Тастатура за игри HHWKSJ и комбо на глувчето, жичен RGB тастатура за игри со позадинско осветлување и осветлена гејмерска глувче поставена со рампа на глувчето за компј

Тастатура за игри HHWKSJ и комбо на глувчето, жичен RGB тастатура за игри со позадинско осветлување и осветлена гејмерска глувче

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

【RGB LED задното осветлување】- Бело/црно (шарено) поддржува 16 бои RGB LED позадинско осветлување. Design Дизајн на слот за тастатура】- Тастатурата доаѓа со држач за мобилен телефон, послужавник за пенкало и слот за картички. Полесно е да ги поставите вашите канцелариски материјали. 【Ергономски дизајн】- Брзо контролирајте ја секоја функција, мултимедијалните копчиња обезбедуваат кратенки. 【Водоотпорна тастатура】- Тастатурата е водоотпорна на предната страна за лесно чистење и може да се користи со доверба. Ви благодариме за поддршката и довербата во нашата продавница, ние ќе продолжиме да работиме напорно. Ако не сте задоволни со нашите стоки или услуги, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви служиме сè додека не бидете задоволни!. 【RGB LED задното осветлување】- Бело/црно (шарено) поддржува 16 бои RGB LED позадинско осветлување. Design Дизајн на слот за тастатура】- Тастатурата доаѓа со држач за мобилен телефон, послужавник за пенкало и слот за картички. Полесно е да ги поставите вашите канцелариски материјали. 【Ергономски дизајн】- Брзо контролирајте ја секоја функција, мултимедијалните копчиња обезбедуваат кратенки. 【Водоотпорна тастатура】- Тастатурата е водоотпорна на предната страна за лесно чистење и може да се користи со доверба. Ви благодариме за поддршката и довербата во нашата продавница, ние ќе продолжиме да работиме напорно. Ако не сте задоволни со нашите стоки или услуги, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви служиме сè додека не бидете задоволни!. Тип : Механичка тастатура за игри +мутематеријал : ABS +четкана алуминиумска легура на панел : црна, белакантиност : 1 Set тастатура +глувчетерфинале : Wired Connection : USB2.0 Keyboard Life (Times) : 50 милион Брзина на реакција : 0,1 MSWIRE должина : 160cmkeyboard : Големина : 45.5x17.5x4 .5cm/17.91x6.88x1.77inweight : 1200g/42.33oztype : Wired Keyboard Стандард : 104 Key Sapplication : Desktopapplication : Laptopoperation : Mechanic Allanguage : Engly Style : Ergonomics Style : Водоотпорен стил : Gaming Style : Multifunctional Thine Style : Rebg Backleshi Nite : Thindsylumenty : Thine Styly : Thine Stylesy : Механичка големина на тастатура Тастатура : Yes Mouse : Големина : 77x1302x41mmmouse Должина на жицата : 135cminterface : USBWorking напон : 5 V 100 MADPI : 800/1200/1600/2000 DPIPACKAGE список : 1* тастатура и сета на глувчето. Твојата е дефинитивно најголемата мотивација за мене. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме сесрдно.

Избор на клиенти

Dierya T68SE жичен 60% Механичка тастатура за игри, LED BECLIT ULTRA-COMPACT 68 KEYES OFFICE CONANTY тастатура со самостојни Свеж
Dierya T68SE жичен 60% Механичка тастатура за игри, LED BECLIT ULTRA-COMPACT 68 KEYES OFFICE CONANTY тастатура со самостојни

Мини преносни тастатура за распоред од 60% : T68 SE е механичка тастатура од 68 клучеви, компактна големина, д�

DEN 1.33
Corsair K65 Lux RGB Компактна механичка тастатура - USB Passhrawh & Controls Media - Линеарна и тивка - Cherry MX Red - RGB Свеж
Corsair K65 Lux RGB Компактна механичка тастатура - USB Passhrawh & Controls Media - Линеарна и тивка - Cherry MX Red - RGB

10 дизајн без клуч за полесно патување и повеќе простор за глувчето Анодизирана алуминиумска рамка со ан

DEN 2559.20
Thermaltake TT Esports Knucker 4-во-1 3 тастатура во боја на мембрана во боја и 2400 DPI Avago 5050 Оптички игри глушец и слушалки Свеж
Thermaltake TT Esports Knucker 4-во-1 3 тастатура во боја на мембрана во боја и 2400 DPI Avago 5050 Оптички игри глушец и слушалки

Осветленоста на тастатурата во боја може дополнително да се прилагоди преку бирање во предниот центар �

DEN 515.04
Механичка тастатура на Tecware Phantom 87, RGB LED, црвен прекинувач Outemu Свеж
Механичка тастатура на Tecware Phantom 87, RGB LED, црвен прекинувач Outemu

Задно осветлување на RGB Подобрете го вашето искуство со игри со 18 претходно поставени конфигурации на м

DEN 179.04
Механичко тастатура за механичка тастатура RGB LED BECKLIT WIRED тастатура со прекинувачи за компјутер за игри Windows Свеж
Механичко тастатура за механичка тастатура RGB LED BECKLIT WIRED тастатура со прекинувачи за компјутер за игри Windows

Оптомеханичките прекинувачи имаат оптички сензор за светлина во прекинувачот Со притискање на копчето

DEN 3.00
Roccat Vulcan 122 Механички тактилни тактики за игри со тактилни игри, Titan Switch, AIMO RGB осветлување на позадинско осветлување Свеж
ABKO Hacker K660M PBT тастатура за игри со цреша, разни видови на опција за прекинувач на цреша. Едноставен и класичен стил. Свеж
Механичка тастатура Huo Ji E-Yoooso Z-88 RGB, гроздобер ретро стил со сини прекинувачи, компактен 81 клучеви топло заменливи Свеж
Steelseries Aerox 5 - глушец со лесни игри - 18000 CPI - Truemove Air Optical Sensor & Apex 3 RGB тастатура за игри - 10 -зона Свеж
Steelseries Aerox 5 - глушец со лесни игри - 18000 CPI - Truemove Air Optical Sensor & Apex 3 RGB тастатура за игри - 10 -зона

Ултра лесен дизајннајсовремени инженеринг го насочија Aerox 5 до 66 G за ултрабрзи и оптимални перформанси �

DEN 4127.68
Тастатура за игри на Razer Cynosa Chroma + Goliathus Продолжена пакет за игри со хрома за игри Свеж
Тастатура за игри на Razer Cynosa Chroma + Goliathus Продолжена пакет за игри со хрома за игри

Содржина на пакетот : 1x Cynosa Chroma тастатура за игри, 1x GoliathПродолжена хрома за игри на хрома...

DEN 1.00
Механичка тастатура за игри Redragon K553, USAS, 87 клучеви, Tenkeyless, Компактна челична конструкција со копчиња со стрела Свеж
Механичка тастатура IKBC CD87 со црвен прекинувач Cherry MX за Windows и Mac, безжични компјутерски тастатури со PBT OEM профил Свеж
Механичка тастатура IKBC CD87 со црвен прекинувач Cherry MX за Windows и Mac, безжични компјутерски тастатури со PBT OEM профил

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов Процесот на ренови�

DEN 393.60
Corsair K95 RGB Platinum XT Механичка тастатура за игри, LED -осветлување RGB LED, Cherry MX брзина RGB Silver, Black & MM700 Свеж
Corsair K95 RGB Platinum XT Механичка тастатура за игри, LED -осветлување RGB LED, Cherry MX брзина RGB Silver, Black & MM700

Задно осветлување на RGB RGB и светло од 19зона преку горниот дел од тастатурата обезбедуваат динамични и ж�

DEN 1.00
Razer Huntsman v2 Tkl Tenkeyless Gaming Tellabort: Најбрзи линеарни оптички прекинувачи Gen2 w/звучни амортизери и стапка на Свеж
Razer Huntsman v2 Tkl Tenkeyless Gaming Tellabort: Најбрзи линеарни оптички прекинувачи Gen2 w/звучни амортизери и стапка на

Razer Linear оптички прекинувачи Gen2 : Подобрено со амортизери за звук за уште потивок искуство за пишување, ма

DEN 1.00
Corsair K63 Безжична механичка тастатура и гејмерски лаптоп комбо - игра удобно на вашиот кауч - Butlit Blue LED, Cherry MX Свеж
Corsair K63 Безжична механичка тастатура и гејмерски лаптоп комбо - игра удобно на вашиот кауч - Butlit Blue LED, Cherry MX

Безжична тастатура K63> Поврзете го USB безжичниот приемник со достапна USB 2 За најдобрите безжични перформ

DEN 268.80
Aula acme биде тастатура за игри со пожар Свеж
Aula acme биде тастатура за игри со пожар

Задно осветлување на сината боја Конектор за тастатура : USB Големина на тастатурата : 458,5 (л) 190 (w) 30 (ч) мм...

DEN 3.33
Fantech MaxFit67 3-режим Механичко тастатура за игри RGB RGB Backlit, 65% Hot Swappable Bluetooth/2.4G безжичен/Type-C Wired Свеж Попустот
Fantech MaxFit67 3-режим Механичко тастатура за игри RGB RGB Backlit, 65% Hot Swappable Bluetooth/2.4G безжичен/Type-C Wired

Поминаа деновите на ABS клучевите што се сјајни или лизгави во текот на употребата.DIY вашата тастатура : в�

DEN 1599.84
Koolertron Cherry MX Black Programamбилна тастатура за игри, механичка тастатура за игри со 43 програмибилни копчиња, поставка Свеж