Фармацевт Техничар Подарок Шминка Торба Фармацевт Дипломирање Подарок Фармацевт Подарок За Жени Девојки Ви Благодариме Подарок Фармацевт Благодарност Подарок А?

Фармацевт Техничар Подарок Шминка Торба Фармацевт Дипломирање Подарок Фармацевт Подарок За Жени Девојки Ви Благодариме Подарок

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Може да се користи како торбичка за шминка, тоалетна кутија или да собере какви било мали работи што ви се допаѓаат.Посебен креативен мал подарок и изненадувачки подарок идеи за пријател во било која возраст. Подароци За Фармацевтски Техничар : Оваа Тоалетна Торба за Фармацевт прави симпатичен подарок за да ја покажете вашата благодарност; Идеални подароци за фармацевт,фармацевтски техничар, студент по аптека или дипломиран аптека; тоа е исто така совршен подарок за претставник за фармацевтска продажба, фармаколог или други кои работат за фармацевтската индустрија. Двострана печатена и обложена торбичка со патент, патентот е мазен и лесен за употреба. Фармацевт Шминка Торба : овој козметички случај може да се примени како шминка торба, Тоалет Торба, патување случај, торбичка, организатор, паричка чанта, мобилен телефон случај и така натаму; ова патување случаи се лесни во тежина и преносливи за носење, добро за користење при излегување, патување, одмор без зафаќање премногу простори. Совршен подарок за дипломирање за студенти во аптека, или подарок за нови фармацевти или дури и фармацевтски техничари. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД.

Избор на клиенти