Заздравување маска за спиење за спиење маска маска маскарија за очи Електричен USB очен топлински масажер пареа топла компресија ладна компресија за очи за очи со д?

Заздравување маска за спиење за спиење маска маска маскарија за очи Електричен USB очен топлински масажер пареа топла компресија

DEN 179.04

Свеж

Достапно.

Може да се користи и како спиење за да блокира светлина, да ги релаксира очите и да спие добар ноќи. Пет нивоа на методи на масажа, најразлично уживање, можат да задоволат различни потреби. Дајте ви полесно и поудобно термичко око за да ги направите очите поздрави. Овој масажер за очи може да го подобри греењето на циркулацијата на крвта на очите и да ја масира крвта на очите, а со тоа да го ублажи заморот на очите. Може ефикасно да го олесни заморот на очите и да помогне во лекувањето на суво око и блефаритис. Може да се користи и како спиење за да блокира светлина, да ги релаксира очите и да спие добар ноќи. Пет нивоа на методи на масажа, најразлично уживање, можат да задоволат различни потреби. Дајте ви полесно и поудобно термичко око за да ги направите очите поздрави. Овој масажер за очи може да го подобри греењето на циркулацијата на крвта на очите и да ја масира крвта на очите, а со тоа да го ублажи заморот на очите. Може ефикасно да го олесни заморот на очите и да помогне во лекувањето на суво око и блефаритис. Опис Дали барате практично и издржливо парено око? Тогаш не смеете да ги промашите нашите производи, исклучителна изработка, добар квалитет, и убави и практични. Циркулацијата на крвта во очите може да се подобри загревање и масирање на крвта во очите, а со тоа да се ублажи замор на очите. Е вашиот најдобар избор. Карактеристики- боја : зелена.- Материјал : велур, микрофибер.- Големина : околу 20. 00x9. 30x1. 50см/ 7. 86х3. 65x0. 59inch.- Режим на напојување : USB.- Пет нивоа на методи на масажа, најразлично уживање, можат да задоволат различни потреби. Ослободете го заморот на очите и помогнете во лекувањето на сувото око и блефаритис .- Може да се користи и како спиење за да блокира светлина, да ги опушти очите и да спие. Пакет, вклучувајќи 1 x далечински контролер на окото 1 x.

Избор на клиенти

Ренфо масажер за очи со топлина и пиштол за масажа Свеж
Ренфо масажер за очи со топлина и пиштол за масажа

Белешка 2 : Ако се чувствувате премногу тесни или премногу лабави, прилагодете ја лентата за глава за да �

DEN 1439.84
Lynarei Mask Mask Octopus Vintage Monster Sleep Eye Mask Eye Blindfold со прилагодлива лента море живот мек капа за очи за блокирање Свеж
Lynarei Mask Mask Octopus Vintage Monster Sleep Eye Mask Eye Blindfold со прилагодлива лента море живот мек капа за очи за блокирање

Свилен мек материјал : Направено од висококвалитетен полиестерски материјал Дише и удобна, најнежна гр�

DEN 127.84
Борба против утрински петел петел за спиење маска за очи, симпатична слепи очи, опфаќа очила за очила за жени Свеж