Автомобил Потпирач За Глава Видео Плеер, 1 Пар 10.6 Во Екранот На Допир На Автомобилот Со LED ШАРЕНИ СВЕТЛО USB Интерфејс Повеќејазичен За Возила Со Потпирачи За Глава

Автомобил Потпирач За Глава Видео Плеер, 1 Пар 10.6 Во Екранот На Допир На Автомобилот Со LED ШАРЕНИ СВЕТЛО USB Интерфејс Повеќејазичен

DEN 537.60

Свеж

Достапно.

0, кој лесно може да се поврзе Со Wi Fi Или мобилно жариште на вашиот автомобил и можете да гледате Вести, За Netflix, за +, За Видео, За Tik Tok итн. Поддршка за слушалки - - - Вграден звучник, МОЖЕТЕ да користите FM предавател за пренос на аудио на звучници за автомобили, исто така можете да користите слушалки или жични слушалки.

Item Type: Car Display
Material: ABS
Display Size: 10.6 inches
Display Resolution: 1920x1080
Display Format: 16
Built in system: for 10.0
Storage Capacity: 8 core processor, 3G running memory, 16GB storage memory,
Functions: Touch operation display, support mobile phone wireless projection screen, with 7 color light, support 1080P HD playback, support wireless WiFi Internet access, support , come with USB, TF interface, come with built in speaker, support software and various application software (APK) installation and use
Input and Output Ports: With one high definition multimedia interfaceinput and one high definition multimedia interface output
OSD Display: All operations are indicated by the OSD menu
Multi Language Options: Support Chinese, English, Russian, Italian, Spanish, Portuguese, German, Dutch, French, Arabic etc.
Power Supply: Car battery (12V)
Usage: Suitable for all vehicles with headrests
Package List:
1 x Pair of Car :

Избор на клиенти

Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch Свеж
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch

Д р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување CM CH (11 ml) Користете под надзор на медицински советник...

DEN 143.84
Tanou23zprcadse морнарица Свеж
Tanou23zprcadse морнарица

Менски карго панталони големи и високи карго панталони за мажи опуштени вклопени каузални тенок плажа �

DEN 1.33
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води Свеж
С-поли Ф/Л Води 0,35 мм 2х 12 Води

Супер полимерот ФаберКастел оловото од 0,35 мм е многу силно мазно олово за пишување што произведува инте

DEN 3.33
АСУРИОН 2 Годишен План За Заштита од Несреќи со Камера Свеж
АСУРИОН 2 Годишен План За Заштита од Несреќи со Камера

Дефектите се покриваат по гаранцијата на производителот Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме епода

DEN 1.33
Цевка За Одвод на гориво 3920595 За Дизел Моторот Каминс Свеж
Цевка За Одвод на гориво 3920595 За Дизел Моторот Каминс

горивонафтаканализација Цевка За Одвод На Гориво дизел мотор делови Предлагам совет вашиот број на мот

DEN 2.67
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote Свеж
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote

Голема глава : Оваа плови глава е многу голема (околу 0,3in 7мм) може да се види од над 100 метри во текот на де�

DEN 95.84
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161 Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161

Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во

DEN 586.08
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform Свеж
Израмнување на комплет за надградба на лесен израмнувач за Photon S Photon Aluminum S Build Plate Platform

Потекло : CN (потекло) Тип на ставка : Механички комплет / хардверски делови Број на модел : Фотон С...

DEN 2.00
ХЕЛА-Фарови Лева Страна-Бмв 1 Серија Свеж
ХЕЛА-Фарови Лева Страна-Бмв 1 Серија

ЛЕР (без крива светлина) Оригинален Код : 63 11 7 414 141 Овој дел одговара на следниве модели : бмв 1 116 јас (2011 на

DEN 1.67
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки Свеж
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки

Може да се користи како кука за таванот, кука за палто, кука за сончање, кука за фидер за птици, кука за кл�

DEN 460.80