ZSEDRUT Бебе топла зимска капа плетена дете од бенеи за новороденчиња за момчиња девојчиња 0-8yy

ZSEDRUT Бебе топла зимска капа плетена дете од бенеи за новороденчиња за момчиња девојчиња 0-8yy

DEN 111.68

Свеж

Достапно.

100% памук.进口. Еластично затворање. Само миење на рацете. *Пакетот вклучува : 1 парчиња × црна. Само миење на рацете. 100% памучен материјал : Нашата зимска капа за бебиња е направена од 100% памук што е меко и удобно да им обезбеди на вашите новороденчиња здрава околина што нема да предизвика алергии. И ова плетено гравче за момчиња и девојчиња е лесен и не врши притисок врз главата и срцето на вашите деца. Исклучително и тесно плетење : Шиењето на капачето за гравче за мали деца е цврста и издржлива без никакви прекумерни нишки што се допир-фитли и пријателски за кожата за да одговараат на главата без чувство на воздржаност. Носејќи ја оваа топла капа на гравче, вашите момчиња и девојчиња ќе се чувствуваат слободно што не го блокира видот на видот, грижа за топол раст на бебето. Роман стил : Ние избираме дизајн на ергономска верзија за да го направи вашето бебе да изгледа помодерно. Усвоени класични бои, вашите деца можат да ја носат оваа капа за ладно време за да одат добро со какви било облеки. Користете боење на животната средина што не е лесно да се избледи по миењето, без иритирачки мирис. 3 големини за 0-8y Бебе Бејни : Нашите зимски капи на мали деца се достапни во 3 големини. Мала големина за 0-6 месеци новороденчиња, средна големина за 6-24 месеци бебиња и голема големина за деца од 2-8 години. И овие гравчиња се високо-еластични за да ги стават и исклучат лесно и можат да ги придружуваат вашите бебиња додека растат. Уште повеќе, овие деца плетеа beanie за момчиња девојчиња има голема флексибилност што може да ги покрие вашите уши широко. Убав зимски подарок : Имаме совпаѓање на три класични комбинации на бои за вашата прекрасна замена на бебињата или исто така можете да ја изберете капа за црниот стил. Нашите топли момчиња девојчиња од 0-8 години се погодни за есен, зима, дом, училиште, патување, роденден, Божиќ и така натаму, а исто така и совршени за незаборавни снимања на фотографија. Оваа капа за бебиња има дизајн со 6 панели. Класичните и едноставни обрасци и бои го прават повеќе разноврсен. Нема вишок нишка, а шиењето е силно и издржливо. Високо еластичната капа за бебиња може подобро да ја прилагоди големината на главата и да се грижи за растот на бебето. Ова дете на дете е направено од 100% памук. Тоа е многу меко и удобно, обезбедувајќи здрава околина за вашето бебе и нема да предизвика непријатни реакции како што се алергии. Користејќи го боењето на кожата, бојата нема да избледи по миењето.

Избор на клиенти

Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

DEN 2368.00