Матрил птици двојка флон декоративна шаблон за матрици за белење на книги за wallидови и декорација на торта

Матрил птици двојка флон декоративна шаблон за матрици за белење на книги за wallидови и декорација на торта

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Декоративна матрица, големина 6 "x8" (како ДВД случај, 15x20cm, A5). Стенцил направен од полипропилен пластичен лист со ласерско сечење. Дебелината на пластичниот лист (1/6 “) е добро избалансирана за да се задржи матрицата флексибилна и соодветност за повторна употреба. Безбедна храна и отпорна на хемикалии. Стенцил погодна за какви било украси за дома и занаетчиски проекти и добро за декорација на торта и други кујнски обложувалници. Имаме големи collection of unique vintage styled craft supplies, please check our store or search for FLONZ. Decorative stencil, size 6"x8" (like a DVD case, 15x20cm, A5). Stencil made from polypropylene plastic sheet by laser cutting. Plastic sheet thickness ( 1/6 ") е добро избалансиран за да се задржи матрицата флексибилна и соодветност за повторна употреба. Храна безбедна и отпорна на хемикалии. Стенцил погоден за какви било украси за дома и занаетчиски проекти и добро за декорација на торта и други кујнски серија. Имаме голема колекција на уникатни занаетчиски материјали стилизирани од гроздобер, проверете ја нашата продавница или барајте Флонц. Декоративна матрица, големина 6 "x8" (како ДВД случај, 15x20cm, A5). Стенцил направен од полипропилен пластичен лист со ласерско сечење. Дебелината на пластичниот лист (1/6 “) е добро избалансирана за да се задржи матрицата флексибилна и соодветност за повторна употреба. Пластиката што се користи за сечење на оваа матрица е отпорна на хемикалии против повеќето растворувачи, така што матрицата е погодна за близу какви било проекти за декорација, исто така, таа е и безбедна храна и погодна за торта Декорација и други кујнски проекти. Имаме голема колекција на занаетчиски материјали стилизирани од гроздобер, ве молиме проверете ја нашата продавница или пребарувајте за Флонц.

Избор на клиенти

Tbouobt 4 Пакет - Копчиња за хардвер, копчиња за плакари и фиоки, рачки за фустани на фарма, математички формули табла Свеж
E4HATS.com УСАВНА МОАРНА ВЕТЕРНА ВЕТЕРНА ПАТНА МЕША ГОДИНА Свеж
E4HATS.com УСАВНА МОАРНА ВЕТЕРНА ВЕТЕРНА ПАТНА МЕША ГОДИНА

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Направено од 35% памук и 65% полиестер, назад Една го�

DEN 360.64
Детска матурска матурска матурска матура за детски градинки за дете, за дете, за матура за матура за дете Свеж
Детска матурска матурска матурска матура за детски градинки за дете, за дете, за матура за матура за дете

Прекрасна Тасел : Секоја капаче за дипломирање во градинки е дизајнирано со ласка, што го прави прекрасн

DEN 3.00
1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј Свеж
1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј

WZRELB 1500 W 36 V DC до 120 V AC чист синусен бран инвертер, исклучен соларен систем на мрежа, за моторни хоме, резер�

DEN 2.00
Топка за портата топка Свеж
Топка за портата топка

Овие се топки за портата топка (за отворено) Материјал : ABS, големина : φ7.5cm, тежина : 230g Ова е напис за овлас

DEN 287.84
Aigear Premium Walking Sticking Stick CNC машини за отворено столбови во боја сива боја Свеж
Aigear Premium Walking Sticking Stick CNC машини за отворено столбови во боја сива боја

Премиум квалитет на севоедно стапче за одење (вклучително и : 5xsections + 1xhandle + 3xtools + 1xantiskid + 1xmagnesium прачка + 1xba

DEN 1164.80
MXIAOXIA 8 инчи Фотографија затемнета рамна панел Пополнете ламба 3300-5600K LED видео светло за во живо со стриминг фото студио Свеж
Зимска топла еластична заштита од меко уво плетена шамија, руно, наредени капачиња за мажи и жени Свеж
Зимска топла еластична заштита од меко уво плетена шамија, руно, наредени капачиња за мажи и жени

Акрилно руно Увезени Затворање на еластично затворање Само миење на рацете Материјал : Акрилниот квали�

DEN 2.33
OSG 2842201 - Допрете го приклучокот 7/16-20 оксид 3 FLT пакет од 2 Свеж
OSG 2842201 - Допрете го приклучокот 7/16-20 оксид 3 FLT пакет од 2

OSG 2842201 Допрете го приклучокот 7 / 16 20 Оксид 3 FLT пакет од 2 OSG 2842201 Допрете го приклучокот 7 / 16 20 Оксид 3 FLT пак

DEN 1.00