Inmi Rose Rose Premium Silicone Thrusting и клиторикално лижење роза вибратор за жени. Мулти -брзина и обрасци на фрлање на лижење и вибрации со текстурирана вратило. 8 инчи долга, црве

Inmi Rose Rose Premium Silicone Thrusting и клиторикално лижење роза вибратор за жени. Мулти -брзина и обрасци на фрлање на

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Пат исушете и чувајте на ладна суво локација, подалеку од директна сончева светлина и одвоени од други играчки. Наполнете го со користење на магнетниот крај на обезбедениот кабел за USB полнење. Оваа женска секс играчка може да се потопи во вода до 30 минути. Користете само со лубриканти засновани на вода. Lube It Up & Лесно за чистење : Ова е нежен деликатен цвет вибратор, затоа ве молиме користете само со лубрикант базиран на вода. Чистењето е лесно, едноставно измијте со топла вода и средство за чистење играчки по секоја употреба. После употреба, проверете дали ќе се измиете со топла вода и благ сапун, а потоа испрскајте со средство за чистење играчки и избришете го суво.Текстуриран премија силикон : свилен мазен, кадифен и цврст; Овој силикон од премиум одделение е исто така безбеден и без фталат. Земете врв во рамките на пупка, кога ќе го сторите, ќе најдете желен јазик што ве чека со 3 различни брзини користете само со лубриканти засновани на вода. Оставете си загревање и да ги натепате соковите! Потоа, откако сте добри и вклучени, вметнете ја вратилото и играјте со длабочина и агли! Префрлете се меѓу двајцата и пронајдете свој начин да уживате во тоа! Можете исто така да го користите и со партнер! Користете го на нив или предадете го за да можат да направат малку еротско градинарство за себе!.

Избор на клиенти

Вибратор на роза играчка за жена, јајце од вибрации со куршуми со 10 режими за лижење и ротација за стимулатор на брадавица Свеж Попустот
20 режими Вибратор Дилдо Силен мотор G-SPOT клиторичен стимулатор за возрасни секс играчки црна Свеж
20 режими Вибратор Дилдо Силен мотор G-SPOT клиторичен стимулатор за возрасни секс играчки црна

【Совршено за употреба со партнер】 Дали сте подготвени да истражувате на уште повеќе начини? Handy Vibrator на

DEN 3.33
Calexotics нафрлачки оргазам Jackек зајак - вибратор со ротирачко вратило - возрасни сексуални играчки за парови - Клиторски Свеж Попустот
Calexotics Wild G Vibrator Свеж
Calexotics Wild G Vibrator

Дизајниран да ја подобри интимноста и задоволството Трајно направено и нуди крајна во сензуална удобно

DEN 0.33
НС новини бујни, јорговани/розови Свеж
НС новини бујни, јорговани/розови

Водоотпорен Погоден со сите лубриканти 7 брзини и функции Водоотпорен Погоден со сите лубриканти...

DEN 1.00
Вибратор за парови жени мажи мажи електро -шок стимулација играчки брадавици масиво маглата капка испорака Свеж