Мбб Безбедно-Т-Т-Тет Пингвин Бади Никогаш Не Капка Силиконски Бебе Заби Играчка за 0-6месечни Доенчиња

Мбб Безбедно-Т-Т-Тет Пингвин Бади Никогаш Не Капка Силиконски Бебе Заби Играчка за 0-6месечни Доенчиња

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Ублажување на болката во забите : овие играчки за заби за бебиња 0 месеци и нагоре. Кажете им збогум на грижите за штетните хемикалии и материјали, бидејќи Безбедниот Т-Заби е направен со висококвалитетен, нетоксичен силикон кој е нежен за непцата на бебето. Уникатниот дизајн и текстура промовираат здрав развој на вилицата и поттикнуваат самооткривање, истовремено обезбедувајќи удобност и олеснување на потребите на вашето бебе за време на фазата на никнување на забите. Светлите бои и забавниот дизајн го прават инстант омилен кај бебињата, а лесно се чисти и безбеден за миење садови. Верувајте само на најдоброто за вашето малечко - изберете Безбедно-т-Заби денес!. Убави подароци : Убави подароци за вашите сакани семејства, тие можат да ги задоволат потребите за џвакање и разбирање на вашата девојка или момче. Ублажување на болката во забите : овие играчки за заби за бебиња 0 месеци и нагоре. Кажете им збогум на грижите за штетните хемикалии и материјали, бидејќи Безбедниот Т-Заби е направен со висококвалитетен, нетоксичен силикон кој е нежен за непцата на бебето. Уникатниот дизајн и текстура промовираат здрав развој на вилицата и поттикнуваат самооткривање, истовремено обезбедувајќи удобност и олеснување на потребите на вашето бебе за време на фазата на никнување на забите. Светлите бои и забавниот дизајн го прават инстант омилен кај бебињата, а лесно се чисти и безбеден за миење садови. Верувајте само на најдоброто за вашето малечко - изберете Безбедно-т-Заби денес!. Убави подароци : Убави подароци за вашите сакани семејства, тие можат да ги задоволат потребите за џвакање и разбирање на вашата девојка или момче. Mbb Safe-T-Teether Пингвин Бади Никогаш Не Се Откажат Од Силиконски Бебе Заби Играчка за 0-6 месец доенчиња, Џвакање Играчки За Цицање Потреби, Рака Цуцла За Доење Бебиња, во движење играчка, 6 бои (црвена, сина, розова, виолетова, сива и чад сива).

Избор на клиенти

Под Нил Органски Памук Морски Бриз Омбре Лента Бебе Зајаче Ќебе Пријател Љубов Играчка, 10 Високи Свеж
Под Нил Органски Памук Морски Бриз Омбре Лента Бебе Зајаче Ќебе Пријател Љубов Играчка, 10 Високи

100% Органски Памук Изработен од ултра мек 100% органски египетски Памук, сертифициран од ГОТС и Златен Печ�

DEN 3.33
HABA Teether Chomp Шампион Цвет Teether - Мека Активност Играчка со Крцкање Фолија Ливчиња &засилувач; Пластични Почетнички Свеж
Цевки За Џвакање - Жолт Пакет Количина: 1 Дете, Новороденче Свеж
Цевки За Џвакање - Жолт Пакет Количина: 1 Дете, Новороденче

Цевки За џвакање Жолто единечно пакување (1) за новороденче, дете и орален развој Вклучува (1) Жолта, мала,

DEN 183.84
Ситна Пчела-Силиконски Играчки За Бебешки Заби Со Рачка За Џвакање Сламки за Мали Деца Свеж
Ситна Пчела-Силиконски Играчки За Бебешки Заби Со Рачка За Џвакање Сламки за Мали Деца

● УНИКАТЕН ДИЗАЈНВашето бебе ќе го сака овој дизајн бидејќи обезбедува две рачки за држење...

DEN 2.00
Золи Чаби гуми за заби | 2 Пакување Олеснување За Бебешки Заби-Зелена/Сива, Стап За Заби Без БПА Свеж
Золи Чаби гуми за заби | 2 Пакување Олеснување За Бебешки Заби-Зелена/Сива, Стап За Заби Без БПА

Littleономски ОБЛИКУВАНИ за малите раце да се држат сами без прекумерно вметнување МЕКИ, ТЕКСТУРИРАНИ СОВ�

DEN 224.00
Прескокнете Хоп Бандана Пријатели Бебе Активност И Заби Играчка Со Мулти-Сензорни Штракаат И Текстури, Мечка Свеж
Нуби Погледни Ме Огледало Тетер Играчка Свеж
Нуби Погледни Ме Огледало Тетер Играчка

Играчката Нуби Погледни Ме Огледало обезбедува визуелна стимулација за децата Вашето бебе може да почу

DEN 3.33
Ѓердан за Нега на бебиња, Атрактивни Практични Играчки ЗА Заби САМОСТОЈНИ Слатки За Надворешни работи Свеж
Ѓердан за Нега на бебиња, Атрактивни Практични Играчки ЗА Заби САМОСТОЈНИ Слатки За Надворешни работи

Безбеден и Сигурен : ѓердан За нега На Бебиња е изработен од сјајно и силно најлонско јаже, кое нема да ја

DEN 3.00