Табела за ламба - Мала ламба за биро, преклопна, лесна за носење, со функција за безжично полнење со мобилен телефон 15W и функција за полнење со USB, светло на работната

Табела за ламба - Мала ламба за биро, преклопна, лесна за носење, со функција за безжично полнење со мобилен телефон 15W и функција

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

【Осветлување за удобност на очите】 Табелата за ламба има 3 температури во боја и 4 поставки за осветленост, со различни поставки за светлина за да одговараат на вашите различни потреби. Светилката за маса има вградени монистра со целосен спектар, кои блескаат за да удрат реална и удобна светлина што помага да се олесни напрегањето на очите за долги часови на читање и ноќна работа. 【Единствен и нов стил】 : Малата табела за ламба е дизајнирана со едноставна форма, плочката на ламбата може да се ротира и раката да се крене за да се обезбеди мулти-насочено осветлување. Лесен, преклопен, заштеда на простор, лесен за употреба и носење, Забелешка : Висината е само 13 инчи, многу мала кога е склопена, ве молиме проверете ја големината пред да купите. 【Поддршка за полнење на мобилни телефони : : Табела за ламба За погодност за полнење на мобилни телефони, ламбата е обновена со безжични и жични, функции за полнење и може да ги наполни сите мобилни телефони. 【Ветување за гаранција за ламби за табела] 12 месеци гаранција и 100% гаранција за задоволство на клиентите на Top Meiup - Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви понудиме размена за нова. LED ламбата испушта лесна, светла, но мека, погодна за децата да читаат ноќе, да се грижат за очите!. Оваа биро ламба со USB -порта за полнење може да ги задоволи вашите потреби за полнење на 2 начина. Функцијата за безжично полнење може да наплати кој било телефон со функција за полнење со жица, како што е : i Phone 12 13 14/11 12 13 14 Pro Max/i Phone XS Max/XS/XR/X/8plus/8, Samsung Note10/9/8, S20/10, S20/10 +/10/9, итн. Мала ламба за биро со 3 температури во боја и 4 прилагодлива осветленост, може да се користи како студиски ламби за биро, биро светла за домашна канцеларија, биро ламби за спални соби.

Избор на клиенти

SLNFXC Европски стил Дизајн Свеж
SLNFXC Европски стил Дизајн

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

DEN 656.00
Darice CK07282 12in. LRG SILV BASE BLK CNDL LMP, 12 , црно Свеж
Darice CK07282 12in. LRG SILV BASE BLK CNDL LMP, 12 , црно

Свеќа за свеќа Совршено купување за подарок Црна со сребрена основа 12 инчи Свеќа за свеќа Совршено купу

DEN 252.80
Wocoyotdd табела за ламба за ламби за ламба за клип ламба LED мини книга клип ламба допир Stepless затемнување Свеж
Wocoyotdd табела за ламба за ламби за ламба за клип ламба LED мини книга клип ламба допир Stepless затемнување

Design Дизајнот што може да се преклопи заштедува простор и можете да го носите насекаде во канцеларијата,

DEN 707.20
Sierra Electric Battery Powered Desk LAMP прилагодлива поставка за насока на светлина од 2 LED табела за ламба Свеж
Sierra Electric Battery Powered Desk LAMP прилагодлива поставка за насока на светлина од 2 LED табела за ламба

Сет од 2 прилагодливи LED ламби за LED Сет од 2 прилагодливи LED ламби за LED Ова е ново, без ознаки, сет од 2 прил�

DEN 454.40
HSART LED LED дрво жито ноќно светло, допир на допир Мала биро ламба атмосфера светла, спална соба, дневна соба, кафе, бар Свеж
Xunmaifdl LED -ламба со биро со USB порта за полнење и 3 нивоа затемнувачки табела за ламба на допир Контрола на сензорот за Свеж
Zjchao Sweating Machine Light, 0,5W LED осветлување Тешка школка Мултифункционална работна ламба со магнетна монтажна основа Свеж
Zjchao Sweating Machine Light, 0,5W LED осветлување Тешка школка Мултифункционална работна ламба со магнетна монтажна основа

Набудувачите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже мал

DEN 543.84
О.Ц. Бела 82400-4-y зелена-лајт 4 диптер правоаголен LED лупец, стегач на табелата, жолта, 43 дофат, должина од 7, ширина 5-1/4 Свеж
Lepower Metal Desk Lamps, светилка за читање очи за спална соба, просторија за студии и канцеларија Свеж
Lepower Metal Desk Lamps, светилка за читање очи за спална соба, просторија за студии и канцеларија

Метална биро за ламба : Оваа ламба е интегрирана со висококвалитетна метална абажур и база, тешка, издрж�

DEN 640.00
Студио дизајни за замав со рака со сијалица од 13 вати, црна Свеж Попустот
Студио дизајни за замав со рака со сијалица од 13 вати, црна

Флексибилната рака се протега до 36 " Висока завршница на сјај, челични копчиња за контрола на затегнувањ

DEN 607.84