Мојот херој носи знак на венец 9 инчи тркалезна метална знак бар име на семејство на отворено метална wallидна декорација знаци за медицински сестри подарок за медиц?

Мојот херој носи знак на венец 9 инчи тркалезна метална знак бар име на семејство на отворено метална wallидна декорација знаци

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

✔ 【Пред-дупчат дупки】 Секој знак за калај доаѓа со претходно дупчат дупки за лесно виси, што е многу погодно за патеки, завртки или мали нокти и на секое место во вашиот дом или бар, не е потребна лепила или специјална опрема. ✔ 【Пред-дупчат дупки】 Секој знак за калај доаѓа со претходно дупчат дупки за лесно виси, што е многу погодно за патеки, завртки или мали нокти и на секое место во вашиот дом или бар, не е потребна лепила или специјална опрема. Не е лесно да се свиткаат или да се скршат, нема сјај, едноставен за чистење, без згаснување. Ако имате какви било прашања во врска со купувањето, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ✔ 【Заштита на пакување】 Калајниот знак има заоблени агли, со кои може безбедно да се постапува. Тоа е отпечатено, не е навистина' рѓосан и не е лесен за оштетување на идот. ✔ 【Заштита на пакување】 Калајниот знак има заоблени агли, со кои може безбедно да се постапува. Не е лесно да се свиткаат или да се скршат, нема сјај, едноставен за чистење, без згаснување. Професионално печатење во боја : Секој од нашите декор на wallидовите на tignидот на знаците е професионално печатено со употреба на живописни бои - 2. Тој е неколку пати посилен од слични производи направени од потенки или поевтини метали. Стандардна големина : 9 "x 9" /23cm x 23cm. Ве молиме, забележете дека само ги копираме и залепиме информациите што ги давате списокот за пакување - услуга за метални калај со метал 1 - ние сме професионален производител, И ние секогаш ќе инсистираме да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи. - Нашите производи поддржуваат индивидуално прилагодување, само испратете ни го Потребни се стилови и големини, и ако ви треба големина поголема од 9 "x 9" (23cm x 23cm), ќе биде потребно дополнително полнење. Се транспортира преку повеќеслојно пакување за да се тампонира и да се заштити стоката од изгребана! Без оглед на кој било проблем, треба само да не контактирате слободно, ние ќе се справиме со тоа правилно во рок од 24 часа. Поради светлината или дисплејот, бојата на овие метални знаци на семејството може да биде малку поинаква, се надевам дека ви се допаѓа спецификацијата - Материјал : Метален калај - Стил : Гроздобер - Големина : - 9 "x 9" (23см x 23cm) - 8 "x 13" (20cm x 32cm) - 12 "x 12" (30cm x 30cm) - 12 "x 16" (30см x 40см), итн. Симулирани 'рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Карактеристики - 1.✔ 【Водечка издржливост на индустријата】 Нашите декор на wallидовите на нашите знаци се изработени од дебели метални плочи. ✔ 【Широко применливи】 Нови знаци метал за отворено декор дома, пабови, куќи, уличен знак, бизнис, видео надзор, бар, кафулиња, аларми за патеки, украси за ресторани или може да се користат за свадба, роденден или за какви било настани за подароци или подароци за настани или како колекционерски производи. Прилагодените нарачки се добредојдени ❤ Многу е важно да ги проверите имињата/датумите што ни ги доставувате. Тој е неколку пати посилен од слични производи направени од потенки или поевтини метали. Се транспортира преку повеќеслојно пакување за да се тампонира и да се заштити стоката од изгребана! Без оглед на кој било проблем, треба само да не контактирате слободно, ние ќе се справиме со тоа правилно во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Обетки за жени мажите Ден на мајката ДИЈ дрвени занаети Шаблон жена глава венец силуета мачка украс Свеж
3DROSE ALEXIS DESIGN - MONOGRAM AUTO CAR - ловоров венец, волан, два моторни автомобили. Исклучителна буква u - маски за лице Свеж
3DROSE ALEXIS DESIGN - MONOGRAM AUTO CAR - ловоров венец, волан, два моторни автомобили. Исклучителна буква u - маски за лице

Димензии (во инчи) : 7,25 L x 4,7 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја �

DEN 3.00
Klkcms Традиционален венец на врата црвен приврзок за празник за новогодишни декор, 40x50см Свеж
Klkcms Традиционален венец на врата црвен приврзок за празник за новогодишни декор, 40x50см

* Венецот нема да биде расфрлан, тој ќе се појави прилично долго време Одлично за виси на влезната врата,

DEN 335.84
iopqo во 12 рамка за срцев рамка ден DIY метална жица во форма на срцев дел од в Valentубената и виси 24 во Свеж
iopqo во 12 рамка за срцев рамка ден DIY метална жица во форма на срцев дел од в Valentубената и виси 24 во

Издржлив исто така може да се обеси на wallид, или таванот за да го украси вашиот дом Пакетот вклучува : 1 пе

DEN 2.00
Sdfgh бели тикви Ranunculus венец Денот на благодарноста есенски венец вештачки цвет декорација пад на фармерки Свеж
Sdfgh бели тикви Ranunculus венец Денот на благодарноста есенски венец вештачки цвет декорација пад на фармерки

Нашиот венец за есенска vestетва на „Меџик кралството“ е рачно изработен од искусни работници Ние обрну�

DEN 2.33