МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2

МАКСИМАЛНА Моќност Тешки Ф Стегач 12-Инчен х 4-3/4-Инчен Грлото, Пакет од 2

DEN 799.84

Свеж

Достапно.

Макс Вилица Отворена : 12 инчи (300 мм ). Длабочина на грлото : 4-3/4 инчи (120 мм ). Големина на шината : 7/8 "х 27/64" (22 х 10,6 мм ). Изработена е од челична шипка, рамна и тркалезна вртлива подлога држи рамни површини, различни аголни рабови и мали шипки. Ф Стеги до 12 инчи (300мм) отворање на вилицата. До 4-3/4 инчи (120мм) длабочина на грлото. Железничка големина 7/8 " х 27/64 "(22 х 10,6 мм). Вретеното со црн оксид се спротивставува на абење и кинење додека ја попречува ' рѓата. Капка фалсификувана лизгачка рака обезбедува минимално свиткување под тешки работни оптоварувања. Вртливата подлога се центрира на работното парче за цврсто држење. МАКСИМАЛНА Моќност Тешки заварување f стеги во собата, идеален за заварувач.

Избор на клиенти

Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм Свеж
Конекс КОКС865300 Завртка Стегач, Сребрена/Црна/Црвена, 300 х 120 мм

Ширина на распон : 300мм Изработени Од податливо леано железо, со рамна челична шина обложена со никел (че�

DEN 512.00
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза Свеж
Перко 1113dp0chr Хромирана Монтажа Со Прав Агол Држач За Држење-2.5 x 1.5, Бронза

Држач за држење под прав агол Хромирана бронза Лесна инсталација Изграден со квалитетни материјали Хро

DEN 3.00
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач Свеж
БЕСИ GSCC2. 512, 12 Во., 600 фунти стегање сила, Спојката Стил Бар Стегач

Ergономска дрвена рачка Вклучува 2парче спојката плочи и некршење заштита влошки Погоден за различни лес

DEN 191.20
Рака Л-Тип Стегач ЛХБ-150 Свеж
Рака Л-Тип Стегач ЛХБ-150

Алатка за држење и обезбедување занаети за време на обработката на занаетите За обработка / заварување �

DEN 798.24
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет Свеж
Bessey STC IHH25 T20 Прачка Клуч со Хоризонтална База Плоча/35 Профил Цилиндар Со Додаток Комплет

Оригинална БЕСИ точка број : СТЦ ИХХ25 Т20 Беси, полесно е Тежок и долготраен Оригинална БЕСИ точка број : С

DEN 514.56
Верен FAIBCS670 Бар Стегач &засилувач; Распрскувач, Мулти-Боја, 1 Свеж
Верен FAIBCS670 Бар Стегач &засилувач; Распрскувач, Мулти-Боја, 1

Капацитет : 150мм (6ин) Распрскувач : 330мм Сила На Стегање : 70кг Тешка стегач за двојна намена и распрскувач �

DEN 432.00
Се Пластична Клешта, 4 - ФК Свеж
Се Пластична Клешта, 4 - ФК

Пластично тело Црна и портокалова боја Копче за брзо ослободување 4" Одлично за сите хобисти Пластичнат�

DEN 3.00
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен Свеж
ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен

Новото копче за Брзо Менување лесно ја претвора стегачот во распрскувач Нови отстранливи, вртливи вили�

DEN 1.00
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик Свеж
Јост Алатки К7012 12 Тешки Паралелни Стегач, Челик

Понатаму, главата на стегачот е реверзибилна, што овозможува да функционира или како стегач за шипки, ил

DEN 1392.00
Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4 Свеж
Јоргенсен 33804 Е-з Држете Хоби Занаетчиска Лента/Стегач, 4

Јоргенсен ЕЗ Држете Хоби Занаетчиска Лента Стегач е идеален за хоби, занаетчиски и моделски проекти...

DEN 202.24
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина Свеж
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина

Направено од тдел бар Насликана завршница Леано железо глави и нозе За вршење висок притисок...

DEN 0.67