Самото греење на кафе, 12oz загреана кригла, топло кафе за кафе, со сет на кригла, електрични 10W, USB -точки со точка на кригла, 131 ℉ Пијала за пијалоци потопло за биро за д?

Самото греење на кафе, 12oz загреана кригла, топло кафе за кафе, со сет на кригла, електрични 10W, USB -точки со точка на кригла,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

✅ Загреаната кригла е изработена од двослоен храна од 304 не'рѓосувачки челик, без БПА кој не е 'рѓосан и лесен за чистење; вграден MCH керамички греење елемент на дното на кригла, брзината на греење е побрза, нема да изгори Вашите раце, можат да чуваат топло кафе, чај, млеко или какао топло на околу 131 ℉ -149 ℉ (со капак). ✅ Потоплата за кригла, направена од 100% природен бамбус материјал, е заштитена водоотпорен и краток спој. Лизгачки капак за чаша, можете да ставите слама или да притиснете отворено за да пиете директно. -Оваа кригла за кафе за само-греење не содржи вградена батерија, треба да се поврзе со полнач за да ја користи. Се препорачува да користите полнач 5 V-2 A, QC 3.0 или PD. ✅ Најдоброто подарочно-кафе потопло со сет на кригла, иновативен дизајн на светлосни ефекти, потопло кафе лесно дури и ако сте во темна ноќ, посоодветна употреба. Одлична идеја кафе подароци за вашите родители, пријатели, членови на семејството или старешини итн. ✅ Getе добиете 1x загреана кригла, 1x чаша, база на моќност, 1x USB кабел, 1x Упатство за корисникот. Ако чашата е оштетена за време на транспортот, можете да контактирате со пакетот за услуги на клиентите за да го замените со нов бесплатно. ✅ Загреаната кригла е изработена од двослоен храна од 304 не'рѓосувачки челик, без БПА кој не е 'рѓосан и лесен за чистење; вграден MCH керамички греење елемент на дното на кригла, брзината на греење е побрза, нема да изгори Вашите раце, можат да чуваат топло кафе, чај, млеко или какао топло на околу 131 ℉ -149 ℉ (со капак). ✅ Потоплата за кригла, направена од 100% природен бамбус материјал, е заштитена водоотпорен и краток спој. Лизгачки капак за чаша, можете да ставите слама или да притиснете отворено за да пиете директно. -Оваа кригла за кафе за само-греење не содржи вградена батерија, треба да се поврзе со полнач за да ја користи. Се препорачува да користите полнач 5 V-2 A, QC 3.0 или PD. ✅ Најдоброто подарочно-кафе потопло со сет на кригла, иновативен дизајн на светлосни ефекти, потопло кафе лесно дури и ако сте во темна ноќ, посоодветна употреба. Одлична идеја кафе подароци за вашите родители, пријатели, членови на семејството или старешини итн. ✅ Getе добиете 1x загреана кригла, 1x чаша, база на моќност, 1x USB кабел, 1x Упатство за корисникот. Ако чашата е оштетена за време на транспортот, можете да контактирате со пакетот за услуги на клиентите за да го замените со нов бесплатно. Забелешка : . 1. Загреаната кригла не содржи вградена батерија, треба да се поврзе полначот за да се користи, се препорачува да се користи полнач 5 V-2 A или PD. 2. Потоплиот кафе со сет на кригла е дизајниран да ги задржи вашите топли пијалоци топли, ќе трае долго време да се загреат ладни пијалоци.

Избор на клиенти

Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Свеж Попустот
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води Свеж
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води

Супер полимерот ФаберКастел оловото од 0,35 мм е многу силно мазно олово за пишување што произведува инте

DEN 3.33
Шарени Птици И Лисја Измешајте Подарок За Роденден Фаворизирајте Ознаки За Подароци Свеж
Шарени Птици И Лисја Измешајте Подарок За Роденден Фаворизирајте Ознаки За Подароци

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

DEN 111.84
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2 Свеж
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 11,5" H x 10" W x 10" D измерено до најблиската .125" ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 10.25" H x 4.625 "

DEN 1.33
Цевка За Одвод на гориво 3920595 За Дизел Моторот Каминс Свеж
Цевка За Одвод на гориво 3920595 За Дизел Моторот Каминс

горивонафтаканализација Цевка За Одвод На Гориво дизел мотор делови Предлагам совет вашиот број на мот

DEN 2.67
Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081 Свеж
Реткоелектричен НОВ ПАР ФАРОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2.5 ЈАС ОГРАНИЧЕН 2014- 84001-SG081

Компатибилен СО СУБАРУ и многу повеќе. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригин�

DEN 2.33
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84