Пакет од 2 кучиња бандани зелени камо печатење миленичиња шал Керчифс мачки кучиња Бибс бандана

Пакет од 2 кучиња бандани зелени камо печатење миленичиња шал Керчифс мачки кучиња Бибс бандана

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

♥ 【Премиум ткаенина】 Оваа симпатична кучиња бандана е направена од проток, дише и шифон за нега на кожата, меко е да се допре и е удобно за носење. ♥ 【Димензии】 20.9x20.9x30 во/53.3x53.3x76.2cm, оваа биб на бандана е погоден за средни до големи кучиња. Ве молиме, измерете го вратот на вашето домашно милениче и оставете простор за да го врзувате јазолот. ♥ 【Моден дизајн】 Нашите стилски бандани со живописни бои ќе ве натераат куче да се истакнува во толпата. Супер совршен подарок за домашни миленици, кучиња, мачки. Нема печатење на задниот дел, што е погодно за секојдневна употреба. ♥ 【прилики】 Идеални за секојдневно носење, снимка од фотографии, Божиќ, Нова Година, роденденски забави, свадби или само направете го вашето домашно милениче извонредно, модерно и симпатично во секоја прилики. ♥ 【Пакет】 Пакет од 2 кучиња бандани на вашите миленици, а светлите бои и обрасци се одлични украси за облекување на вашето прекрасно куче за секојдневно носење. ♥ 【Премиум ткаенина】 Оваа симпатична кучиња бандана е направена од проток, дише и шифон за нега на кожата, меко е да се допре и е удобно за носење. ♥ 【Димензии】 20.9x20.9x30 во/53.3x53.3x76.2cm, оваа биб на бандана е погоден за средни до големи кучиња. Ве молиме, измерете го вратот на вашето домашно милениче и оставете простор за да го врзувате јазолот. ♥ 【Моден дизајн】 Нашите стилски бандани со живописни бои ќе ве натераат куче да се истакнува во толпата. Супер совршен подарок за домашни миленици, кучиња, мачки. Нема печатење на задниот дел, што е погодно за секојдневна употреба. ♥ 【прилики】 Идеални за секојдневно носење, снимка од фотографии, Божиќ, Нова Година, роденденски забави, свадби или само направете го вашето домашно милениче извонредно, модерно и симпатично во секоја прилики. ♥ 【Пакет】 Пакет од 2 кучиња бандани на вашите миленици, а светлите бои и обрасци се одлични украси за облекување на вашето прекрасно куче за секојдневно носење. ИМЕ : Докан бандана додатоци за миленичиња миленичиња шал 2 парчиња аспиратор за кучиња за мало средно кучиња Карактеристики на домашни миленици : ✿ duирлива ткаенина, лесна и дише, удобна за носење. Ccootcute кукани бандана, погодни за средни до големи кучиња. ✿ Подарок за празник за куче или мачка, направете го вашето домашно милениче поубаво и извонредно. Band модерната шема кучиња бандана го прават вашето домашно милениче да изгледа модерно и симпатично во сите прилики. Топол совет : Ве молиме, измерете го првото место на вратот на вашето домашно милениче пред да нарачате. Пакет : ✔2 x Банданас.

Избор на клиенти

Laiyuhua Dog Bandana Looding Changhrchchief Soft Triangle Dog Bibs Carfue Custom Pet Pet jeptwear Acperies за големи и екстра Свеж
Laiyuhua Dog Bandana Looding Changhrchchief Soft Triangle Dog Bibs Carfue Custom Pet Pet jeptwear Acperies за големи и екстра

9 * 31 инчи Тежина : Околу 25g / 0,88oz по препораки за перење бандана, ве молиме, рачно миење на овие и сушење на �

DEN 2.33