вкупно Безжичен Samsung Galaxy J7 Круна 4G LTE Припејд Паметен Телефон - Црна - 16gb-Sim Картичка Вклучени-CDMA

вкупно Безжичен Samsung Galaxy J7 Круна 4G LTE Припејд Паметен Телефон - Црна - 16gb-Sim Картичка Вклучени-CDMA

DEN 3519.84

Свеж

Достапно.

5. 5 " HD екран; 1. 56 GHz октално-јадро процесор; Андроид 8. 0 Орео. 4 G LTE; wi-Fi способен; Bluetooth 4.2 безжична технологија; mp3 плеер. 13 ПРАТЕНИЧКА Камера/13 ПРАТЕНИЧКА Предна Камера; Внатрешна меморија 16 МК; поддржува микро сд мемориска картичка до 400 МК (не е вклучена). Плановите се продаваат одделно. Забелешка : овој телефон е заклучен од операторот; Клиентите мора да го активирале својот заклучен уред на услугата Trac Fone не помалку од 12 месеци, да ги откупиле картичките за време на воздухот за не помалку од 12 месеци и да не го рециклирале или пренеле нивниот телефонски број. Телефон. Телефон. Вкупниот безжичен samsung Galaxy J7 Круна S767 4 G LTE android припејд паметен телефон служи како корисна алтернатива за луѓето кои не сакаат да се посветат на план за мобилни услуги од месец до месец. Со оваа ставка, можете да платите како што одите. Ова ви овозможува лесно да ја следите сумата на пари што ја трошите. Овој припејд паметен телефон доаѓа целосно натоварен со широк спектар на апликации, вклучувајќи Wi-Fi, GPS и Bluetooth. Со тоа, можете да пристапите до повеќе од милион други апликации на google play. Доаѓа со камера, за да можете да снимате снимки и да ги споделите со пријателите. Користете го мп3 плеерот за да ја слушате вашата омилена музика. Овој Андроид паметен телефон поддржува микро SD мемориска картичка до 400 GB. Треба да се напомене дека мемориската картичка не е вклучена во пакувањето и може да се купи одделно.

Избор на клиенти

Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака Свеж
Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 1 / 2 инч, TPI : 36 заби на инч, Насока на сечење : Де

DEN 167.84
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD Свеж
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD

20pcs 6x6x2.5mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач за микро прекинувач со 4пинс

DEN 94.88
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија Свеж
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и н�

DEN 279.84
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал Свеж
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал

Релеи Релеи Релеј Основата на црната бакелит е празно седиште од 40А и 80А реле, реле има 4 жица и 5 жица при�

DEN 387.52
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка Свеж
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка

Материјал за квалитет на врвен квалитетовие лежишта Ugrove се изработени од високо квалитетен материјал, �

DEN 153.92
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00