Кјото Опрема Кијомизу Опрема Масахин Печка Мала Чинија Чинија, Нов Темјан Тенџере, Прибл. 6,3 инчи, Обоена Слика Син Морски Бран, Направена Во Јапонија

Кјото Опрема Кијомизу Опрема Масахин Печка Мала Чинија Чинија, Нов Темјан Тенџере, Прибл. 6,3 инчи, Обоена Слика Син Морски

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Тежина на производот : 0,255 кг. Големина На Производот : Прибл. 6.1 х 6.1 х 2.0 инчи (15.5 х 15.5. Материјал : Керамика. Тежина на производот : 0,255 кг. Големина На Производот : Прибл. 6.1 х 6.1 х 2.0 инчи (15.5 х 15.5. Материјал : Керамика. Земја На Производство : Јапонија. Кјо Вер Кијомизу Вер е традиционална занаетчиска работа што го претставува Кјото. Ова ремек-дело е прецизно нацртано од квалификувани занаетчии. Едноставната шема е ремек-дело кое бара напредна технологија. Бидејќи овие предмети се рачно изработени, може да има мали разлики во големината и бојата. Бранот кингхај е создаден во античка Персија, а се пренесувал преку свилена прачка, а бил пренесен Во Кина и пренесен од Кина во Јапонија. Се вели дека е поволна шема што му овозможува на океанот да се шири бесконечно и е запознаен со желбата на "посакајте им на луѓето среќен живот да трае вечно".

Избор на клиенти

Итон BQ230250 Прекинувач, 30/50A, 2P, 120/240V, 10 kAIC, CTL Quad, Бр Серија Свеж
Итон BQ230250 Прекинувач, 30/50A, 2P, 120/240V, 10 kAIC, CTL Quad, Бр Серија

Засилувачи : 30, 50 ВОЛТИ НАИЗМЕНИЧНА струја : 120, 240 Полјаците : 4 Должина : 3 во Тип : Квадлекс, Минијатурен, Пр

DEN 191.84
Syneticusa Грешка Слободен Canbus Подготвени Жолта / Килибар LED Предниот/Задниот Трепкач Светилки DRL Паркинг Светилка Без Свеж
AFKT Глобал AC / Dc Адаптер За Belkin AV10117 БЕЗЖИЧЕН HDMI 4-Во 1-Надвор Прекинувач BKNAV10117 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Свеж
AFKT Глобал AC / Dc Адаптер За Belkin AV10117 БЕЗЖИЧЕН HDMI 4-Во 1-Надвор Прекинувач BKNAV10117 Кабел За Напојување КАБЕЛ PS

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 539.20
Марг 9В AC Адаптер За Модел: Ad-0920M Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Кабел За Напојување Свеж
Марг 9В AC Адаптер За Модел: Ad-0920M Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Кабел За Напојување

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.67
RDBSMGX Bms Lifepo4 4s-15s 12v-48v Панел За Заштита На Батерии Контролер За Полнење Со Балансирачки Кабел за Bms 4s Литиум Железо Свеж
Бебешка Хауба Бела Памучна Муслин Мека Капа За Сонце Зимска Божиќна Пролет Лето Сите Сезони Капа За Бебиња Свеж
Бебешка Хауба Бела Памучна Муслин Мека Капа За Сонце Зимска Божиќна Пролет Лето Сите Сезони Капа За Бебиња

памук муслин Енфилер затворање Бебе Муслин Хауба За Девојче Или Бебе Момче цела сезона Лесна Бебешка к�

DEN 0.33
Таикомамусу Мал Сад [2.7 х 3.1 инчи ] Свеж
Таикомамусу Мал Сад [2.7 х 3.1 инчи ]

[2,7 х 3,1 инчи (6,9 х 8 см)] поради рачно изработената природа на производот, бојата и обликот може малку да се

DEN 1.67