Пардик Виножито 2 Парчиња Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси, Смешни Ѕвезди Водоотпорен Еднократно Со 2 Џебови Со Патент, Дневен Престој На Базен За Патувања ?

Пардик Виножито 2 Парчиња Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси, Смешни Ѕвезди Водоотпорен Еднократно Со 2 Џебови Со Патент,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

2 ПАРЧИЊА ВЛАЖНИ СУВИ КЕСИ : 2 пакувања влажни кеси, големата е 11,81 х 13,6 инчи, малата е 5,12 х 8,66 инчи. Доволно голем за да собере суви и влажни предмети, како што се долна облека, костими за капење, пелени, крпи за плажа, шампон, чорап. ВОДООТПОРЕН И ЕДНОКРАТНО : Влажните Кеси се направени од полиестер отпорен на вода, може да се користи постојано по миењето. Влажните кеси се меки, еднократно, преносливи, лесни, без бпа, се перат во машина, безбедни за бебиња. Овие кеси опремени со издржлив и мазен патент. Забелешка : подобро е за работи што се влажни, но не капе влажни. 2 КЕСИ СО ПАТЕНТ : Две прегради со патент ги одржуваат влажните и сувите крпи одвоени и добро ја одржуваат влагата или мирисите. Секоја крпа пелена влажна кеса содржи влажен дел кој е зашиен и запечатен без фитил или протекување. Можете да ги ставите пелената, влажниот костим за капење и крпата во една од преградите и да ја ставите сувата валкана облека во друга. ШИРОКА ПРИМЕНА : оваа водоотпорна влажна торба за бебиња е многу погодна за носење влажни костими за капење за детски часови по пливање. Влажните суви кеси можат да играат улога кога ќе го однесете вашето семејство на викенд патување, паркови, плажи, базени и летни кампови. Може да се користи и како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торба за перење, кеси за организатори. ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Нашите влажни кеси се многу лесни, рачката прифаќа предвремен дизајн и може да се отвори, лесен за употреба и виси некаде за да заштеди простор, како рачка на вратата, количка, шипка за крпи, задниот дел од седиштето во автомобилот. Совршен за патување на отворено или патување. ФУНКЦИЈА 1. Материјал : полиестер 2. Големина : голем 11,81 х 13,6 инчи, мал 5,12 х 8,66 инчи 3. Функција : Водоотпорен, Еднократно, Голем Капацитет, Машина Перат 4. Повод : бебешка влажна и сува торба за пелени, патување, плажа, базен, торби за складирање во теретана. 5. Пакетот Вклучува : 1 х ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ЗА ВЛАЖНА Сува Кеса Оваа ткаенина пелена влажна сува кеса е изработена од цврст и издржлив полиестерски материјал, еднократно, може да се пере во машина и да виси суво. Цврстите ремени на рачката со прицврстување ви овозможуваат да ја закачите влажната кеса на количката или да висат на кое било место, како копчиња на вратите, прачка за крпи. Доволно Пространа ЗА организирање влажни и суви предмети, како платнени пелени, костуми за пливање, опрема за вежбање и многу повеќе. Затворањето на патентот содржи мирис и мирис прилично добро. Дизајните со двојни прегради се идеални за одвојување на влажни работи од другите предмети. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ВЛАЖНА СУВА ТОРБА многу практична торба која ви овозможува да ги одделите влажните и сувите предмети во една кеса. Може да се користи како пелена влажна и сува торба, патна торба, торба за складирање, козметичка кеса, чанта, торба за перење, торба за организатор. Тоа е задолжително за изнесување на вашето бебе, патување, јога, плажа и пливање!.

Избор на клиенти

Мешунки За Пелени Од Мама Коала, Преносливи Перални За Еднократно Перење Кеси За Пелени За Бебиња, 2 парчиња Средна Големина Свеж Попустот