јуно Осветлување T850SL Trac-Господар Аспект Низок Напон Mr16 Lampholder, Сребро

Мери 413 / 16 инчи на 41 / 16 инчи Керамичкиот приклучок користи една бипинска светилка ОД 12 волти, 20 до 75 вати �

DEN 281.28
WAC осветлување LHT-936-BK L серија со низок напон на главата, 50W Свеж
WAC осветлување LHT-936-BK L серија со низок напон на главата, 50W

Метална конструкција Целосно затворено назад за да се спречи протекување на светлина Патентиран механ�

DEN 1.33
Leadersert 1/2-20 SAE Комплет за поправка на конецот, инсерти и само водачи, 10542 Свеж
Leadersert 1/2-20 SAE Комплет за поправка на конецот, инсерти и само водачи, 10542

Само вежбајте и вметнете Инсталација во челик, леано железо, ковано алуминиум и леано алуминиум Комплет

DEN 757.44
Осветлување на напредокот P6280-31 Универзална глава на патеката прифаќа каква било средна основа PAR, BR, или R LAMP Black Свеж
JOYO ZOMBIE-II BANTAMP XL SERIENT MINI AMP HEAD 20 WATT PREAMP 2 Канал хибриден цевка засилувач за гитара со Bluetooth Свеж
JOYO ZOMBIE-II BANTAMP XL SERIENT MINI AMP HEAD 20 WATT PREAMP 2 Канал хибриден цевка засилувач за гитара со Bluetooth

JOYO ZOMBIEII AMP HEAD 2 Канал хибридна цевка гитара пред засилувач со Bluetooth и FootSwitch, директно продаден од производ

DEN 2.33
Elco Lighting ET658W линијата на напон PAR30 Цврста пар класична тела Свеж
Elco Lighting ET658W линијата на напон PAR30 Цврста пар класична тела

Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : ET658 W За употреба со 1 или 2 коло и додатоци Теж

DEN 282.40
Засилувач за засилувач на бас гитара за засилувач за засилувач TAR-20b засилувач Студио Студио Десктоп со CAB SIM Свеж
Elco Lighting ET637WW Линија Напон PAR30 Чекор цилиндар со буфла Свеж
Elco Lighting ET637WW Линија Напон PAR30 Чекор цилиндар со буфла

Светилка : 120 V 75 W PAR30 R30 L X W : 6 1 / 2 "x 4 3 / 8" За употреба со 1 или 2 коло и додатоци Земја на потекло : Кина...

DEN 224.00
Јамка За Мрсули: Ситни Плус, Кратки Носеви, Црни Свеж
Јамка За Мрсули: Ситни Плус, Кратки Носеви, Црни

Јамка за мрсули : Ситни Плус, кратки носеви, големини На Раса На Црн примерокбостонски териер, мопс, пеки�

DEN 3.33